• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
roctez

Problemy z Outlook Express

Pytanie

Mam maly problem z Outlookiem. Zalozylem sobie "tożsamośc", poustawialem sobie serwery POP3, SMTP. W zakładce "Zaawansowane" zaznaczylem "Ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia (SSL)" dla połączeń wychodzaących(SMTP)[25] i dla przychodzących (POP3)[995]. Zadowolony z siebie (chociaz w sumie zrobilem to co potrafi 4 latek:) napislalem maila chce go wyslad nacskam "Wyślij i odbierz wszystkie", czekam chwile a tu

"Błędy"--> Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: ''Michal'', Serwer: ''poczta.interia.pl'', Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Błąd łączy: 10060, Numer błędu: 0x800CCC0E

Przestawiam rozne opcje proboje wielokrotnie ale sie zawsaze pojawia ten sam blad, szukalem w pomocy cos na ten temat ale nic sie niedowiaedzialem oprocz tego zeby sie skataktowac z uslugodawca internetowym, hmm.. i tu juz zwracam sie do was, czy wie ktos jak rozwiazac nekajacy mnie problem problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.01.2006 o 18:22, roctez napisał:

Mam maly problem z Outlookiem. Zalozylem sobie "tożsamośc", poustawialem sobie serwery POP3,
SMTP. W zakładce "Zaawansowane" zaznaczylem "Ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia (SSL)"
dla połączeń wychodzaących(SMTP)[25] i dla przychodzących (POP3)[995]. Zadowolony z siebie
(chociaz w sumie zrobilem to co potrafi 4 latek:) napislalem maila chce go wyslad nacskam "Wyślij
i odbierz wszystkie", czekam chwile a tu

"Błędy"--> Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: ''Michal'', Serwer: ''poczta.interia.pl'',
Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Błąd łączy: 10060, Numer błędu: 0x800CCC0E

Przestawiam rozne opcje proboje wielokrotnie ale sie zawsaze pojawia ten sam blad, szukalem
w pomocy cos na ten temat ale nic sie niedowiaedzialem oprocz tego zeby sie skataktowac z uslugodawca
internetowym, hmm.. i tu juz zwracam sie do was, czy wie ktos jak rozwiazac nekajacy mnie problem
problem.


nie mam konta w interii i nie jestem pewien, ale odznacz to zabezpieczenie ssl

zaznacz ten "serwer wymaga uwierzytelniania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zrobilem jak mowiles, probowalem odebrac i dalej ten sam blad. Wszedlem na strone interi i z tamtad wyslalem do siebie samego maila i odebralem go prze Outlooka bez problemu.
Jezeli nikt niebedzie wstanie pomoc sproboje zalozyc skrzynke na innym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2006 o 19:03, roctez napisał:

...zaznaczylem "Ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia (SSL)...

Spróbuj to wyłączyć, nie pamiętam czy o to chodzi, ale też zawsze mam na początq problemy z Outlokiem i za 10 razem udaje mi się go skonfigurować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.02.2006 o 14:29, iro1979 napisał:

Spróbuj to wyłączyć, nie pamiętam czy o to chodzi, ale też zawsze mam na początq problemy z
Outlokiem i za 10 razem udaje mi się go skonfigurować :)


Prubowałem różnych sztuczek ale mi sie nieudało wiec zainstalowałem Thunderbirda. Owiele lepszy program od wyżej wymienionego Outlooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, jak ustawic w outlooku zeby nie kasowalo mi poczty ze strony ? (wp.pl) Bo sciaga mi poczte na kompa i kasuje ja z serwera wp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie czy wie ktos w jakim folderze w Outlooku znajdują się dane dotyczace kont oraz folder gdzie znajdują sie wszystkie maile, ponieważ robie format i nie chce tego wszystkiego stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak uruchamiać Outlook''a przy starcie ? Chce, żeby to się działo automatycznie, lecz nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.02.2008 o 14:00, Bartek Dudek napisał:

Jak uruchamiać Outlook''a przy starcie ? Chce, żeby to się działo automatycznie, lecz
nie wiem jak to zrobić.

najprościej było by chyba wrzucić skrót do niego do autostartu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam pytanie o outlooka. Gdy chcę zrobić sobię konto to najpierw ustalam adres i imię a potem pokazują się serwery poczty przychodzącej. Co mam tam wpisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.02.2008 o 18:25, dominikańczyk napisał:

Ja mam pytanie o outlooka. Gdy chcę zrobić sobię konto to najpierw ustalam adres i imię
a potem pokazują się serwery poczty przychodzącej. Co mam tam wpisać??

adres serwera pop3, sprawdź w pomocy na webmailu (powinien tam być). Dokładnie ci nie podam bo to zależy od tego gdzie masz konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zwykle na stronei interentowej gdzie zakladales konto masz w dziale pomocy napisane jakie sa ustawienia serwera poczty (zwykle sa nawet opisy dla laikow jak krok po kroku ustawic wszystko w popularnych programach takich jak outlook)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.04.2008 o 20:33, dominikańczyk napisał:

Ja mam pocztę webmail, ale gdybym nie miał to co trzeba wpisać?

zależy od tego na jakim serwerze. pozatym webail to nie poczta, tylko sposób jej obsługi przez użytkownika. Zwykle można zarówno przez stronę (webmail) jak i klientem (pop3/smtp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować