Zaloguj się, aby obserwować  
misiaczek12

Apple: oprogramowania, programy, produkty - Temat ogólny

69 postów w tym temacie

Hej.
Czy ktoś z forumowiczów posiada produkt z iOS 8?
Mam problem z WiFi, które po prostu zanika. Z poprzednią wersją wszystko było w porządku
I tu moje pytanie. Czy też macie podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 18:58, Jammin69 napisał:

Hej.
Czy ktoś z forumowiczów posiada produkt z iOS 8?
Mam problem z WiFi, które po prostu zanika. Z poprzednią wersją wszystko było w porządku
I tu moje pytanie. Czy też macie podobny problem?


A co to 8 już wyszła? ;o moja 5eska śmiga ciągle na 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 18:58, Jammin69 napisał:

Mam problem z WiFi, które po prostu zanika. Z poprzednią wersją wszystko było w porządku
I tu moje pytanie. Czy też macie podobny problem?


No muszę przyznać, że coś jest na rzeczy. Po aktualizacji App Store ładuje się dłużej (nigdy wcześniej nie widziałem napisu "loading" tylko szło to bardzo płynnie), a gry takie jak np. clash of clans bardzo często gubią połączenie co jest trochę denerwujące. Z tego co czytałem to więcej osób ma takie kłopoty, więc nie pozostaje nic innego jak czekać na aktualizację.
A korzystając z okazji- mam po aktualizacji jeszcze inny, bardzo dziwny problem- otóż telefon (iPhone 5s) wydaje w losowych godzinach dźwięk (+wibracja), coś jak SMS tylko inny typ.. Sprawdziłem już wszystko, wyłączyłem powiadomienia niechcianych aplikacji i nic... Dzisiaj ok. 4 w nocy mnie to obudziło, pisząc tego posta również mi się to przytrafiło. Żadnych nowych maili, SMSów, powiadomień, nic... Jakby telefon chciał zwrócić na siebie uwagę :D
Ma ktoś podobny problem i wie jak to rozwiązać? Szukałem informacji w google i znalazło temat sprzed roku, ale brak w nim rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 18:58, Jammin69 napisał:

Hej.
Czy ktoś z forumowiczów posiada produkt z iOS 8?
Mam problem z WiFi, które po prostu zanika. Z poprzednią wersją wszystko było w porządku
I tu moje pytanie. Czy też macie podobny problem?


Spróbuj w ten sposób:

1. Przytrzymaj przycisk włączenia i home razem, aż telefon się wyłączy i włączy ponowie (aż pojawi się jabłko)

Jeśli to nie pomoże to:

Zrób backup danych przez funkcję archiwizuj w itunes, tylko musisz mieć jego najnowszą wersję. Następnie na tym samym ekranie naciśnij odtwórz iphona. Spowoduje to wymazanie całej zawartości i wgranie ios 8 od początku. Sprawdź czy działa wi-fi, jeśli tak zrzuć kopię na telefon, przez odtworzenie kopii zapasowej.

http://support.apple.com/kb/ht1766?viewlocale=pl_PL

http://support.apple.com/kb/ht4946?viewlocale=pl_PL

Powyżej szybki tutorial i rozpiska co i jak :)

Może po prostu jakiś babol się wkradł w związku z nałożeniem na poprzednią wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem. Nazywałem to wiadomości widmo, bo telefon wibrował, ale żadnej wiadomości nie było. Teraz czasami mam podobnie jak przyjdzie mi jakiś sms i go od razu nie odczytam to po chwili telefon sie ''upomina'', żebym go odczytał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować