Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z dodatkiem do Guild Wars - ArenaNET udostępnia klucz

107 postów w tym temacie

pimpor płaciś tylko i wyłącznie za gre Guild Wars(pudełko, instrukcja, płytki i klucz), reszta jest za frajer, darmo, nic, null, zero i możesz grać aż się świat nie skończy bez dodatkowych opłat. Co najwyżej za "dodatek", ale to już jest Guild Wars:Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź Half-Devil, poczekam do darmowego weekend''u i zagram wtedy jak mi sie spodoba to wtedy kupie bo nrazie brak towaru jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, moze mnie ktos oswiecic bo jestem zdziwiony
sciagnalem ten pliczek co jest podany w newsie
pozniej sie cos sciagalo (okolo 35mb) i wszedlem do gry, zalozylem konto i sa 2 opcje do wyboru zeby grac, RP albo PvP
chce wybrac jedna z nich to pisze ze musze czekac do piatku
to wszystko rozumie
ale nie pojmuje jednego
te 35mb to CALY KLIENT GRY??
nie mam zbyt szykiego lacza wiec mam obawy ze w piatek za tydzien jak juz ruszy demko to wtedy bedzie mi sciagalo te kilka giga gry i wyjdzie na to ze w niedziele 5minut przed polnoca zdazy mi sie sciagnac gra ;(
a bardzo mi zalezy na tym weekendzie bo mysle o kupnie gry i byloby to swietne demko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zobacze sobie ile to całe Guild wars jest warte, nigdy nie miałem specjalnie ochoty tego kupic ale skoro mozna wyprobowac za free:P
Mowicie ze GW jest lepszy od WoW pod wzgledem graficznym- z tego co widzialem na screenach to jednak wole klimat WoW, moze zmienie zdanie jak troche pogram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 12:49, ashar napisał:

te 35mb to CALY KLIENT GRY??
nie mam zbyt szykiego lacza wiec mam obawy ze w piatek za tydzien jak juz ruszy demko to wtedy
bedzie mi sciagalo te kilka giga gry i wyjdzie na to ze w niedziele 5minut przed polnoca zdazy
mi sie sciagnac gra ;(
a bardzo mi zalezy na tym weekendzie bo mysle o kupnie gry i byloby to swietne demko


Nie to nie jest cały klient. Jeżeli nie masz klienta z płyty (ponad 1GB) to klient ze strony będize ściągał wszystkie tereny. Gdy wejdziesz do jekiegoś miasta/outposta/terenu gdzie jeszcze nie byłeś to będize ściągał go z serwera (na początku duuuużo plików - ponad 3k potem już mniej, ale i tak wyjdzie w końcu na to samo jakbyć miał klienta z płyty), czyli słabe łącze nie przeszkodzi ci w graniu ale trochę sobie poczekasz zanim zaczniesz grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 14:26, Sebek6853 napisał:

dodatkowe 2 postaci nie czytasz uważnie

a i po zainstalowaniu waga GW dojdzie do 136 mb (to jest demo) reszta to internet dlatego tak
mało (tak sądzę)


Klient GW z neta to nie jest demo, tylko klient który wszystko potrzebne do gry sciąga z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie to wydaje za proste... Czyżby KAżDY mógł mypróbować Factions?! Jest tu na pewno jakiś kruczek, mówię wam. Przecież taki napływ graczy zmiótłby servery z powierzchni ziemi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klienta ściągnąłem, teraz ten klient coś sobie ściąga (samego siebie?). W każdym razie prioryzacja (czy jakoś tak) łącza w mojej sieci jest genialna, więc ściąga mi się z prędkością 5kB/s :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 15:09, lampak napisał:

Coś mi sie to wydaje za proste... Czyżby KAżDY mógł mypróbować Factions?! Jest tu na pewno
jakiś kruczek, mówię wam. Przecież taki napływ graczy zmiótłby servery z powierzchni ziemi!


Już teraz serwery GW radzą sobie z milionem graczy. Miomo iż nie są oni podzieleni na mniejsze grupy(wszyscy mogą grać ze sobą, nie musisz wybierać serwera). Gw to po prostu kawał dobrego softwere''u!

A jeśli chodzi o tego klienta który się ściąga z netu. To on będzie ważył dużo mniej niż giga(tyle zajmuje pełen klient), bo jedyne co będzie dostępne w demie to areny PvP, a to jest 1-2% całej mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno, klient będzie sobie dociągał potrzebne rzeczy cały czas jak będziecie zalogowani, więc tego czekanie wcale nie będzie aż tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech dla studentów nieciekawy termin na granie ale trzeba to jednak zobaczyć. Teraz czekam jeszcze na możliwość przedpremierowego zamówienia dodatku w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się zastanawiam, czy by nie kupić sobie GW... ale wstrzymam się: a) do kiedy będzie wiadomo ile dodatek będzie zawierał z podstawki b) aż nie wypróbuję gry w ten weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klienta można już teraz sobie ściągnąć w całości. Jak się otworzy menu wyboru trybu gry, to się wtedy ściąga. Można sobie zminimalizować, a w piątek nie martwić się o ściąganie klienta podczas gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka, ściąga się tylko troszkę, potem przestaje. W prawym górnym rogu masz wtedy znaczek pioruna i liczba ile się ściągnęło czy tam ile jeszcze zostało, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować