Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft robi sobie jaja z instalacji GTA IV na PS3

157 postów w tym temacie

Reklama jest dzwignia handlu ;) A co do instalek- skoro nie da sie inaczej to trudno- konsole tez ewoluuja, mozliwe ze bedziemy musieli sie wyzbyc starych przyzwyczajen. Jak trzeba bedzie dokupic twardziela, trudno- bede musial dokupic. Na razie miejsca jest jeszcze sporo i o dziwo wcale sie nie martwie czy mi go wystarczy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria GTA od zawsze kojarzyła mi się z konsolą Sony a durne prowokacje Microsoft''u niczego nie zmienią. Poza tym instalacja GTA IV na PS3 ma być naprawdę krótka i skracająca ładowanie gierki. IMO GTA IV na PS3 będzie najprawdopodobniej wersją najlepszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie zastanawia jedna rzecz - czy ktoś już sprawdzał różnice w grach zainstalowanych i niezainstalowanych na X360? O ile skraca sie naprawdę czas ładowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev nie dowierzam... Krytyczne zdania o MS? Najpierw pad teraz to, no, no, no. A 5 minut instalacji to pryszcz przy obecnych instalatorach gier na PC. Swoją drogą skończyły się już czasy "włóż-i-graj". Instalacje, patche, niedopracowanie - coś co było nie do pomyślenia w dawnych czasach (poczytajcie komentarze fanbojów konsol przeciw PC w dawnych Neo, Neo+ czy PSXE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, to Sony wrzeszczało na całe gardło, że Xbox360 to będzie komputer, a wyszła figa z makiem :) Sony pokazało, że zaczyna robić komputery ( PS3 ma praktycznie wszystko, co powinien mieć komputer) i wychodzi z teorii konsolowej. Nikt jeszcze nie zbadał jakie to będą ułatwienia, a przy grze tak złożonej, jestem pewien, że będą nijakie, no bo w końcu te kilkaset megabajtów to nie jest sporo. Gdyby naprawdę miało to coś zmienić, to instalacja trwałaby kilkanaście minut, albo i dłużej. Nie rozumiem także tego wyzywania Xboxa360 i Microsoftu. Mnie osobiście, na chwilę obecną GTA 4 bardziej kojarzy się dzięki Xboxowi, niż ps3. Widział ktoś reklamę tejże gry na PS3? Ja osobiście nie. Weźmy też pod uwagę dodatki, które serwuje graczom M$. Sony olało peestrójkowiczów i wypuściło grę gołą. Może kiedyś, coś tam dołożą, ale launch tej gry na tej konsoli leży i kwiczy. Nie zdziwiłbym się jakby, przynajmniej w niektórych krajach, skoczyła sprzedaż Xklocka dzięki tej propagandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób nie doczytało:

"Grand Theft Auto IV w wersji na konsolę Sony będzie wymagało do działania 5-minutowej instalacji,
natomiast w przypadku Xboksa 360 jest to kwestią wyboru gracza."

Resumując:

- na PS3 jest konieczność instalacji
- na X360 nie ma konieczności - ale jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah ten M$ szczerze mam nadzieję, że tym razem za sprawą GTA4 mimo wszystko PS3 skopie du.... X360. Nie dlatego, że jestem fanboyem czy coś :) po prostu tak dla przekory M$ w sumie mi chyba nigdy marka GTA nie skojarzy się w pierwszej lini z jakimkolwiek x-klocem :P prędzej PS lub PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 17:16, ass177 napisał:

> Zdjęcie oddaje cały klimat tego newsa- Microsoft śmieje się z PS3, a wszyscy śmieją
się
> z M$. :D

Dokladnie sie z tym zgadzam



Zobaczymy kto sie bedzie smial gdy pojawia sie pierwsze informacje na temat sprzedazy poszczegolnych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Weźmy też pod uwagę dodatki, które serwuje graczom M$. Sony olało peestrójkowiczów i wypuściło grę gołą"

To chyba przeoczyłeś fakt, że owe dodatki są w formie "exclusive" dla X''a i jak możesz się domyślić to raczej jest głowny powód dla których nie będzie ich w wersji na PS3, więc to raczej nie jest olanie ze strony Sony. Podobnie z reklamą o której wspomniałeś M$ zachowuje się jakby mieli wyłączność na GTA4 co też jest żałosne moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 17:55, Ambr0ktn napisał:

ciach!

No to dlatego sony olało swoją konsolę, ponieważ też mogli wywalczyć ekskluzywne dodatki od Rockstara, a tak guzik. A czemu Microsoft miałby nie prowadzić agresywnej polityki reklamowej? Sony czuje się, jakby już miało wygrzany fotel najlepszego, żeby nie obudził się z ręką w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 17:55, Ambr0ktn napisał:

To chyba przeoczyłeś fakt, że owe dodatki są w formie "exclusive" dla X''a i jak możesz
się domyślić to raczej jest głowny powód dla których nie będzie ich w wersji na PS3,


Wystarczyło żeby Sony wyłożył kase (tak jak MS) i R* na pewno zrobił by też i dla nich dodatki tak, żeby posiadacze chlebaków też mogli sobie zagrac w dodatkową zawartośc...a tak lipa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 18:07, kedzior141 napisał:

Na miejscu posiadaczy X-boxów, wybrał bym zdecydowanie opcję krótszego wczytywania:)



Powiem Ci szczerze, że sam nie wiem jeszcze jak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... specjalnie się zarejestrowałem aby to skomentować :)

Mając Wersję Xbox''a i GTA 4 Można:
1. Błagać Boga Aby Xboxa Szlag Nie Trafił, Przechodząc Przez Zatłoczone Miasto...
2. Delektować się Gorszą Grafiką Niż Na Ps3
3. Machać padem od Xboxa, myśląc że tam można pojeździć motorówką na czujnikach ruchu
4. Delektować się Spadkami Klatek na Xboxie
5. Mieć Kanciaste łby przechodniów bez Antaliasingu
6. Cieszyć się że ma się grę upchaną na staroświeckim DVD


Jak To wiele rzeczy można robić mając wersję na Xboxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dodatki taką furorę robią teraz. Po premierze GTA, jakoś z pół roku, gdy już każdy skończy grę, to możliwość zagrania w dodatkowe misje nie będzie już tak cieszyła. Bo GTA IV dla nikogo nie będzie już taką nowością, a po prostu zwykłą grą która wyszła już dawno.

Przykładowo gdybym mógł zagrać w dodatkowe misje w GTA SA, czy GTA VC, to nie wiem czy aż tak bardzo bym się cieszył :). Aktualnie GTA wydaje się być grą doskonałą... ale to teraz, bo po premierze zostaniemy sprowadzeni na ziemie.

Główny wątek ma wystarczyć na ok. 50 godzin, wiec wydaje mi się, że po takim czasie jaka gra by to nei była, będę miał jej dość, a mechanika gry, fizyka i euphoria się po prostu przyje :).

Jednak oczywiście lepiej jest mieć możliwość pobrania dodatków jakie by one nie były, niż takie możliwości nie mieć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Niech nie myślą, że ludzie przestaną kojarzyć GTA z PlayStation, akurat na którym już było kilka razy. ;P

A z tym czekaniem, to one nie jest złe, bo można sobie coś przygotować do jedzonka czy inne rzeczy, gdy to nam się będzie robić/przeczytać przynajmniej instrukcję.: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować