Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed już jest!

23 postów w tym temacie

Cenega Poland

Cenega Poland, partner firmy Ubisoft w Polsce, ma przyjemność poinformować, że gra Assassin’s Creed Wersja Reżyserska zadebiutowała właśnie na naszym rynku! Jednocześnie zapraszamy na pokazy gry do Galerii Handlowych: Warszawa Arkadia, Kraków Kazimierz, Katowice Silesia City Center, Wrocław Galeria Grunwaldzka które odbędą się w najbliższy weekend.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed już jest!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z PRE-ORDERKA (dopiero dziś z poczty odebrane, ale nieważne :P). Gierka jest przednia. Samym skakaniem i zrzucaniem przeciwników z dużych wysokości potrafiłam się chyba ze 2h bawić :D A potem pościgi ze strażnikami, jak dla mnie świetna zabawa. Zadań niewiele zrobiłam, ale liczy się ogólna radość z gry. AC opłaca się kupić. Polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz proszę coś więcej o kokursie związanym z AC - rejestrujesz gierkę w kompani i na czym polega konkurs ? Pytam bo jego zasady są niiedostępne dla osób, które jeszcze nie zarejstrowały gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 21:03, Evil Khan napisał:

Powiedz proszę coś więcej o kokursie związanym z AC - rejestrujesz gierkę w kompani i
na czym polega konkurs ? Pytam bo jego zasady są niiedostępne dla osób, które jeszcze
nie zarejstrowały gry.


Zwycięzcami konkursu są
a. uczestnicy, którzy wysłali poprawne odpowiedzi i zostały one zarejestrowane
w systemie w kolejności:
i. 2 x Joybook BenQ A52: odpowiedzi nr 500 i nr 1000
ii. 1 x komputer multimedialny NTT System: odpowiedź nr 1500
iii. 5 x 17’’ monitorów LCD BenQ G700: odpowiedzi nr 150, 300, 450,
600, 750, 900
iv. 5 x karta graficznych Sapphire Ati Radeon 3870: odpowiedzi nr 100,
200, 400, 500, 700
v. 10 x cyfrowy aparat fotograficzny BenQ C640: odpowiedzi 1, 50, 250,
350, 550, 800, 850, 950, 1050, 1100
vi. 50 x myszka komputerowa BenQ: co 30 odpowiedź, tj. 30, 60, 90, itp.,
do odpowiedzi nr 1500.
vii. 100 x książka Mieszko Zagańczyka „Czarna Ikona” T1 i T2: co 25
odpwiedź, tj. 25, 50, 100, itp. Do odpowiedzi nr 2500
viii. 100 x książka Stanley’a Lane-Poole’a „Saladyn Wielki i upadek
Jerozolimy”: co 20 odpowiedź, tj. 20, 40, 60, 80, itp. Do odpowiedzi
numer 2000
ix. 500 x gra na telefony komórkowe „Assassin’s Creed”: co 5 odpowiedź,
tj. 5, 10, 15, 20, itp., do odpowiedzi nr 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie najlepsze miejsce ale mam pytanie... Czy można tę grę zapisać w dowolnym momencie? Bo nie odkryłem czegoś takiego jeszcze jak SAVE. przez to musiałem 3 razy juz zabijać kupca w damaszku. Jak działa zapisywanie w tej grze? Sama gra jest na prawdę dobra (ocena po 3 godzinach siedzenia z nią) ale wydana bardzo ubogo i poza tym ta "pseudoinstrukcja" średnio mozna konkretne informacje w niej znaleźć.... To największe wady tej gry według mnie jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 01:38, Aenneus napisał:

Wiem że to nie najlepsze miejsce ale mam pytanie... Czy można tę grę zapisać w dowolnym
momencie? Bo nie odkryłem czegoś takiego jeszcze jak SAVE. przez to musiałem 3 razy juz
zabijać kupca w damaszku. Jak działa zapisywanie w tej grze? Sama gra jest na prawdę
dobra (ocena po 3 godzinach siedzenia z nią) ale wydana bardzo ubogo i poza tym ta "pseudoinstrukcja"
średnio mozna konkretne informacje w niej znaleźć.... To największe wady tej gry według
mnie jak na razie.

Oficjalny temat gry na platformę PC: Assassin''s Creed PC - Temat ogólny
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28998&u=2933 A zapisywanie gry robi się automatycznie (trochę konsolowo), odrazu po zrobieniu misji i są jeszcze checkpointy dla bliszego odrodzenia się jak gdzieś podczas akcji zginiesz, a w twoim przypadku, w misji w której musiałeś zabić kupca, to widocznie nie wykonałeś misji do końca bo czasami trzeba się jeszcze gdzieś wrócić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam Assassina od 16 kwietnia i jak na ten moment moge powiedziec ze gra jest boska. Te momenty gdy czaisz się by nagle spaść na cel i wbić w jego ciało wysuwany sztylet są niesamowite. Mankamentem gry może być trochę monotonia. Wspinanie się na punkty obserwacyjne - pomoc mieszkancom - zbieranie informacji - napad. Schemat dość prosty i po jakimś czasie ta gra może się troche znudzić ale i tak jest warta swojej ceny. Widoczki na miasto z kościoła w mieście Akka rulez :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że już jest, ale do mnie przysłali za pobraniem mimo że zapłaciłem przy zamówieniu. I teraz czekam na kolejną wysyłkę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem. Kupiłem dzisiaj Assassin''s Creed wersja reżyserska. Nie ma dialogów (tylko urywki).
A co najgorsze chodzę jakimś nowoczesnym gościem w laboratorium i nie wiem co robić. Nie wiem o co chodzi z tym Animusem, obiektem i przodkiem. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie chyba powariowali na punkcie tej gry!
Byłem dzisiaj w południe w Silesia City Center i...
w Saturnie olbrzymie stoisko z grą, ho ho
potem jeszcze w EMPIKU, z możliwością
spróbowania swoich sił w grze. No, no, widać, że
Polacy mają nosa do dobrych produkcji. xD

;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jest. Tyle że ze względu na mojego niezbyt, delikatnie mówiąc, nowego kompa za bardzo mnie to nie interesuje, przynajmniej narazie. Ale jak będę miał nowego (kiedyś...) to (daję słowo!) będzie to pierwsza gra jaką na nim odpale! I tym optymistycznym akcentem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować