Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co się wydarzy 1 maja?

133 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2008 o 17:05, SimekPL napisał:

Blizzard ogłosi, że pracuje and nowym MMO opartym na motywie Diablo - proste i logiczne
stwierdzenie dla śledzących ogłoszenia o wolnych posadach w Blizzardzie.


Tak mi się też zdaje ;] Po tych wszystkich pogłoskach to jest najbardziej prawdopodobne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 17:18, iron_fOx napisał:

nowa łata do D2 i tyle

no właśnie tez przez chwile pomyślałem że to patch 1.12 ale czy to by aż tak nagłaśniali? Chyba że naprawdę będzie to obszerna łata co akurat by mnie ucieszyło bo ostatnio po raz kolejny dałem sie porwać w wir D2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nowe Diablo? Akurat ono zbytnio nie ma szans, na to by przebić poprzednika, ale coś na pewno będzie.

A 1 maja to nie byle jaka data, więc akurat na ogłoszenie fenomenalnych wieści.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaję że na S2 i D3 nawet i dema, to jednak trochę za szybko, chociaż kto wie?

Blizzard bardzo długo robi gry.

Mi się wydaje że może wyjdzie wtedy drugi dodatek do WoWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard poszukuje nowych pracowników już od dłuzeszego czasu. Zwiększa zatrudnienie w studiu związanym z poprzednimi częściami Diablo. Jeśli to będzie Diablo 3 (nie MMO - chyba że ze bez abonamentu) to będę w niebie. Oby tylko mój GF Go7300 udzwignal go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to, co się wydarzy?! 1 maja ruszamy na pochód! Szykujcie szturmówki, czerwone krawaty i lecimy. ;]

A tak na serio, to z zapartym tchem czekam na Diablo 3, mam nadzieję, że będzie to wiadomość w stylu: "Prace nad grą dobiegają końca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haaa, czyżby w końcu? :D
Nie no, oby to była prawda. Ale hmm, może być prequel? Wypas! :D:D
A może rzeczywiście 1 maja uaktywni się link "Diablo 2/Lod patch v. 1.12 download"? To także wypas by było! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale diablo zawsze mi sie najmniej podoboało sposród innych gier blizza :( nie zmienia to faktu ze gra była dobra i z pewnoscia bym sie ucieszył jakby okazało sie ze blizz pracuje nad III czescia gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 19:49, xDeuSx napisał:

Jak to, co się wydarzy?! 1 maja ruszamy na pochód! Szykujcie szturmówki, czerwone krawaty i lecimy. ;]

:P

Dnia 20.04.2008 o 19:49, xDeuSx napisał:

A tak na serio, to z zapartym tchem czekam na Diablo 3, mam nadzieję, że będzie to wiadomość
w stylu: "Prace nad grą dobiegają końca".

Wątpię, by była to wiadomość w tym stylu. Żadnych przecieków, żadnych informacji, przez tyle czasu? Jeśli faktycznie ogłoszą coś związanego z Diablo III / Diablo MMO, to będzie to raczej info, że prace trwają i nie wiadomo kiedy się skończą - czekajcie cierpliwie (coś, czego doświadczyliśmy w przypadku Starcrafta II).

Poza tym, nie zapominajmy, że to Blizzard. Nawet gdy przybliżona data premiery zostałaby podana, to zdąży się ona zmienić jeszcze kilkakrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować