Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Majesty 2 oficjalnie zapowiedziane

36 postów w tym temacie

Niech po prostu zrobią "jedynkę" w nowej oprawie. Po co zmieniać coś co było bardzo dobre - w moim prywatnym rankingu to jedna z najlepszych gier dodanych do CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, dobrze, że panowie z Paradoxu pokazują, że coś się wokół sequela dzieje - twórcy "jedynki" swego czasu obiecali drugą część i na tym się ich poczynania zakończyły.
Oby tylko w ramach unowocześniania nie został usunięty losowy generator poziomów, za to na pewno miła by była rzetelna kampania SP zamiast zestawu luźno powiązanych zadań :).

PS znalazłem dwa błędy w tekście:
"po dziesięciu miesiącach,," (drugi akapit)
"kolejne zostają ujawnione" (ostatni akapit, chyba miało być "zostaną").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajjj, najlepsza wiadomość ze świata gierek z tego tygodnia!! A może i miesąca. Majesty do dziś wspominam jako jedną z mych najlepszych przygód na komputerze, jako wspaniałą rozrywkę oraz jako chyba jedną z najbardziej niedocenionych produkcji ever ever (obok np. takiego Nomad Soul).

Oby dwa pierwsze wspomniena znów ożyły, a trzecie się nigdy nie sprawdziło...

P.S. Do wszystkich którzy się pytają, jaki gatunek prezentowało Majesty --> zacytuję slogan reklamowy tej gry: Fantasy Kingdom Sim. Dobrze oddaje jej charakter... ;)

P.P.S. A poza tym jak można nie znać takiej gry?! Powinniście szybciutko nadrobić tę zaległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mamy oficjalnie potwierdzenie!

Co tu dużo mówić - znakomita wiadomość. Na sequel tak dobrej gry, jakim było Majesty czekaliśmy długo, ale opłacało się. Już po screenie widać, że gierka prezentuje wysoki poziom, odpowiedni do obecnych standardów. Cóż, pozostaje czekać do premiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

och, pamiętam majesty 1. mam nadal, moge zarzucic kilka screenow. ale w przeciwienstwie do wiekszosci, mam je z edycji premierowej a nie z cda... nigdy nie przeszedlem ostatniej misji, była naprawdę ciężka.
grafA ze screenow jest bombowa!!! ale to juz nie bedzie to samo co kiedys... to nie te paladynki, kapłani uderzajacy kamiennymi rekami, nekromantki i barbarzyncy Krolma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że się nigdy nie doczekam. Gram w Majesty z 6 lat i nigdy się nie nudzi. Nawet przy tych wszystkich innych świetnych strategiach jeszcze czasami sobie zagram. Moim zdaniem Majesty jest jedną z najlepszych strategi w historii. Czekam. TO naprawdę wspaniała wiadomość!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudne to były ostatnie misje z dodatku dla każdego kto przeszedł wielki respect, co do screenów to rzeczywiście nie jest to klimat jedynki wolałbym pseudo 3d a tekst o tym że trzeba wprowadzić grę do XXI wieku to jakieś nieporuzmienie duszą tej gry jest klimat i mechanika a nie grafika wystarczy popatrzeć na piękne Disciples 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że Majesty zostanie wskrzeszone... Chyba jedna z najbardziej grywalnych gier na tym śmierdzącym świecie... Niesposób opisać mojego zdziwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka genialna była i bardzo klimatyczna. Właśnie o ten klimat graficzny się boję, tam wiadomo o co chodzi - bohaterowie to bohaterowie, niezależnie, czy łowca, łotrzyk, czy inny heros, typu mag "rozpuszczam się". Grafika była naprawdę dobra, choć prosta. Tu wygląda to na takie ni to ni sio, ale mam nadzieję, że to tylko te screeny tak pokazują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majesty - ta gra to fenomen. Pamiętam do dzisiaj, jaki powiew świeżości wprowadziła na rynku strategii. Pierwszy tak innowacyjny RTS ( no właśnie czy aby RTS)? Gra bowiem w pewnym stopniu wykracza poza ramy gatunku i chyba sloganowe "The <b>F</b>antasy <b>K</b>ingdom <b>S</b>im", najzręczniej oddaje z czym mamy do czynienia :)

''no to cóż, że ze Szwecji...'' czyli o sequelu dwa słowa.
Czas pokaże i nie ma co wyrokować przedwcześnie. Wydaje się jednak oczywiste, że może być ciężko zachować to "coś", co czyniło grę tak grywalną. Co do 3D, mówi sie trudno i jeśli reszta (daj Boże) wypali to zdzierżę i to.

P.S. są RTS-y ale FKS może być tylko jeden
<<Majesty for ever>> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować