Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Assassin’s Creed – opowieść siódma – Kumple Altaira

28 postów w tym temacie

Curtiss

Dziś krótka opowieść o innych postaciach i tytułach, które stanowiły przełom dla gier w typie "stealth". Dla niektórych czytelników wymienione przez Myszastego gry stanowić będą zapewne zamierzchłą historię. Zobaczmy jak wyszło mu to zestawienie.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Assassin’s Creed – opowieść siódma – Kumple Altaira" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUŻ WIEM! Curtiss/Myszasty(nie wiem kto tworzy ten tekst) nie zdążył napisać artykułu na dzisiaj, więc zamieścił tylko intro z "niby linkiem" do całości żebyśmy myśleli, że tekst jest, tylko link zły. Ha! As wywiadu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śpicie tam w tym przeklętym GRAM-ie. Od publikacji minęło kilka godzin, a błąd nadal nie naprawiony. Zamknąć was w Narrenturmie za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO ZA GENIUSZ DODAJE TEKST I NAWET NIE SPRAWDZI CZY DZIAłA. POGRATULOWAC PROFESJONALIZMU TEMU PANU. EHHH SZKODA GADAC. WSZYSCY WSZYSTKO MAJA W DU... khemm pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:53, DeRuleX napisał:

CO ZA GENIUSZ DODAJE TEKST I NAWET NIE SPRAWDZI CZY DZIAłA. POGRATULOWAC PROFESJONALIZMU
TEMU PANU. EHHH SZKODA GADAC. WSZYSCY WSZYSTKO MAJA W DU... khemm pupie.


Eee Ludzie i inni Uspokójcie się Oni tam nie są robotami raz na jakiś czas się zdarzyć błąd chyba może jo ??
Oni także są Ludźmi a człowiek się myli ;) jedynie Bóg się nie myli... ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 23:01, Sir Braveheart napisał:

Oni także są Ludźmi a człowiek się myli ;) jedynie Bóg się nie myli... ;)

Pozdrawiam


Jak się popatrzy na niektórych forumowiczów, to i w nieomylność Boga można zwątpić... ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>JUŻ WIEM! Curtiss/Myszasty(nie wiem kto tworzy ten tekst) nie zdążył napisać artykułu na dzisiaj, więc zamieścił tylko intro z "niby linkiem" do całości żebyśmy myśleli, że tekst jest, tylko link zły. Ha! As wywiadu! :D

As wywiadu. Gratuluje dedukcji, k***a mać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytujecie się jakbyście zapłacili za ten felieton i go nie dostali… Ludzie coś się popsuło na stronie albo to czyjeś niedopatrzenie jutro na pewno będzie wszystko ok. a jeden dzień was na pewno nie zbawi… Do tego rzucacie się jak by to było nagminne a na gram błędy zdarzają się rzadko a jak już się zdarzą są szybko naprawiane więc jak raz na pewien czas coś takiego się stanie to nie musicie naskakiwać na biednych ludzi. Pamiętajcie też, że wszelkiego tego typu urozmaicenia są robione tylko i wyłącznie z ich dobrej woli wcale nie musza się tak starać…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować