Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z dodatkiem do Guild Wars - ArenaNET udostępnia klucz

107 postów w tym temacie

>lampak
moze kojarzysz ile Ci sie tak sciagnelo?
wlaczylem przed chwila gre ale bez zadnego logowania i jest w tym prawym gornym rogu ta blyskawica, narazie 18mb sciagnelo :)
byloby milo gdyby sie cala gra wgrala, zawsze to te kilka godzin "testowania" wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 15:15, lampak napisał:

Klienta ściągnąłem, teraz ten klient coś sobie ściąga (samego siebie?). W każdym razie prioryzacja
(czy jakoś tak) łącza w mojej sieci jest genialna, więc ściąga mi się z prędkością 5kB/s :(


W standardowym sieciowym RPG - zapewne tak. W GW nie będzie to miało żadnego wpływu na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie zniechęcicie się do GW po zagraniu w demko -> udostępnione będą tylko areny pvp a to oznacze, że nie będziecie mogli przetestować fabuły a stworzone postacie pvp będą miały tylko niewielką część odblokowanych skilli. No i przygotujcie się na to, że zgrane teamy szybko was rozwalą na arenach ;) Zabawa dla ludzi o mocnych nerwach :D Ten weekend to niezła okazja żeby pofarmić factiony i dobić wkońcu ten rank 3 na nowych beta testerach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 20:17, Sephyist napisał:

Mam nadzieje, że nie zniechęcicie się do GW po zagraniu w demko -> udostępnione będą tylko
areny pvp a to oznacze, że nie będziecie mogli przetestować fabuły a stworzone postacie pvp
będą miały tylko niewielką część odblokowanych skilli. No i przygotujcie się na to, że zgrane
teamy szybko was rozwalą na arenach ;) Zabawa dla ludzi o mocnych nerwach :D Ten weekend to
niezła okazja żeby pofarmić factiony i dobić wkońcu ten rank 3 na nowych beta testerach ;)


Na pewno udostępnią CA albo jego odpowiednik - tam nie ma zgranych teamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcą zyskać sporo nowych graczy to napewno udostępnią tomby albo jego odpowiednik na którym pofarmimy fame ;) Zabawa 4vs4 nie jest nawet w połowie tak fajna jak 8vs8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej a ja mam takie pytanie:
tu w sklepie jest napisane, że gra będzie sprzedawana od 13 kwietnia. Czy to dokładna znana już data premiery ??
jak tak to byłoby super :D
hehe ja mam klienta GW już od dawna, a Factions się nie mogę doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fuck ja lece na narty :C Nie pogram sobie i nie zobacze jak GW wyglada, a wole zakupic WoW, choc bylem ciekaw jak GW wyglada. Po recenzjach, screenach, opisach graczy nie mozna powiedziec jaka to jest gra. Trzeba na wlasnej skorze eee klawiaturze i myszce doswiadczyc jak ta gra wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 11:49, Ziembus napisał:

tu w sklepie jest napisane, że gra będzie sprzedawana od 13 kwietnia. Czy to dokładna znana


Nie. Kogoś poniosła wyobraźnia. ;) Oficjalne zapowiedzi to drugi kwartał 2006.

A co do samego newsa, to ktoś go chyba trochę na zbyt szybko pisał bo wg naszego czasu zabawa będzie trwała od 9.00 20 stycznia do 8.59 23stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zastanowił się też jak klienta traktuje ArenaNet a jak Blizzard...
To też jest ważne przy zakupie. W GW lagi są przez 3 sekundy/miesiąc.
Jednak jak ktoś woli poświęcać całe życie, żeby farmić level, zamiast lepiej grać, to jego wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generaline, wprowadzenie dwóch nowych klas w GW powinno wprowadzić sporo zamieszania w PvP, jako takim :D. Nie moge sie doczekać, aż pojawi sie dodatek. Pojawi sie u mnie na 100%. Grałem w WoW''a, a teraz gram w GW. Obie gry maja swój styl, ale ponieważ GW daje możliwośc eksperymentowania i właściwie nieskoNczonej mozliości modyfikowania swojej postaci, to jednak stawiam ją o poprzeczke wyżej (jest bardziej zorientowana na gre PVP, dynamiczniejsza) UWAGA: bez TS''a nie ma nawet co grać na Tomb''s czy GvG, brak dobrej komunikacji to praktycznie szybka i bolesna śmierć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem jedno GW górą a WoW dołem. WoW opiera się tylko na marce (każdy to wie) a GW jest zarąbiste, tylko żeby wam (nowym w grze) się spodobało to musiscie zobaczyć jaką klasą postaci najlepiej się wam gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już można! Od godziny 9.00 ja już grałem. Dodatek jest wyśmienity. Włąśnie zropbiłem misje treningowe i jestem oczarowany. Grra wygląda świetnie nawet na Athlonie 2500+, 256MB RAM i GF5900XT. Zacząłem sobie grać Assasin/Worrior. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 09:46, HumanGhost napisał:

Już można! Od godziny 9.00 ja już grałem. Dodatek jest wyśmienity. Włąśnie zropbiłem misje
treningowe i jestem oczarowany. Grra wygląda świetnie nawet na Athlonie 2500+, 256MB RAM i
GF5900XT. Zacząłem sobie grać Assasin/Worrior. :-D


hehe tez wybralem taka postas AS/Wo :D
ps. mozesz mi napisac ile musi sie sciagnac danych bo ja dopiero na tym stoje :/ niedawno wstalem :P
chce wiedziec ile bede czekal bo mam niestety tylo neo 128 :( <cry>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować