Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan w zamówieniach przedpremierowych sklepu gram.pl

126 postów w tym temacie

Ehhh...kiedyś zbierałem Conany wydawnictwa Amber - doszedłem do 35 (chyba) albumu. fajnie się to czytało ale jak byłem nastolatkiem - z racji sentymentu może zagram w tą wersję Conana - było by to moje pierwsze MMO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy zamowieniach jakis bonus niby jest (tak przynajmniej wskazuje reklama w sklepie) co to jest ? Chyba nie to ze moge sobie wykupic "pre-order packa" za 5 dolcow ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko ;] W planie wydawniczym jest, że we wrześniu AoC ma wyjść z polskimi napisami. Czy wtedy też będzie można kupić EK tyle, że z polską wersją gry ? ;p
Proszę o odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 00:08, Uspatente napisał:

Właśnie co z abonamentem? Przecież w naszych warunkach nie stać człowieka na opłacanie
neta i kilku płatnych MMO :)


No to zostaje ci tibia ,jak mamusia pierze ci majty i nie potrafisz sobie zarobić i jesteś nieporadny życiowo to nie nasza wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 00:08, Uspatente napisał:

Mam takie pytanie: Czy trzeba bedzie placic "haracz" za gre po necie? tak jak w WoW-ie?


>Właśnie co z abonamentem? Przecież w naszych warunkach nie stać człowieka na opłacanie neta i kilku płatnych >MMO :)

jak to nie stac? jesli jestes dzieckiem ktore nie dostaje kieszonkowych to rzeczywiscie moze cie nie stac. ale jak zarabiasz kase to nie jest to zaden problem.

i tak abonament bedzie. prawdopodobnie tyle co WoW czyli 13$.

zallosni ludzie ala "nie place haraczu" moga juz sobie wracac do swoich zalosnych darmowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 00:12, hammerfall87 napisał:

No to zostaje ci tibia ,jak mamusia pierze ci majty i nie potrafisz sobie zarobić i
jesteś nieporadny życiowo to nie nasza wina


Spuść z tonu i nie nadymaj się tak bo zrobisz się cieńszy...
Może to właśnie tobie mamusia wszystko opłaca, a jeśli masz na głowie studia, utrzymanie, pracę i ...WoW`a :) nie będziesz grał w kilka MMO naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 00:21, Uspatente napisał:

> No to zostaje ci tibia ,jak mamusia pierze ci majty i nie potrafisz sobie zarobić
i
> jesteś nieporadny życiowo to nie nasza wina

Spuść z tonu i nie nadymaj się tak bo zrobisz się cieńszy...
Może to właśnie tobie mamusia wszystko opłaca, a jeśli masz na głowie studia, utrzymanie,
pracę i ...WoW`a :) nie będziesz grał w kilka MMO naraz.


Jakby chłopie tak było to bym cię nie skrytykował.Ale zastanów sie przez chwile po cholere mam opłacać 3 mmo jednoczesnie jesli osiagnięcie jakiegokolwiek poziomu jest czasochłonne, jesli buliłbym za te 3 gry jednoczesnie to by sie abonament marnował ja jestem wyznawca zasady gram i wyciskam max soki z gry tak by byłbym usatysfakcjonowany.I sorry ,że tak naskoczyłem ale denerwuje mnie narzekanie po prostu.Zrozumiałbym opłacanie 3 mmo ale gram w 1 przez miesiąc a w następnym gram w to 2.A po 2 wyznaje tez zasade nic nie ma za darmo.I w p lacenie haraczu nie wiem ile ci użytkownicy maja lat ale za takim rozumowaniem to widać ,że mało.

I jeszcze raz przepraszam że uraziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bardzo fajnie ale przydaloby sie wiedziec co wchodzi w sklad tej zwyklej edycji heh....bo jesli tam nie ma 30 dni gry za free to kolekcjonerka cholernie sie oplaca jesli nie....No i czy do pre ordera dolaczone sa unikatowe mounty tak jak w ofercie zachodnich sklepow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zamówiłem Edycję Kolekcjonerską Age of Conan i czekam cierpliwie do 20 maja na przesyłkę. 22 maja kończy mi się abonament na World of Warcraft, więc WoW pójdzie w odstawkę do czasu pojawienia się nowego dodatku WotLK (pewnie w okolice świąt BN 2008). Jedyne, co mnie niepokoi to fakt, że 29 kwietnia otrzymam Edycję Kolekcjonerską GTA IV (X360) i będę miał dylemat jak podzielić wolny czas na granie... Zobaczymy co bardziej przykuje moją uwagę.

Edycja Kolekcjonerska jest bardzo ładnie wydana. Brakuje mi w niej tylko jednego gadżetu: koszulki;)

Edit do podpisu: Po upgrade laptopa mam 2GB Kingston 533MHz DDR2 (Dual)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa pytanka ;p
W sklepie jest napisane, że "Wszystkie osoby, które zamówią przed premierą grę i zapłacą za nią, otrzymają od nas w momencie weryfikacji ich płatności, specjalny klucz Pre-Orderowy...". Czyli, że jeśli kupię grę na gram.pl i zapłacę za nią z góry to dostanę ten klucz, a jeśli np. będę chciał odebrać grę osobiście to już nie ? Bo ja to tak zrozumiałem ;p
I drugie pytanie:
W planie wydawniczym jest napisane, że we wrześniu AoC ma wyjść z polskimi napisami. Czy wtedy też będzie można kupić EK tyle, że z polską wersją gry ? ;p

Proszę o odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedno pytanie:

Czy w sklepie gram.pl będzie można nabyć karty pre-paid do Age of Conan.

Karty takie będą dostępne m.in. w amazon.de - z 6 różnymi motywami. Ja lubię zbierać karty i dla mnie byłaby to dodatkowa atrakcja (bo kartę kredytową posiadam i będę mógł w razie czego nią zapłacić).

20080423205714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy za WoWopodobny produkt, którego chyba jedynym atutem jest dobra grafika i może nieco lepszy combat warto płacić takie pieniądze. Najsmutniejsze, że większość osób nawet nie wie co kupuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Standard Edition content :

*

Game on two DVD’s
*

Full colour 72 page manual
*

Buddy card (for one friend)
*

30 days free play

oto zawartosc normalnego pakietu ..skoro tu tez jest 30 dni jak dla mnie kolekcjonerka o 80 zlotych drozsza wypada raczej blado:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:58, Todryk napisał:

Nie wiem czy za WoWopodobny produkt, którego chyba jedynym atutem jest dobra grafika
i może nieco lepszy combat warto płacić takie pieniądze. Najsmutniejsze, że większość
osób nawet nie wie co kupuje...


Witam,
poczytaj sobie o age of Conan, bo widzę że mało wiesz. Nie tylko grafika będzie atutem tej gry ale też :

1. za nadmierne Pk będzie sie szło do więzienia jeśli ktoś Cię złapie, gdzie będziesz wykonywał też questy albo i nie :P oczywiście ty też możesz złapac przestepce :P

2. zadymy w barach bez broni itp.

3 . moim zdaniem i pewnie nie tylko moim walki pvp,gvg, realm vs realm(chyba) bo ma być podbijanie ziemi, budowanie zamków i fortów, stawianie budynków itd oraz możliwość podbijania terenów innych.

4. ma być bardzo mało questów w stylu zabij 10 mobków i przynieś ich futra, tylko questy mają być podobno bardzo urozmawicone

w tej chwili nie pamiętam wszystkich szczegółów ale zmian w stosunku do większości mmorpgów ma być sporo.

PS - grałem w większość mmorpgów jakie do tej pory wyszły i w wowa pograłem 2 miesiące bo mi sie znudził.

pozdrawiam wszstkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować