Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z dodatkiem do Guild Wars - ArenaNET udostępnia klucz

107 postów w tym temacie

Domek

Zapowiedziany przez zespół ArenaNET weekend z Guild Wars: Faction rozpocznie się za tydzień, a w rozgrywkach PvP będą mogli brać udział zarówno aktualni gracze GW jak i osoby, które jeszcze gry nie mają. Tym ostatnim, zgodnie z wcześniejszą obietnicą, udostępniono właśnie specjalny klucz.

Przeczytaj cały tekst "Weekend z dodatkiem do Guild Wars - ArenaNET udostępnia klucz" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się doczekać niemoge:) Ciekawe czy ten weekend serwy wytrzymaja?! Miejmy nadzieje, że nie powtorzy się to co jest w WoW-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars jest jepsze o WoW (chociażby tylko pod względem grafiki)


A co to tematu. Ciesze się ogromnie.
Już założyłem nowe konto teraz tylko czekam na 20.02.2006 :D


POZDRO "Khalid"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalogo Gram.pl...nie ladnie rozpowszechniac przerozne klucze ;] :D:D:D:D
Ja bym chetnie zagral w ten dodatek, tylko najpierw musze miec normalnego GW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 10:50, Khalid. napisał:

Guild Wars jest jepsze o WoW (chociażby tylko pod względem grafiki)


Zapomniałeś dodać "moim zdaniem". O dziwo jakoś to nie Guild Wars ale WoW ma 5 milionów graczy (GW 1 milion, i to mimo braku opłat abonamentowych!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 11:10, D2T napisał:

Zapomniałeś dodać "moim zdaniem". O dziwo jakoś to nie Guild Wars ale WoW ma 5 milionów graczy
(GW 1 milion, i to mimo braku opłat abonamentowych!).


No, ale ty musisz przyznać że WoW po części zdoabył tą popularność dzięki temu że jest grą Blizzarda i że wykorzystuje tytuł już bardzo dobrze znanej gry. Więc miał zagwarantowaną popularność.

A GW mimo iż jest dziełem grupy które zrobiło tylko jedną grę(właśnie GW) i prezentuje zupełnie nowy świat. Zdobyło w krótkim czasie miano jednego z najpopularniejszych MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2006 o 11:10, D2T napisał:

Zapomniałeś dodać "moim zdaniem". O dziwo jakoś to nie Guild Wars ale WoW ma 5 milionów graczy
(GW 1 milion, i to mimo braku opłat abonamentowych!).


To już grubo ponad milion dla ścisłości, poza tym ten cał spór jest BES SENSU.
Więc apeluje do wszystkich, dajcie se siana i zostańcie przy swoich grach, zamiast się licytować i gadać głupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie i zadam je tutaj:D Miałem ochotę kupić GW, bo na wowa nie mam ciągle pieniędzy i już mnie wkurza to, że brakuje mi kasy, więc powiedziałem kumplowi a ten coś mi wkręca, że do GW czeba płacić za każdy patch itp. Chodzi o to, że nie wiem czy po zakupie Gw będe musiał płacić za coś jeszcze niż za zakup dodatku(czy nowe patche lub cokolwiek innego co wprowadzają kosztuje mnie coś, bo abonamentu się nie płaci niby). Proszę o jakąś odpowiedź bo nie wiem już co robić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peterek jak każdy MMORPG. Guild Wars''a ratuje jeszcze to, że można stworzyć dowolną postać na max lvl i pograć na arenach, ale i to się może znudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować