Zaloguj się, aby obserwować  
DreaN

Butorolki ...

10 postów w tym temacie

Butorolki firmy whellys.Są to buty na kółkach. Wyglądem nie różnią sie niczym od normalnych sportowych butów, w podeszwie pod piętą mają wmontowaną rolkę lub dwie w zależnosci od typu. Najbardziej popularne sa buty z rolką pojedyńczą. Buty gwarantują dużą nie nudzacą się frajdę dla dzieci w wieku od 5-6 lat wzwyż. Co o tym myślicie ! Ja jutro kupuje sobie takie buty ( cena od 300 - 400 zł )
Pozdrawaim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:22, DreaN napisał:

Butorolki firmy whellys.Są to buty na kółkach. Wyglądem nie różnią sie niczym od normalnych
sportowych butów, w podeszwie pod piętą mają wmontowaną rolkę lub dwie w zależnosci od
typu. Najbardziej popularne sa buty z rolką pojedyńczą. Buty gwarantują dużą nie nudzacą
się frajdę dla dzieci w wieku od 5-6 lat wzwyż. Co o tym myślicie ! Ja jutro kupuje sobie
takie buty ( cena od 300 - 400 zł )
Pozdrawaim!!


Masz jakiś link do zdjęcia albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:22, DreaN napisał:

Butorolki firmy whellys.Są to buty na kółkach. Wyglądem nie różnią sie niczym od normalnych
sportowych butów, w podeszwie pod piętą mają wmontowaną rolkę lub dwie w zależnosci od
typu. Najbardziej popularne sa buty z rolką pojedyńczą. Buty gwarantują dużą nie nudzacą
się frajdę dla dzieci w wieku od 5-6 lat wzwyż. Co o tym myślicie ! Ja jutro kupuje sobie
takie buty ( cena od 300 - 400 zł )
Pozdrawaim!!


A no właśnie widziałem coś takiego, ale nie wiedziałem co to. Takie dzieci 10-12 lat głównie widziałem. Może to i fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:29, tomasz23 napisał:

> Butorolki firmy whellys.Są to buty na kółkach. Wyglądem nie różnią sie niczym od
normalnych
> sportowych butów, w podeszwie pod piętą mają wmontowaną rolkę lub dwie w zależnosci
od
> typu. Najbardziej popularne sa buty z rolką pojedyńczą. Buty gwarantują dużą nie
nudzacą
> się frajdę dla dzieci w wieku od 5-6 lat wzwyż. Co o tym myślicie ! Ja jutro kupuje
sobie
> takie buty ( cena od 300 - 400 zł )
> Pozdrawaim!!

A no właśnie widziałem coś takiego, ale nie wiedziałem co to. Takie dzieci 10-12 lat
głównie widziałem. Może to i fajne

No ja mam 15 lat i zaraz bede zasuwał do szkoly xD a dam wam link hmm w8 : http://www.youtube.com/watch?v=QNW4QwFAX0E < --- youtube i oficjalna stornka
www.heelys.com < --- stronka oficjalna ;x
i taka jeszcze jedna dobra -> http://www.andegrand.pl/forum/index.php?a=topic&t=8767
Pozdrawaim ! pytajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj BUTOROLKI i są naprawde fajne xDD Zamieszcze jutro kilka fotek jak sie wywalam, albo samych butów. Czy ja jestem jedynym gramowiczem z butorolkami? :)));]
Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie totalna beznadzieja, znając mnie - podeszwę zdarłbym po max 2 tygodniach. Cena kosmiczna - a tak naprawdę to zwykłe buty z tandetnym małym kółkiem, które służy bardziej dla szpanu niż do jeżdżenia. Kolejnym minusem jest fakt, iż można się zabić na tych butach -.- Tak na prawdę do niczego konkretnego nie służą, tani chwyt dla ludzi podatnych na jakieś dziwne urozmaicenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie to, prawda, ale tak sobie fajnie pojeździć na butach w oczekiwaniu na autobus. Chociaż ja bym sobie takiego bajeru nie kupił, cena za duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:32, DreaN napisał:

> > Butorolki firmy whellys.Są to buty na kółkach. Wyglądem nie różnią sie niczym
od
> normalnych
> > sportowych butów, w podeszwie pod piętą mają wmontowaną rolkę lub dwie w zależnosci

> od
> > typu. Najbardziej popularne sa buty z rolką pojedyńczą. Buty gwarantują dużą
nie
> nudzacą
> > się frajdę dla dzieci w wieku od 5-6 lat wzwyż. Co o tym myślicie ! Ja jutro
kupuje
> sobie
> > takie buty ( cena od 300 - 400 zł )
> > Pozdrawaim!!
>
> A no właśnie widziałem coś takiego, ale nie wiedziałem co to. Takie dzieci 10-12
lat
> głównie widziałem. Może to i fajne
No ja mam 15 lat i zaraz bede zasuwał do szkoly xD a dam wam link hmm w8 : http://www.youtube.com/watch?v=QNW4QwFAX0E
< --- youtube i oficjalna stornka
www.heelys.com < --- stronka oficjalna ;x
i taka jeszcze jedna dobra -> http://www.andegrand.pl/forum/index.php?a=topic&t=8767
Pozdrawaim ! pytajcie ;)

Nie przewróć sie tylko i nie potłucz. Ja rok tem kiedy miałem 13 lat miałem takie tylko innej firmy i jak jechałem to kilka razy zaryłem o ziemie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:37, kabak5 napisał:

Nie przewróć sie tylko i nie potłucz. Ja rok tem kiedy miałem 13 lat miałem takie tylko
innej firmy i jak jechałem to kilka razy zaryłem o ziemie ;/

Ja mam firmy Heelys a nie wheels ;] Nie było tych 2 . A jesli chodzi o potłuczenia to co miało być już było nauczyłem sie już jezdzic na tych butach i jest to calkiem niezla zabawa
Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, widziałem w Łodzi gdzieś takie pare dzieci an nich, głownie dziewczynek 8-12 lat. Jedna nie wychamowała i wbiłą się w grupę staruszek a druga w przeszklone drzwi windy. Enjoy xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować