Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Majesty 2 oficjalnie zapowiedziane

36 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Majesty 2 powstaje, już oficjalnie. Nad grą pracują dwa studia developerskie - szwedzkie Paradox Interactive i rosyjskie 1C. Zapowiadają one wprowadzenie serii w XXI wiek, co oczywiście wiąże się z przejściem w trzeci wymiar i na razie niesprecyzowanymi zmianami. Jedno jest pewne - bohaterowie zachowają wolną wolę. Pierwsze screeny w rozwinięciu newsa!

Przeczytaj cały tekst "Majesty 2 oficjalnie zapowiedziane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! pamiętam jak byłem mały zagrywałem się w tą grę, super mechanika rozgrywki. Ważne żeby po prostu przenieśli wszytkie elementy gry do 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli gra będzie wyglądała jak na tym screenie(będzie się świecić ;] ) to beznadzieja... ale cóż ostatnio jest mania na gry z taką grafą, niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Dla mnie Majesty jest jedna z najlepszych gier, w jakie grałem. Nawet rano jak wstałem zastanawiałem się czy jej znowu nie zainstalować :) Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 12:24, Ecko09 napisał:

Majesty...jaki to gatunek gry?


Nietypowy... Coś jak połączenie ekonomii (rozwój miasta), RPG (herosi i ich rozwój zamiast normalnej armii) strategii (mechanika gry) i paru innych. W praktyce sprawdza się wprost genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!

Ach, Renor, niech Ci Bóg w tłustych i rozumnych dzieciach ten news wynagrodzi. Normalnie banan na japę na cały weekend :)

Kolejna gra do śledzenia totalnego, w "jedynkę" spokojnie ze 150 godzin nabiłem swego czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem nieco o grze komentarze są pozytywne a screeny wyglądają świetnie. Więc oczekuje co z tego wyjdzie. Widać że byłem za mały i nie usłyszałem o tej grze może zakupiło by się pierwsza części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo xD jak już ktoś to ujął news miesiąca !! Kurcze aż łezka się kręci w oku - byle żeby nie sknocili i jestem pewien, że gra będzie genialna :D. I''m meeeeeeeeltinnng ! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Madżesty... aż mi się cieplutko na sercu zrobiło. Wszak to jedna z najświeższych strategii ekonomicznych w historii gatunku, co więcej- model zarządzania do dziś nie obity*! Mam nadzieję że sequel zasłuży sobie na spuściznę legendy, tak jak zrobiła to grafika prezentowana przez dołączone do njusika screeny :)

*obić ryja, jest taka expresja, czyż nie? Więc to nie błąd być, a chuć autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoh... nigdy bym się nie spodziewał kontynuacji tak świetnej gry.
Szkoda tylko, że grafiką podjedzie pod Heroes 5 czy inne tego typu produkcje. To pewnie zepsuje całą grywalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować