Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War: Chains of Olympus - recenzja (PSP)

22 postów w tym temacie

MartivaR

Ciachanie, chlastanie, cięcie, rozbijanie, zgniatanie, miażdżenie, wykręcanie, rzucanie, rozrywanie, wyrywanie, patroszenie, wbijanie, rąbanie. Przerwa na proste zagadki, a potem znów: rąbanie, wbijanie, patroszenie, wyrywanie, ot dzień powszedni pewnego Spartanina...

Przeczytaj cały tekst "God of War: Chains of Olympus - recenzja (PSP)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra to szczyt możliwości PSP dla tej gry b.dużo osób kupiło PSP z tego co słyszałem od kumpli ;] jest po prostu boska gra ja bardzo ją polecam a tak nawiasem polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na pożyczonej od kumpla i byłbym sam kupił gdyby nie dwie rzeczy. Przechodzi się toto raz i ani centymetra dalej, niestety, nie jest to produkt wielorazowy.

No i te dropy animacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że Martivar gra tylko w strategie :)

Wracając do tematu to God of War: CoO to obok Crisis Core, FF Tactics i MGS Portable Ops gra dla której kupiłbym PSP. Póki co jednak wystarcza mi mix PS2 + NDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo najsłabsza część serii GoW - gra tylko dla największych fanów Kratosa (w tym także mnie ;) i szczęśliwych posiadaczy PSP... Tego drugiego nie kupię tylko dla jednej gierki - na razie wystarcza mi mój komp i "czarnula".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem i widziałem podczas gry w demo, gra jest zajefajna. Pod każdym niemal względem. Tylko krótka. Tak czy siak, jak będę przy kasie to kupuję. Tak jak i Crisis Core: Final Fantasy 7. Trzeba przyznać, że ostatnio na PSP wychodzą naprawdę wielkie i miodne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 19:10, Taikun napisał:

A ja myślałem że Martivar gra tylko w strategie :)


Oj zdziwiłbyś się widząc, co wyprawiam z gitarką w GHIII. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle tą grę robili i po świetnym Gowie II wyszła krótsza i pozbawiona tych elementów, (które decydowały o tym że GoW stał się tak popularny) gierka na 4 godzinki toż to żenada widać chcą sprzedawać Kratosa. Niech tylko poczekajmy a niedługo Kratos będzie dodawany do płatków śniadaniowych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w GoWa na PS2, tak więc nie odczuję tych wszystkich braków grając na PSP. Trzeba się zaopatrzyć i to jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grajest słabsza i o wiele krótsza od poprzednich części... nic dziwnego, że się słabo sprzedaje i to nawet jak na standardy PSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych przygód Kratosa chciałem specjalnie zakupić PSP, ale w końcu się powstrzymałem ;P
Z chęcią bym zagrał, bo jestem fanem serii, ale kto wie - może Chains of Olympus ukaże się na PS2. Taka opcja odpowiadała by mi najbardziej.

Póki co studio Ready At Dawn zdementowało wszystkie plotki jakoby miał wyjść port dla Czarnulki.
No, ale czas pokaże. Wszystkiego można się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedna z nielicznych gier na psp która jest genialna :P

co do wypowiedzi kolegi wyżej: Crysis Core jest... hmm trochę dziwny jak dla mnie. Fabula calkiem ale system misji jest trochę dziwny. Zwłaszcza poziom trudności końcowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko . Lubię tą serie gier( pożyczone od kumpli) , ale nie kupioę bo za drogie . 150 złoty za 5 godzin zabawy nie dzięki . Po za tym nie moge w to dlugo grac , bo gra jest potworna pod każdym względem . Zainwestuje w medala . Bardziej mi do gustu przypadl spartan ze wzgledeu na rozmach jednostek na ekranie i biwty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować