Zaloguj się, aby obserwować  
Bifur

Rohan Online

20 postów w tym temacie

Rohan Online to kolejny koreański MMORPG, który wyróżnia się dość innowacyjnymi klasami - m.in Dragon Fighter (Dekan). Niestety nie miałem jeszcze szansy jej wypróbować, lecz muszę powiedzieć, że zapowiada się naprawdę smacznie ;). Żeby sprawdzić gierkę trzeba zarejestrować swoje konto na oficjalnej stronie internetowej ( http://www.playrohan.com/?page=home) i ściągnąć ważącego dość sporo klienta (około 1.6 GB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 16:42, Bifur napisał:

Rohan Online to kolejny koreański MMORPG, który wyróżnia się dość innowacyjnymi klasami
- m.in Dragon Fighter (Dekan).

Czy te klasy są takie innowacyjne? Dalej mamy knighta, healera, archera, assassina i mage'a - mało to innowacyjne ;]

A co do próbowania gry - może i bym spróbował jeszcze rok temu, ale mam już GW, przy którym wszystkie Rohany i inne wypadają dla mnie blado. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby się zapowiada nieźle. Edycja wyglądu, jedna chyba innowacyjna klasa (gra to jeszcze nie otwarta beta z tego co przeczytałem w linku...) a więcej nowości to ja tam nie widzę.
Zwierzaczki do jeżdżenia już były, oblężenia też już były (chodzi mi o Township Battles) a reszta to questy, drużynowe wypady (rajdy) i inne rzeczy które już były.
Gra będzie miała trudny start, dzięki GW, WoW, SRO czy też nawet Mu Online.
Aby mieć sukces musi przyciągnąć graczy czymś naprawdę nowym i innowacyjnym, i jeśli tego mieć nie będzie wróżę jej marną przyszłość...
...w każdym razie gra będzie miała swoje małe zgromadzenie fanów jak każdy MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to dużo mówić: POLECAM.
Miałem okazję pograć w CB2 i wspominam te chwile bardzo miło :)) Zdobyłem tylko 18 lvl, bo dość późno się o niej dowiedziałem. Czekam na jutro na 5 rano, gdyż otwierają OB (oczywiście nie będę się budził o 5 żeby pograć, bo muszę iść do szkoły :)). Mam nadzieję, że będzie to pierwszy MMO, który naprawdę mnie wciągnie (a ma zadatki na to), zazwyczaj w tego typu grach nabijałem 20-30 lvl i mi się nudziło, więc się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przed chwilą to ściągnąłem za oficjalnej strony gry.I jak na razie to się jeszcze wczytuje.Po screenach i gameplayu wyglądała nieźle ,kto wie może rzeczywiście tak będzie.Jak ktoś w to też gra to mój nick w grze to master050.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Rohan Online.Otóż gdy chcę napisać do innych graczy to wyskakuje mniej więcej taki błąd: "niespełniający wymaganych warunków" (tylko ,że po angielsku).Proszę o szybką pomoc.Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 19:15, Ajacu15 napisał:

Mam problem z grą Rohan Online.Otóż gdy chcę napisać do innych graczy to wyskakuje mniej
więcej taki błąd: "niespełniający wymaganych warunków" (tylko ,że po angielsku).Proszę
o szybką pomoc.Z góry dziękuje.


Nie wiem czy potrafię Ci pomóc, ale czy dzieje Ci się to w czacie 1:1, czy jak chcesz po prostu napisać do wszystkich? Jeśli w 1:1 to chyba wszystkim to nie działa przynajmniej mi też :) Jeśli czegoś szukasz to odwiedź
http://www.rohanonline.pl/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie grałem, ale podejrzewam, że
twórcy nałożyli wymagania poziomowe do korzystania z chatu.

Słyszałem jakiś czas temu, że gdzieś taki patent
wykorzystano - może właśnie w Rohan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, zwodniczy tytuł.

Już myślałem, że to jakiś darmowy RPG w świecie Tolkiena :)
Szkoda, że LotrO jest takie słabe. Blizz mógłby się za to wziąć ;)

Ale nie offtopujmy, czy gra jest na abonament/ A jeśli tak to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 14:20, Aragloin napisał:

Kurczę, zwodniczy tytuł.

Już myślałem, że to jakiś darmowy RPG w świecie Tolkiena :)
Szkoda, że LotrO jest takie słabe. Blizz mógłby się za to wziąć ;)

Ale nie offtopujmy, czy gra jest na abonament/ A jeśli tak to jaki?


Nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki opis tej gry w necie:

Jest to największy konkurent dla Lineage 2 gdy gra wyjdzie w wersji International. W Korei jest ona w pierwszej 5 najbardziej grywanych i zaawansowanych gier mmorpg. Lineage 2 nawet nie mieści się w 10, Koreańska wersja posiada grubo ponad 20 serwerów i większość z nich jest zapełniona. Gra posiada unikalny system rozwoju postaci, gildii, budowania oraz zarządzania miast. Możemy zostać nawet władcą całego serweru! Jeśli nasza gildia jest wystarczająco silna, możemy powoli podbijać miasta bądź budować je samemu. Na miasta możemy nakładać podatki związane z handlem wewnątrz oraz w jego granicach. Można mieć różnego rodzaju pety, a wkrótce tez mounty. Możemy całkowicie zmienić wygląd naszej postaci, dodając wiele dodatków do fryzur, twarzy, nosić kolczyki, okulary czy itp. Ta gra jest tak rozbudowana, ze mówiąc szczerze nie macie pojęcia jak bardzo. Możemy zawierać sojusze, jak i wypowiadać wojny. Ciekawą funkcją jest zawieranie małżeństwa.

Czy ta gra naprawdę oferuje tyle możliwości? Bo z tego co widze na stronie poświęconej grze są już mounty, ale spytam jeszcze tych co już zagrali-opłaca się? Bo ściągam i już mam 50%.

Aha, i jeszcze pytanko- dużo gra polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do opisu, który tu podałeś to powiem tak: Co do władania całym serwerem to nie słyszałem, ale co do zdobywania miast i nakładania na nie podatków to prawda, przynajmniej czytałem tak na polskiej stronie Rohana :)
Co do reszty: pety, mounty i dodawanie swojej postaci okularów, kolczyków itp. istnieje :)

Gra jest ciekawa jeśli gra się z kimś (to moje zdanie). Gdy byłem w gildii grało mi się przyjemnie, ale kiedy przez krótki okres czasu nie miałem czasu na grę i znowu wróciłem, to okazało się, że już nie jestem w gildii i jakoś odechciało mi się grać i czekam aż znowu mi się zachcę (mam nadzieje, że już nie długo, bo na razie coś nie chce się zachcieć).

Najwięcej Polaków gra na serwerze Silva więc zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram juz z miesiac w rohan moim zdaniem jest to swietna gram na serwerze syrephis dark elfem(mag ktory atakuje czarami) POLECAM:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest co najmniej wciągająca,mam 20 lvl i jeszcze mi się nie znudziło,a to u mnie rzadkość,gram Dekanem i skonstruowałem takiego Zhena który zabija potwory na lvlach 26+ :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze bardzo spodobała mi się możliwość łowienia ryb. To naprawdę bardzo ciekawe zajęcie ale trzeba mieć przynętę a to lekki problem bo trochę słabo dropi coś takiego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 19:15, Ajacu15 napisał:

Mam problem z grą Rohan Online.Otóż gdy chcę napisać do innych graczy to wyskakuje mniej
więcej taki błąd: "niespełniający wymaganych warunków" (tylko ,że po angielsku).Proszę
o szybką pomoc.Z góry dziękuje.


To nie jest blad ;) gdy chce sz pisac na all, to od 20 lv., a gdy 1:1, to gracz musi wyrazic na to zgode :) zgoda pokazywana jest na kopercie na panelku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie ochota na jakieś MMO. Ściągnąłem Rohana i się zarejestrowałem. Ale mam dwa problemy. Po pierwsze nie otrzymałem mailu aktywującego na poczte wp.pl. Po drugie w opisie na jakiejś stronie pisało, że gra jest od 12 lat więc podałem prawdziwą datę urodzin (nie mam jeszcze wymaganych 18), i dopiero po rejestracji zauważyłem oznaczenie wiekowe i domyślam się, że nie będę mógł zagrać. Więc chcę usunąć konto. I tu mam problem. W "my account" jest tylko możliwość zmienienia podpowiedzi do hasła. Da się jakoś usunąć to konto? Z tego wszystkiego przeszła mi ochota na Rohana, którego już waliłem i wszystkie inne mmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować