Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co się wydarzy 1 maja?

133 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2008 o 09:05, tosz napisał:

na Diablo3.com jest nowa informacja ale niestety po angielsku, czy ktoś może tam zajrzeć
i napisać o co chodzi


Owszem. D3.com wyraźnie stwierdza, że NIE dotyczy to oficjalnych informacji ani o Diablo 3, ani o nowej książce.

Poczekamy, zobaczymy, a ja wcale bym się nie zdziwił, gdyby chodziło np. o zmianę wystroju stron. Jakoś nie wydaje mi się, by fanowskie strony miały dostęp do przecieków z Blizzarda. Po pierwsze, Blizzard znany jest z tego, że przecieków nie ma, i koniec. Po drugie, na Diablo3.com wyraźnie jest napisane, że nie mają dostępu do żadnych informacji z firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAk ja bym chciał żeby wyszedł nowy dodatek ;] Bym grał cały dzień i całą noc ... Mam nadzieje że to odliczanie to nie jest opóżnione pryma - aprylisss xD. Diablo 3 jak to pięknie brzmi
Czekam i mam nadzieje że wyjdzie
Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 99& myślę iż będzie to patch do D2 :D a co do tych dwóch haseł to myśle ze bedą to Uber Questy nawiazujace do wydarzeń Sin War: Birthright :) Jak dla mnie to miodzio oby tylko dodali kolejne itemki i hasla runiczne no i oczywiste kolejny UQ :D Dzieki patchowi 1.11b i UT mozna szybko nabic lvl do 80 i wyzej hehe ach UT exp to jest piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytać newsa na diablo3.com:
"Things the May 1 Announcement are not:
1. It is not an official announcement of Diablo 3
2. It is not about an upcoming Diablo novel
3. It is not a Network merge"
I wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze wyczytałem gdzies wywiad z kolesiem z blizzardu i mowil ze pracuja nad dodatkiem do WoWa, dopieszczaniem SC2 oraz ze nie zapomnieli o fanach D2 :) Wiec nie wszystko jest wziete z powietrza :P nie na darmo supportuja na kazdej giercowej imprezie Diablo! Poprostu cos sie szykuje, cos bardzo goracego i to nie tylko lato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał 1 Maja powiedzieć ... " NARESZCIE!!! .... POWRACA PAN GROZY " ;))))
Czekamy na te słowa juz tak długo, chyba najwyższy czas je wypowiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie będzie to oficjalne ogłoszenie prac nad Diablo 3.

A i owszem, nie będzie to oficjalne ogłoszenie ;) Ale nieoficjalne (na podstawie nie potwierdzonych przecieków) jak najbardziej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 13:02, Lamb3rt napisał:

1. Nie będzie to oficjalne ogłoszenie prac nad Diablo 3.

A i owszem, nie będzie to oficjalne ogłoszenie ;) Ale nieoficjalne (na podstawie nie
potwierdzonych przecieków) jak najbardziej ;P


To podaj mi, proszę, przykład jakiegokolwiek przecieku z Blizzarda... O SC2 świat usłyszał dopiero, gdy byli w stanie pokazać grę. Podobnie było z innymi ich tytułami. Dlaczego więc uważasz, że tym razem złamaliby swoje "zasady", i dopuścili do przecieków, choćby nieoficjalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oni cały czas Diablo 3.. Diablo III Nie powstanie .. Nie ma sensu nie ma sensu robić w 3d bo traci klimat. Nie ma sensu żeby znów ostatnią postacią był jakiś Diabeł.. i nie było by sensu że by się okazało że Diablo miał jakiegoś pomiota, który staje się tak silny jak sam diablo buahahah to będzie nie wypał... a jak wypał to szybko zgaśnie więc niech lepiej nawet niech nie iskrzy ...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas myślałem, że to kawał porządnego 3D robi klimat- ale byłem naiwny :P

A tak BTW, cała opowieść Diablo to nie tylko sam Pan Terroru i jego bracia. To całe Sin War-temat dość rozległy. Zeżre nas ciekawość do tego 1 Maja he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować