Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ASSASSIN'S CREED hitem sprzedażowym na poziomie HoMM5!

23 postów w tym temacie

Cenega Poland

Cenega Poland, partner firmy Ubisoft w Polsce, ma przyjemność poinformować, że gra Assassin's Creed Wersja Reżyserska, od 3 dni jest dostępna na naszym rynku. Po pierwszym weekendzie poszczycić się może największą sprzedażą wśród gier komputerowych ostatnich miesięcy. Od samego początku sprzedaż Assassin's Creed kształtuje się na poziomie równym sprzedaży Heroes of Might and Magic V! Tak wspaniały początek zawdzięczamy Wam - fanom Altaira. Dziękujemy.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed hitem sprzedażowym na poziomie HoMM5!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak Wieśka nie przebił (jeszcze) Choć nie wiem wątpię że przebije . Ale i tak dużo , ale cóż na tą gre wyczekiwało się miesiącami . I jest to dobra gra :D Więc gratulacje dla Cenegi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 17:53, mist`shoo napisał:

Raczej Wiedzminowi rady nie da ale gra jest świetna brawa za wersje rezyserską . Krotka
troche 3 dni i koniec ;)



Pokaż mi teraz grę która niedawno wyszła a ma dłuższego singla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w tym swój skromniutki udział. :) Choć warto by było podać jakieś konkretne liczby, nie?

Ale Cenega jako wydawca, muszę przyznać, że pokpiła sprawę. Nie chodzi mi tu o spolszczenie, ale o choćby zupełny brak kampanii reklamowej. AC został potraktowany jak po prostu kolejna gra, a nie światowy hit, pudełko zwyczajne, żadnych dodatków, soundtracku, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 18:21, Jaro7788 napisał:

Ale Cenega jako wydawca, muszę przyznać, że pokpiła sprawę. Nie chodzi mi tu o spolszczenie,
ale o choćby zupełny brak kampanii reklamowej. AC został potraktowany jak po prostu kolejna
gra, a nie światowy hit, pudełko zwyczajne, żadnych dodatków, soundtracku, itp...

To może trzeba było kupić edycję kolekcjonerską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 18:40, drapichrust7 napisał:

> Pokaż mi teraz grę która niedawno wyszła a ma dłuższego singla :P

yyyyyyyyy... Wieśmak?


Yyy no nie wiem, Assassin''s Creeda przeszedłem w 29 godzin grając praktycznie tylko dla fabuły [misje główne] a wiedźmina w niecałe 26 godzin.
Za drugim razem w 20, ale to nie robiłem wszystkich Questów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się było tego spodziewac ^^ Też przyczyniłem się do uzyskania takiej liczby, chociaż nie wiem jaka to jest konkretnie, szkoda że nie podano, ale łatwo można znaleźć wyniki sprzedaży HoMM V i sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 18:41, FiN napisał:

To może trzeba było kupić edycję kolekcjonerską?


Przy EK też się postarali... żaden element nieprzetłumaczony... poza oczywiście grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia, w końcu większość graczy PC-towych na to czekało. A tak dla formalności to w jakiej ilości sprzedał się HoMM5, bo słyszałem że w bardzo dużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A tak dla formalności to w jakiej ilości sprzedał się HoMM5, bo słyszałem że w bardzo dużej?"

HoMM5 w ciągu tzw. weekendu otwarcia sprzedał się w ilości około 12,5 tysiąca ezgemplarzy. A lider w tej kategorii w Polsce - Wiedźmin sprzedał się aż w 35 tysiącach kopii.


* informacja z konferencji prasowej CDP 18.02. 2008r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro napisali, że "na poziomie" to znaczy, że było mniej (może nawet mniej niż 10 tysięcy...)
PS jestem ciekawy ile z tego (w obu przypadkach) przypadło na pre-ordery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to nie jest. Gra oczekiwana przez miesiące, przekładanie premiery, a po premierze taki hit, więc nic dziwnego, że tylu graczy postanowiło sobie zakupić AC, bo to świetna gierka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować