Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co się wydarzy 1 maja?

133 postów w tym temacie

A ja cały czas myślałem, że to kawał porządnego 3D robi klimat- ale byłem naiwny :P

A tak BTW, cała opowieść Diablo to nie tylko sam Pan Terroru i jego bracia. To całe Sin War-temat dość rozległy. Zeżre nas ciekawość do tego 1 Maja he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to niespodzianka. Sam fakt, że coś dzieje się w wokół diablo 3 już cieszy. Teraz trzeba być przygotowanym na przyjęcie fałszywych wiadomości, wymyślonych dat i znikąd wziętych screenów.
Przyznam się szczerzę, że czekam na ten tytuł z zaślinioną klawiaturą i myszką w gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEE - po przeczytaniu aktualizacji straciłem całe zainteresowanie tą "wielką informacją" z 1 maja...

Jesli nie jest to D3 ani nic związanego to cóż tak wielkiego to może być ?

SC2 dawno zapowiedzany, nie będzie to kontynuacja świata Diablo - więc albo n-ty patch do Diablo2 albo inna pierdoła...

Gdyby nie to że obie strony dotyczą stricte świata Diablo mocno skłaniałbym się do kolejnego dodatku do WoW-a albo czegoś w tym stylu...

Ktoś stwierdził że skoro napisali, że nie będzie "oficjalnej" zapowiedzi D3 to może będzie nieoficjalna. Tylko raczej trudno oczekiwać że wydawca gry zapowie wydanie własnego tytułu "nieoficjalnie". Tak to może zapowiedzieć coś jakas strona fanowska na podstawie plotek.
Jak na stronie Blizzarda coś się ukazuje to jest to full "oficjalne".

Jakoś wydaje mi się to małą ściemką i tyle. Bądźmy szczerzy - jak słusznie ktoś zauważył - Zamieć nigdy nie dopuszczała do przecieków więc cokolwiek tego 1 maja ogłoszą na tych stronach uwierzę w coś dopiero jak poda to Blizzard na swojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to nie będzie Diablo 3. Może jakaś zapowiedz d3. Ale niech nikt nie mysli ze to bedzie premiera diablo!!! Przeciez teo tak sie nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 10:00, Pile napisał:

Na pewno to nie będzie Diablo 3. Może jakaś zapowiedz d3. Ale niech nikt nie mysli ze
to bedzie premiera diablo!!! Przeciez teo tak sie nie robi...


no wlasnie nie robi się, ale blizzard lubi robić rzeczy oryginalne i zawsze z sukcesem. myślę że gdyby zrobił premierę 1 maja to ludze nie mieliby czasu myśleć za czy przeciw. po prostu by poszli i kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie będzie to oficjalne ogłoszenie prac nad Diablo 3." no tak, co nie zmienia faktu ze może to być informacja w stylu Starcraft2, oni wtedy nie ogłosili że nad nim pracują, tylko że już mają go prawie gotowego i pokazali filmik promujący grę, coś mi się wydaje że teraz może być podobnie... A może będzie to premiera gry, nie zdziwiło by mnie to ani trochę, że wyskoczą w czwartek 1 maja hello my mamy dla was gotową grę, będzie w sprzedaży od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 18:12, Lfdracon napisał:

Ja myślę że to część złożonego planu, polegającego na utopieniu całego naszego świata
gulaszem jagnięcym.


widzę że znalazł się ktoś kto zna prawdę tak jak ja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 18:12, Lfdracon napisał:

Ja myślę że to część złożonego planu, polegającego na utopieniu całego naszego świata
gulaszem jagnięcym.


Jak to przeczytałem, prawie oplułem monitor ^

A co do tematu. Cóż, Blizz znany jest z kombinowania, nakręcania atmosfery itd. itp. więc może coś w tym jest... tzn. ma to jakikolwiek związek z premierą Diablo III xP. A co do niego samego, jak wyjdzie, mam nadzieję że nie skupią się na technologiach i nie wydadzą go na konsolę. Nie, nie że jestem zawistny i "na pohybel konsolowcom", po prostu nie chcę, żeby ta lubiana przeze mnie seria została na siłę przystosowana do konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że wtedy wyjdzie patch 1.12 do diablo 2. Blizzard wcześniej go zapowiadał i może wtedy go wypuści. W tym patchu może być pare Uberquetow, nawiazujących do 3 części diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 01:33, slot500 napisał:

Właśnie na stronie blizzplanet.com pojawiło się zdanie: Kurast will be
shaken, to miasto mówi Wam coś? ;)


Wstawiają losowe nazwy miejsc. Ja po wejściu na stronkę miałem Westmarch will be shaken.

Biorąc pod uwagę fakt, że to miejsca znane z D2, podejrzewam, że możemy mieć do czynienia z patchem do D2. Jakoś nie wydaje mi się, by Blizzard było na tyle głupie, żeby umieszczać kolejną część w tych samych lokacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank bedzie to patch... Jak juz wspomnialem wczesniej "pracownik blizzardu wspomnial o Diablo..." :) Watpie ze bedzie to diablo 3 co do diablo 3 jesli by juz mialo wyjsc to dopiero w 2009r (bedzie to 10 lat po D2) :D A teraz pozostaje zacierac raczki na kolejne uber questy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zaskoczenie zachcialo mi sie zainstalowac d2 odrazu ale cos marnie sie sciaga (org plytki sie porysowaly)
Bardziej boje sie ze to moze byc szmira cos nie zwiazanego ?
zapowiedz nie....... fuzja/ czyli blizz nie wykupi domenty to tez ma znaczenie no dobra ale diablo 3 , diablo3? to to troche przesadzone marzenie:)) niby w d2 nam puszcza zwiastun - wydaje mi sie troche naciagane styl blizzarda ze fanowska strona podaje info nie wiem w ramach jakiegos show jakis chwyt marketingowy no to by znaczylo ze cos wiemy ksiazki powstaja i ma byc film ciekawe ilu polecialo klikac w rozowy klejnot w menu bn:D juz duzo cudow sie naczytalem mam nadzieje ze horror sie skoncz ystraszne jest tez ze ta gra budzi emocje przez nia szkole zawalilem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:06, xolpolx napisał:

No to zaskoczenie zachcialo mi sie zainstalowac d2 odrazu ale cos marnie sie sciaga (org
plytki sie porysowaly)


Ale poza tym wszyscy zdrowi? Tak otwarcie przyznajesz na publicznym forum, że ściągasz grę? Wiesz, że za coś takiego bany lecą?


Chyba zainstaluję D2 na nowo...

Choć nie ukrywam, że wolałbym, aby wydali jakiegoś patcha do D1, który by przynajmniej grafikę podciągnął trochę, nawet do 800x600...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować