Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Assassin’s Creed: Opowieść piata – recenzja

19 postów w tym temacie

Myszasty

I takoż nadszedł dzień piąty, kiedy to nad Altairem sąd się dokonał. I stanął on przed sędzią okrutnym i bezlitosnym, i usłyszał o przewinach swoich, ale i pochwalon za niektóre z czynów został. I wydał sąd wyrok jedyny i sprawiedliwy: niewinny!

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Assassin’s Creed: Opowieść piąta – recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh, Mmmm... Kocham takie klimaty. Tajemniczy bohater z pozoru niewinny i cel, który trzeba jak najciszej zlikwidować. W Assassin''s Creed-a raczej w najbliższym czasie sobie nie pogram, bo na czym?
Nie wiem czy można być fanem jakiejś gry nigdy w nią nie grając, ale chyba ja tak mam w stosunku do tej produkcji Ubisoft''u.

PS. Dobra recenzja, ale screeny się niekiedy powtarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co oglądasz? Chyba nie widziałem..." :D:D nie no grafikę mogli zrobić lepszą : ) mi się najbardziej podobały kwadratowe tekstury cieni na szyi Altaira ; ) ... następnym razem jak przyjdzie Kumpel to pograj w Far Cry''a 2 :D wtedy to będzie HIGH DEFINITION MOVIE ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od środy i mogę zapewnić, że warto było czekać. Hasania po dachach, cichutkie ataki od tylca - super zabawa :D Polecam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że źle ujęto słowo "parkour"? Zarówno w dłuższym tekście, jak i w komentarzu... "...poszaleć po średniowiecznym parkourze" to tak jak, nie wiem, "poskakać po skokach narciarskich"... Ogólnie dobra recenzja, dobra gra. Więc sztylety w dłoń Panowie i bawimy się w asasynów, oczyszczając przy okazji kraj z różnorodnych osobistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty, gratulacje! Tekst napisany naprawdę w świetny sposób! :D
Dzisiaj kupię i zainstaluję... :-) Niestety na tym się może skończyć, ale pomińmy przykre szczegóły... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE dzięki ty wszystkim co mi tą gre polecili , a ta recenzja mnie kompletnie dobija pomyśleć że chciałem zamienić tą grę na jakiegoś Frontlines !

Pozdro dla wszystkich .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze parę złoty i jadę na gapę do "media" a dlaczego nie kupię na gram.pl?? bo już na przesyłkę mi nie starczy ;p
no to ja ide pod kościół adios xD
ps. recenzja dobra ale gra najlepsza szkoda że zostanie zgnieciona przez GTA IV XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa... Co do tej swobody, to nie uświadczycie jej na samym początku gry, bo kochani programiści z Ubisoftu sprytnie poodcinali od siebie kolejne dzielnice miast. Tak więc wybijcie sobie z głowy "parkour" przez całe miasto (przynajmniej do czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, to wymagania są niskie: nie, żebym szpanował ale mój komp (GeForce 8600 GTS, Athlon 5200+, 2 gb ram) który nie jest jakiś specjalny (poza tym, że mój, hehe)... dość powiedzieć, że gra chodzi na max detalach, z wszystkim włączonym (tzn. cienie, multisampling itd.), w rozdzielczości 1280x1024 płynnie (stałe 42 klatki).
A tak swoją drogą to podpisuje się wszystkimi kończynami pod wszystkim z recenzji, poza tym, że gra się nudzi (tzn. jest monotonna). Jestem w przedostatnim zabójstwie i nadal nie mogę się oderwać.
No nic, wracam grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja również POLECAM!! kupiłem...zagrałem..i właśnie przed chwilą ukończyłem "Asasyna"...gra jest naprawde nie samowita i przyznaje racje słowom w recenzji..ze TAKIEJ GRY JESZCZE NIE BYŁO!!..odkąd odpaliłem ją pierwszy raz tak ciągle w nią grałemi nieruszyłem żadnej innej bo tak mnie pochłonęła...i fakt NIEKIEDY nieco monotonna ale wzystko co widzisz w tej grze odsuwa tę monotonośc na zupełnie dalszy plan....nom i zaskakujace "zakończenie" o ile można to tak nazwać a może właśnie raczej jego brak;>.....także POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jednym słowem jest przecudna, ta grafika te ruchy Altaira to po prostu mistrzostwo do tego jeszcze te walki na miecze jeszcze nie widziałem takiej gry gdzie robiło się taką jatkę przeciwnikom. Gdy grałem w tą grę to zapomniałem całkowicie o Bożym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, animacje Altaira są fajne, grafika też niezła, ale nic prócz tego. Ta gra jest zbyt monotonna, po trzecim zabójstwie praktycznie ta produkcja niczym nie zaskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować