Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co się wydarzy 1 maja?

133 postów w tym temacie

Poprawka... mialem napisac 2010r hehe a co do D1 to nie powiem ze tez chcialbym aby dali patch poprawiajacy grafike :D nie musza byc zadne dodatkowe q ani itemki ale grafe jakby poprawili to... Diablo powroci na mojego lapka :D a narazie pozostaje czekac z nadzieja ze bedzie to cos wartego swieczki :) Mamy jeszcze BN i D2 LoD ktory chyba nigdy ale to nigdy sie nie znudzi a juz napewno na zawsze beda tam gracze (w tym i ja hehe) Cichaczem tez mysle ze przydalby sie patch upiekszajacy D2 :) przeciez rozdzielczosc 800x600 to juz przezytek i tylko traci na jakosci na panoramie :/ przeciez to nic trudnego poprawic wyglad gry ktora jest tak wielkim klasykiem przynoszacym nadal spore dochody (co moment nowi gracze) Jezeli naprawde "zamieci" zalezy na fanach to napewno cosik sie szykuje tego 1 maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 maja na pewno nie ogłoszą D3... Największe nadzieje wiąże z 29 czerwca gdzie odbędzie się Blizzard Worldwide Invitationals. Wtedy są najwieksze szanse na zapowiedź nowego Diabełka bo Diablo 2 zapowiedzieli 29 czerwca 2000r, a LoD''a 29 czerwca rok później. :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 14:49, BaStii napisał:

1 maja na pewno nie ogłoszą D3... Największe nadzieje wiąże z 29 czerwca gdzie odbędzie
się Blizzard Worldwide Invitationals. Wtedy są najwieksze szanse na zapowiedź nowego
Diabełka bo Diablo 2 zapowiedzieli 29 czerwca 2000r, a LoD''a 29 czerwca rok później.
:) Pozdro

to na bank byłoby coś wielkiego, ale nie spodziewam sie Diablo3. To raczej nie był by dobry okres na wydanie gry chyba że chcą upiec 3 pieczenie na jednym ogniu( wow:wotlk, s2,d3) ja jednak myślę że to będzie jakiś naprawdę duży patch do D2 heh może dodadzą nową postać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie diablo 3 ani nic związane z Diablo... szkoda, a nadzieje jakieś były :(. Czemu Blizzard nie chce wysłuchać nas graczy i nie chce zrobić diabełka :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

garrick -> Bo nie chcą zepsuć nam swojej wspaniałej gry i uniwersum. Nieraz słyszałem plotki o wojnie pomiędzy niebem, a piekłem. Diablo 3 z taką fabułą zniszczyłaby nie tylko Diablo 2 ale i samą siebie... Prawda, że na Starcraft''a 2 przyszło nam czekać dziesięć lat mówi za siebie, że Blizzard wyczekuje, aż będzie mógł zrobić swoją grę dobrze, by powróciła jako hit i w najmniej oczekiwanym momencie wprawia nas w przemiłe zaskoczenie.
Kiedyś w wywiadzie zostało powiedziane, że blizzard pamięta o wszystkich swoich uniwersach i o żadnym nie zapomni.

Było to jeszcze przed ogłoszeniem prac nad SC2!

Pamiętajcie, że praktycznie już niedługo konferencja, a niezliczone "przecieki" mówią o tajemniczym produkcie o nazwie kodowej HYDRA.
Bardziej mnie to interesuje niż plotki o nigdzie nie zapowiedzianej kontynuacji diablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 maja będzie Święto Pracy - dla odmiany developerzy zrobią sobie wolne. Wniosek z tego taki, że będą opóźnienia w premierach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę (jak większość =)), że diablo 3 się nie ukaże, ale słyszałem różne pogłoski, a z nich wynikało, że D3 miało wyjść w przedziale 2003-2007 i tak się nie ukazało jak sądzę to będzie premiera (możliwie) nowej gry, albo warcrafta 4, a o Diablo można wiele rozważać, ale popieram, że data to 29 czerwca słyszałem (i czytałem, bo umię =)), iż "Diabełek" ukaże się w roku 2009-2012, a jeśli się nie ukaże to też było przewidywane, a teraz co bym chciał w D3 to to, żeby była możliwość edytowania gębki postaci =) i wybrania grafiki 2D czy 3D, ale to może być daleka przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i się wyjaśniło (albo i nie;) - czyli nadal nikt nic nie wie (czy aby na pewno nikt?)
można poczytać na blizzplanet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że wszystko jest jasne! Pojawił się licznik z odliczaniem które zakończy się 29 czerwca. 29 czerwca parę lat temu ogłoszono pracę nad Diablo 2 tak więc mamy pewność, że Diablo 3 jest już w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować