Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już teraz zagraj w UEFA Euro 2008 i poprowadź reprezentację Polski do zwycięstwa!

13 postów w tym temacie

Electronic Arts Polska

Oficjalna gra piłkarskich Mistrzostw Europy UEFA EURO 2008 trafiła właśnie na sklepowe półki! Poczuj dramaturgię tegorocznego turnieju w Austrii i Szwajcarii, zostań kapitanem i zdobądź tytuł piłkarskiego Mistrza Europy! Wejdź na http://polska.ea.com/games/13566/news/ i zobacz jak grają najlepsi.

Przeczytaj cały tekst "Już teraz zagraj w UEFA Euro 2008 i poprowadź reprezentację Polski do zwycięstwa!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny żałosny tytuł od EA :/ Takie Konami nie marnuje czasu na popierdółkowate dodatkowe odsłony swojej serii PESa i dlatego każdy jest poprawionym ideałem. A EA nie ma w zwyczaju pomyśleć i zamiast wziąć się poważnie do roboty za FIFĘ, to wydaje dodatkowo jakieś Euro lub World Cup i wszystko jest gówniane -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wami Konami z roku na rok wydaje coś nowego, a a takie EA zaaktuaktualizuje sklady druzyn i wydaje to samo gówno z przed roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem śmieszą mnie komentarze zakompleksionych małolatów. Nie grali a komentują...Nie przeczę, że fifa z roku na rok jest taka sama a co za tym idzie gorsza. Jednak wg mnie EURO 2008 nie jest złe i twórcy poszli do przodu. Gra się sympatycznie i dużo trudniej strzelić bramkę. Świetnie odwzorowane warunki pogodowe. Do tego fajne przyśpiewki kibiców. Jak dla mnie EURO jest fajne i lepsze od skopanego PES 2008. Polecam by sobie zagrać w pełną wersję (na PS3). Demo jest cieniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co roku wychodzą nowe klony FIFY, a ja i tak wolę w nią grać niż w PESa, bo podoba mi się tryb menadżerski. A jeśli chodzi o UEFA EURO 2008 to absolutnie żadnej rewelacji się nie spodziewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować