Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 2 - dema nie będzie

15 postów w tym temacie

Dla mnie mogą i nie wydawać dema, byleby dopracowali maksymalnie pełną wersję :) Nie musi być znacznie bardziej wypasiona. To, co oferuje pierwszy GoW wystarcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to było do przewidzenia ^_^ fajnie gdyby osłabili Lancer Assault Rifle odnośnie walki w zwarciu przeciw słabemu Gnasher Shotgun-owi i wogóle przewage hosta z jego kosmicznymi strzałami i twardym zadkiem na i lagi 4vs4 i niszczenie otoczenia wokół nas :) czarniutko widze ale moge sie mylić pławda ? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak takie demo miałoby wyglądać, panowie? Nie ma co marudzić, wszak gra tego formatu nie potrzebuje reklamy ponad widok charakterystycznego loga na pudełku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że nie ma sensu wydawać dema GoW2. Gry tego formatu tego nie potrzebują... Osobiście nie lubię grać w dema i być rzuconym w środek gry, gdzie nie wiem o co chodzi, jaka jest fabuła i co się dzieje - to mnie raczej zniechęca niż zachęca do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem już od spekulacji czy wyjdzie GoW2 czy nie że dema nie będzie mówi się trudno :p ale i tak pewnie tak dopieszczą pełną wersję że demo nie będzie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu przeszedłem Jedynkę : D ... troszkę późno ale mi się jakoś grać nie chciało ... w 2 zagram choćby nadeszła przedwczesna apokalipsa lub nadarzył wysyp Locustów przed moją chatą : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają wystarczająco dużo powodów aby nie robić dema-dopracować pełnika, problemy z konstrukcją dema tak aby zachwycić ewentualnych nabywców no i czas a raczej jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja bym wolał wersję na PC zamiast dema... swoją drogą to byłoby trochę nie na miejscu wydawać pierwszą część na PC a drugiej i trzeciej już nie, powiedziałbym nawet więcej - chamstwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować