Zaloguj się, aby obserwować  
reggie

Cisza na Gram.pl odnosnie Age of Conan

9 postów w tym temacie

Z caly szacunkiem dla calego zespolu www.gram.pl, wydawaloby sie wiodacego dystrybutora gier przez internet w Polsce, musze wyrazic swoje oburzenie wynikajace z braku jakiejkolwiek aktywnosci w dziale Age of Conan pre-order. Juz od ponad dwoch tygodni w Europie jest oferta pre-order ktora nie tylko daje bonusowe itemy w grze ale takze umozliwia tak zwany 3 day head-start poprzez wczesniejsze sciagniecie klienta (opcja ta daje 10 dni gry gratis, potem wystarczy wpisac kod z pudelka, czyli mozna grac i spokojnie czekac na wysylke)

Nie wiem jakie musi byc zainteresowanie gra zeby wasi store managerowie zaczeli jakos dzialac i wspolpracowac z wydawnictwami zagranicznymi ( Funcom to firma norweska w ktorej kazdy zna biegle jezyk angielski)

Nie sadze tez ze kierujecie sie brakiem checi zarobku co w handlu jest wiazaniem sobie samemu petli na szyi. Istnieje taka mozliwosc ze brakuje wam rozeznania na rynku gier, dlatego z checia bym za was i w waszym imieniu zaczal prowadzic rozmowy z funcom w sprawie bonusowych pre orderow.

Prosze wybaczyc moja lekka frustracje ale mieszkajac w kraju nalezacym do EU tego typu emocje sa nieuniknione kiedy czlowiek czuje sie jakby byl w jakims kraju 3 swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo,

Słówko wyjaśnienia ... być może nie wiesz, ale gram.pl nie jest wydawcą gier, jesteśmy serwisem informacyjnym o grach (i nie tylko).

Widzę, że jesteś już fanem tytułu i masz sporo pytań odnośnie tegoż. Zapraszam Cię do naszego Konsulatu, gdzie wypowiadają się przedstawiciele różnych firm: http://www.gram.pl/konsule.asp

Dobra wiadomość dla Ciebie to ta, że w naszym Konsulacie wypowiadają się osoby pracujące w różnych działach CDP. Przejrzyj stronę ;) Myślę, że Maciej Figiel w czasie dyżuru chętnie odpowie na Twoje pytania.

Pozdrawiam,

Justa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 16:27, Beror napisał:

a korzystales z wyszukiwarki? bo jak tak i jakos cicho na ten temat nie jest http://forum.gram.pl/forum_szukaj.asp

Sory stary ale nie wiem co ty tu odstawiasz ;) Dalem link''a jedyneko z tematem który nie jest zamknięty a ty dajesz link''a do wyszukiwarki i to jeszcze z błędem czasami trzeba użyć mógzu i pomyśleć zanim cos zrobisz ;)
pozdrawiam again

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za linki ale juz wszystkie doglebnie przeanalizowalem i zgodze sie ze dyskusja na temat gry jest intensywna, jednak na temat mozliwosci pre order w Polsce ani slowa w zadnym z tych postow

obecnie jedyna mozliwosc zamowienia pre ordera z bonusami to w UK, jednak www.play.com nie obsluguje Polski ( za to mozna zamawiac pre ordery jak sie mieszka na Grenlandiii albo Cyprze)

www.game.co.uk moze i ma opcje wysylki do Polski ale potrwa to 7 dni i z tego co czytalem wycofali oferte 3 day headstart czyli nie ma mozliwosci sciagniecia klienta i otrzymania wczesniej kodu na maila

mozna tez zamowic w szwecji, norwegii, danii jednak strony tych sklepow nie maja english version wiec zakladam ze nie interesuja ich klienci z Polski

mam wrazenie ze oryginalne pre ordery od Funcomu sie niedlugo skoncza a do nas gra trafi w wersji podstawowej 23 maja w empiku albo 22 maja przez gram.pl co bedzie naszym polskim super preorderem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sol słusznie zauważyła że gram to nie CDP.

Co do pre orderów, to juz dwa tematy są założone na ten temat na forum (jeden otwarty), z tego co się dowiadywałem wcześniej (poświęcając 30 sekund mojego cennego czasu na wysłanie maila), że pre order w gram.pl ma być, tylko tyle, ale dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować