Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z dodatkiem do Guild Wars - ArenaNET udostępnia klucz

107 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2006 o 11:19, graczomaniak napisał:

Ja robiłem misje na Arenia PvP 3 walki wygrałem a ostatnią na punkty przegrałem (0:6). ;/;/


Kurde, dwa razy wchodziłem na tą samą misję z żywymi graczami i dwa razy kończyła się zanim się tam pojawiłem. Nie wiem co jest. Cały czas się ściągały jakieś pliki. Raz nie wystarczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi wreszcie udalo sie przejsc trening :) dopiero za drugim razem bo ostatni pojednyek w treningu najpierw przegralem 5:3 a potem wygralem 6:2 :) a teraz laduje mi sie misja Heroe''s Crypt. co do tego ladowania laduje sie raz na kazda misje moze drugi raz ladowalo ci sie na inna. jak narazie fajnie sie gra czekam na tego questa co go teraz bede robil :) potem lukne ta arene PvP zobacze jak to sie je :P
jak cos gram pod nickiem Sam Fisher Pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 12:34, HumanGhost napisał:

A gdzie jest Arena? Bo jak na razie to widze przyciski start a mission i wybór misji. Sorki
za noobowe pytanie, ale jak na razie grałem w GW tylko PvE.


jesli sie nie myle jak wcisniesz M od mapy masz Arene wybierz ja i travel :] a co dalej nie wiem jeszcze tam nie bylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 12:39, Dominix napisał:

jesli sie nie myle jak wcisniesz M od mapy masz Arene wybierz ja i travel :] a co dalej nie wiem jeszcze tam nie bylem.


Dzięki wielkie za pomoc. :-)
Przeszdłeś już jakiąś misję? Bo poziom trudności pierwszej bandy, która sie na mnie rzuca jest zatrważający. Nie daje rady ich rozwalić, z henchami czy z żywymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 12:49, HumanGhost napisał:

> jesli sie nie myle jak wcisniesz M od mapy masz Arene wybierz ja i travel :] a co dalej
nie wiem jeszcze tam nie bylem.

Dzięki wielkie za pomoc. :-)
Przeszdłeś już jakiąś misję? Bo poziom trudności pierwszej bandy, która sie na mnie rzuca jest
zatrważający. Nie daje rady ich rozwalić, z henchami czy z żywymi graczami.


narazie nie udalo mi sie zaraz chyba wyskocze na arene :D i obecnie zmienilem postac teraz gram pod nickiem Dominix Pl :) wiem poziom misji jest piekielnie trudny. widocznie jest nastawiony na starych graczy nie na takich jak my noobow ale jeszcze troche i sie uda :D jaki masz nick? moze jakis duel na arenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem bardzo napalony na ta gre, ale nie chcialem wydawac kasy w ciemno. W koncu zrobiono otwarte beta testy. Niestety jestem bardzo rozczarowany. Spodziewalem sie gry bardzo RPG. Niestety musze stwierdzic, ze w diablo bylo juz wiecej fabuly niz tutaj. Nie wiem, czy to kwestia tego, ze testy zaczyna sie postacia na 20 lvl. Moze gdyby zaczac gre od 1 lvl byloby inaczej i bylby jakis watek fabularny. Niestety w testach nic takiego nie ma. Po prostu tworzymy postac i uczestniczymy w jakis glupich walkach, ktore polegaja na bieganiu, atakowaniu i leczeniu. Oczywiscie jest tutaj element koordynacji dzialan calej druzyny, ale jesli chodzi o takie elementy to juz wole gry w stylu Battlefield. Stwierdzam, ze beta testy maja na celu zachecenie graczy z podstawki do kupna dodatku, natomiast osoby, ktore spotkaly sie z gra po raz pierwszy zraza sie tylko, tak jak ja. Co do grafiki, na screenach prezentuje sie znakomicie, a w graze jakos jest strasznie prosta. Niby ladnie wszystko wyglada, np woda. Ale ogolnie wszystko jest jakies takie kwadratowe, a w trakcie walki jest taki chaos, ze nie wiadomo do konca co sie dzieje. Jak na razie nie znalazlem gry online, ktora jesli chodzi o element rpg powbilaby NWN. Mam nadzieje, ze kiedys to nastapi. Szkoda, bo mialem wielkie oczekiwania co do GW. Nie kupie jednak tej gry :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesłi spodziewałeś się gry bardziej RPG to nie dziwie się, że się zawiodłeś. Bo testy są robione tylko dla postaci PvP a nie RPG. Nie uświadczysz na testach fabuły czy rozwiązywania misji fabularnych. Nie zmiechęcaj się, bo gra postacią PvE na pewno Cię zadowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie porównuj Diablo do GW
2. Nie możesz duzo powiedzieć jeśli grałeś w beta i to w dodatku PvP
3. W MMORPG grafika nie jest najważniejsza (nigdy nie jest najlepsza bo to w końcu grasz w sieci), najważniejsza jest fabuła (jest bardzo ciekawa) i grywalność (GW mocnbo wciąga)
4. Nie można powiedzieć że BF2 jest ciekawszy bo to tez inna gra
5. Nie grałem ani w alfy, ani bety. Dostałem gre, która od razu mi sie spodobała i do dziś w nią gram na okrągło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 14:26, graczomaniak napisał:

1. Nie porównuj Diablo do GW

Nie robie tego. Nie porownuje calej gry, tylko stwierdzam, ze fabula w diablo jest bardziej rozwinieta niz w becie i mysle, ze wiekszosc osob sie z tym zgodzi. Oczywiscie sa to inne gry i nie ma co do tego watpliwosci.

Dnia 20.01.2006 o 14:26, graczomaniak napisał:

2. Nie możesz duzo powiedzieć jeśli grałeś w beta i to w dodatku PvP

Niestety. Ale moja ocena dotyczy wlasnie wersji beta, a nie pelnej gry. Spodziewalem sie tego, ze beta zacheci mnie do kupna pelnej wersji, jednak efekt jest odwrotny.

Dnia 20.01.2006 o 14:26, graczomaniak napisał:

3. W MMORPG grafika nie jest najważniejsza (nigdy nie jest najlepsza bo to w końcu grasz w
sieci), najważniejsza jest fabuła (jest bardzo ciekawa) i grywalność (GW mocnbo wciąga)

Oczywiscie, ze grafika nie jest najwazniejsza, dlatego napisalem o tym na koncu. Ale mimo wszystko oczekuje tego, ze dzieki wspanialej grafice swiat bedzie jeszcze bardziej tetnil zyciem, a nie tylko statycznymi elementami. Jesli chodzi o fabule i grywalnosc to jest bardzo wazna i moj post jest glownie na ten temat, niestety w becie nie jestem w stanie stwierdzic, czy w GW istnieje cos takiego jak fabula.

Dnia 20.01.2006 o 14:26, graczomaniak napisał:

4. Nie można powiedzieć że BF2 jest ciekawszy bo to tez inna gra

I znowu nie oceniam, ze jest ciekawszy. Oczywiscie jest inny. Porownalem tylko jedna ceche tych gier, a mianowicie wspolprace miedzy graczami. Sadze, ze jest to wspolna cecha tych gier, pomimo, ze sa zupelnie inne.

Dnia 20.01.2006 o 14:26, graczomaniak napisał:

5. Nie grałem ani w alfy, ani bety. Dostałem gre, która od razu mi sie spodobała i do dziś
w nią gram na okrągło. :)

Ja niestety zanim kupie gre lubie wiedziec, czy nie wyrzucam pieniedzy w bloto. Niestety przy grach online ciezko to stwierdzic, gdyz brakuje wersji demo i trial (np 3 niowych).

Moim celem nie jest atakowanie GW jako gry zlej. Sa to moje odczucia na temat wersji beta i stwierdzam, ze nie spelnila moich oczekiwan. Nie wykluczam tego, ze moge byc tym 1%, ktoremu gra nie przypadla do gustu i cieszy mnie to, ze dla 99% osob Gw jest wspaniala zabawa i przygoda. Powiem nawet, ze zazdroszcze im troche ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 14:26, HumanGhost napisał:

Jesłi spodziewałeś się gry bardziej RPG to nie dziwie się, że się zawiodłeś. Bo testy są robione
tylko dla postaci PvP a nie RPG. Nie uświadczysz na testach fabuły czy rozwiązywania misji
fabularnych. Nie zmiechęcaj się, bo gra postacią PvE na pewno Cię zadowoli.

Jesli mozesz, to napisz mi cos wiecej na temat serwera RPG, moze sie skusze. Czy jest tam przywiazywana duza waga na wczucie sie w postac? Czy poza zabijaniem potworow i questow w stylu zanies cos z punktu X do Y sa jakies inne zadania? Czy mozna uprawiac jakies rzemioslo np. kowalstow? Czy swiat gry tetni zyciem niczym swiat Gothic''a? Czy som tawerny, a sklepy to nie tylko stojacy koles, ale takze budynek w ktorym sie on znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie mogę wybrać żadnych skilli :(
Na wszystkich jest kłudka i nie wiem, jak rozłożyć te punkty, żeby coś się udostępniło!!!! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ta beta jest nieprzyjazna początkującym. Nie wiadomo wogóle o co chodzi. Ma się jakiś jeden badziewny skill do ataku, gdzie i jak reszte miec nie wiadomo. Walki pvp tak strasznie chaotyczne że nic nie widać w kogo walić. Battlegroundy w WoW 10na10 100x lepsze i o niebo łatwiej się połapać o co chodzi. Strasznie mnie to zniechęciło, choć może jeszcze poczytam jakiś poradnik czy coś i dam tej grze jeszcze jadną szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak możliwe jest wygrać z kompem. Wybieram sobie henchów, kilkam na wybór misji. Jest kilka mapek. Wybieram jakąś i się zaczyna. Tylko jakoś tak dziwnie to przebiega. Czas mojego przetrwania zalezy od tego jakich przeciwników wylosuje. Przy najsłabszych przetrwałem pare minut, ale i tak w końcu zginąłem z całą moją ekipą. Jakie są nagrody za wykonanie tych misji i czy w ogóle da się je wykonać? Chyba zacznę grac przeciwko żywym graczom na tej Arenie, bo jż się zdenerwowałem. Jakby coś to mj nick w grze to Eastern Beast. :-) Gram Ranger/Ritualist.

lampak -->> ja tez nie wiem co z tym zrobić. Tej opcji chyba nie ma w becie. Można chyba tylko wybrać gotowe wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałem sobie wybrać jakąś postać gotową, bo do żadnej innej, nawet jeżeli dokładnie odtwarzałem gotowce, nie mogłem wybrać skilli. A teraz ściąganie planszy... Ile jeszcze tego ściągania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować