Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czym jest D'jinni - wideoprezentacja

48 postów w tym temacie

Raczej mało treściwa ta prezentacja, ale z drugiej strony czego można się spodziewać... Jest manual, jest narzędzie, chętni do tworzenia muszą znaleźć dość samozaparcia, żeby przez to przebrnąć samodzielnie. Myślę, że chętnych będzie wielu.

Poza niewielką ilością "cukru w cukrze" uwagę moją przykuła niezwykle śliczna pani komentująca nam to i owo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdemu kto stwierdził, że edytor nie dla niego, bo za trudny itd. a ma chęci i oczywiście wiedźmina, polecam poradnik do D''jinni. Opisuje wszystkie aspekty i możliwości edytora. A chyba każdy czekał, by stworzyć coś własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej chyba nie wie co mówi :P Jak by to było takie proste, to każdy by sobie w domu tworzył gry/ mody do gier :D Ale odrobina samozaparcia, chęć zgłębienia wszystkich tajników D''jiinni''ego pozwolą zrobić coś dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska gra, polski portal, polskie wszystko, a instrukcja - podręcznik to (jak Pani powiedziała - czas 1:27) "manual". Ja nie wiem czy to taka głupia maniera czy to taki szpan, że zamiast mówić po polsku to robi się te durnowate angielskie wstawki. Przepraszam ale czemu to ma służyć? Nie można powiedzieć podręcznik tylko trzeba "manual"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... No, cóż... yyym... Edytor zapowiada się całkiem yyy... fajnie...
yym... Może jutro yyy... sprawdzę jak wersja yyhm beta sprawdza się w praktyce... yyy.

Bardzo sympatyczna Pani, szkoda tylko, że nie pozwoliliście jej yyy... czytać tekstu schowanego przy kamerze czy w inny sposób. Przynajmniej nagranie będzie wyglądało bardziej profesjonalnie... yyhy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pafun

Bo podręcznik brzmi... hmm, staroświecko? Jak dziś mówisz "mam przyjaciela" (bez urazy, ale jak tak komuś powiesz, to od razu dziwnie na Ciebie patrzy) czy "mam kumpla"? Ot taki luźny przykład ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 23:00, TobiAlex napisał:

@Pafun

Bo podręcznik brzmi... hmm, staroświecko? Jak dziś mówisz "mam przyjaciela" (bez urazy,
ale jak tak komuś powiesz, to od razu dziwnie na Ciebie patrzy) czy "mam kumpla"? Ot
taki luźny przykład ;-)


Oj, trudno mi się zgodzić.
W takim razie musielibyśmy zmienić język urzędowy w naszej ojczyźnie na Angielski, ponieważ Polski brzmi już dla nas zbyt staroświecko. :D
Wracając do przykładu z przyjacielem to raczej dotyczy to osób... Hm, mniej rozgarniętych i dojrzałych.
Ot luźnia odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliście się postarać bardziej z tym komentarzem. Babka nie dość że mówi czasami niewyraźnie to jeszcze mówi o tym całym edytorze jakby "chciała a nie mogła". Profesjonalizm poszedł w las ... albo schował się w tym akwarium co to stoi przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 23:00, TobiAlex napisał:

@Pafun

Bo podręcznik brzmi... hmm, staroświecko? Jak dziś mówisz "mam przyjaciela" (bez urazy,
ale jak tak komuś powiesz, to od razu dziwnie na Ciebie patrzy) czy "mam kumpla"? Ot
taki luźny przykład ;-)


Czyli co, podręcznik staroświecko, a manual nowocześnie, czy tak??? A do skasowania w autobusie to pewno dajesz nowoczesny ticket, a nie staroświecki bilet. No ten cały polski language to jakiś taki staroświecki jest, a nie jak ten angielski, super nowoczesny, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 23:31, Pafun napisał:

Czyli co, podręcznik staroświecko, a manual nowocześnie, czy tak??? A do skasowania w
autobusie to pewno dajesz nowoczesny ticket, a nie staroświecki bilet. No ten cały polski
language to jakiś taki staroświecki jest, a nie jak ten angielski, super nowoczesny,
no nie?


Prawda jest taka że prezentację tę jak w większości obejrzy młodszy gracz, zresztą ostatnio w sieci coraz więcej 15/16 latków i do nich kierowane są teksty. Nie ma co się denerwować. Mnie też irytuje mocno wrzucanie do tekstów czy prezentacji jak ta angielsko-polskiej nowomowy. Co innego porozmawiać na forum używając takiego luźnego języka do luźnych rozmów, a co innego tworzyć "profesjonalny" film wprowadzający w tajniki edytora. Brakował tam jeszcze tekstów w stylu "Każdy ziom zczai pałer tego programu" czy "OMFG możecie tworzyć lvl jak my" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj ciężki będzie ten Dżini. Raczej dla doświadczonych grup modderskich niż pojedynczych zapaleńców, bo skoro trzeba większość levelu robić w profesjonalnym edytorze grafiki to zajmie to masę czasu. Ze względu na skomplikowanie powstanie chyba niewiele moddów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować