Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan w zamówieniach przedpremierowych sklepu gram.pl

126 postów w tym temacie

Zamowilem 2 sztuki gry w jednym zamowieniu. Jak teraz otrzymac 2 zestawy kluczy (dla mnie i osoby, dla ktorej jest druga gra)? Obecnie mam tylko jeden zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 12:11, Morfieusz napisał:

> Spróbuj ponownie.

A ja zapłaciłem, niby wszystko ok, status zamówienia : zamówienie jest gotowe do wysyłki
(zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)
ALE co z kodami na wierzchowca
? :)


Wejdź w swoje zamówienia, tam przy Age of Conan będziesz miał do wyboru "pobierz swój klucz War Mammoth" lub " pobierz swój klucz Killer Rhino " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym podkreślić pytanie zadane przez kolegę powyżej - jak to w końcu będzie z pre-paidami w gram.pl? słyszałem, że FC ma jakieś opóźnienie i nie będzie ich na czas - czy to prawda? I ostatecznie czy mogę podać całkowicie fikcyjny numer karty aby skorzystać z gry przez darmowy miesiąc? a potem ewentualnie wyposażyć się w zdrapkę już na gram.pl... jak prezentuje się obecna sytuacja?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 18:21, Voltres napisał:

Witam!

Chciałbym podkreślić pytanie zadane przez kolegę powyżej - jak to w końcu będzie z pre-paidami
w gram.pl? słyszałem, że FC ma jakieś opóźnienie i nie będzie ich na czas - czy to prawda?
I ostatecznie czy mogę podać całkowicie fikcyjny numer karty aby skorzystać z gry przez
darmowy miesiąc? a potem ewentualnie wyposażyć się w zdrapkę już na gram.pl... jak prezentuje
się obecna sytuacja?

Pozdrawiam.


Tworzysz konto Preorder (jeśli zamówiłeś) potem upgradujesz do pełnej wersji wpisujac kod z pudełka. Mam nadzieję że pre-paid nie będzie niezbędne do pełnej rejestracji. W WoW mogłeś upgradować konto trailowe (14 dni free) wpisujac kod z pudełka i miałeś 30 dni gry bez karty kredytowej i pre -paid. Mam nadzieję że tu będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej czas może odpowiedzieć na kilka pytań. Udało mi się już założyć konto w AoC to mogę odpowiedzieć kilku osobom odnośnie samego zakładania i co jest wymagane.

Tak więc do założenia konta potrzebna jest jakaś karta kredytowa lub pewnie jakiś pre-paid (używam tylko kredytówki więc tymi się nie przejmuję) i z góry uprzedzam.. NIE da się założyć konta na fikcyjnej karcie kredytowej. Jak wpisałem zły numer to jej nie przyjęło i musiałem wpisać jeszcze raz poprawny numer. Jak wpisałem poprawny numer mojej karty to udało się założyć konto:)

Pisał szczęśliwy posiadacz Mamutka i zaczynam zabawę 17:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:03, Stwór napisał:

Pisał szczęśliwy posiadacz Mamutka i zaczynam zabawę 17:-)


Plizzz, w imię naszej wirtualnej prawie przyjaźni bądź moim asystentem honorowym ws. pre-orderu AoC - bo ja już zmęczona ciut jestem i nie na bieżąco z forum w ciągu dnia - sorki, mam też inne taski.
Odwdzięczę się jakoś wirtualnie :-)

-------------------
Jutro opublikujemy FAQ - kolega z teamu gram.pl i fan AoC przygotował fajny materiał, co Wam wyjaśni kilka wątpliwości.
Na sklepsajcie będzie link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 14:34, darkmoor napisał:

Od kiedy bede dostepne pre-paidy do AoC.

Czekamy na info - jeśli tylko będziemy coś konkretnego wiedzieć, to oczywiście damy wam cynk ASAP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 07.05.2008 o 21:03, Stwór napisał:

Pisał szczęśliwy posiadacz Mamutka i zaczynam zabawę 17:-)


A jak klient gry ? Ile GB ? Ściąga z FTP czy p2p ? :-) i najważniejsze, cały czas full speed czy mieli 30kbs ?
Ja niestety do jutra muszę z account czekać bo mi nie przyjęło zapłaty za AoC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 13:24, dark_darek napisał:

teraz problem rozwiązany dziękuję wam za szybką reakcję.
pozdrawiam serdecznie


Było trochę problemów technicznych, kolega Whistler musiał się nieźle nakombinować ("Jesteś sconany?" - "Jestem" ;-) Były telefony i maile (...)
Dobrze, że siedzimy wszyscy blisko siebie i feedback jest szybki, no i też jesteśmy graczami :-) Zgrany team to potęga (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:09, akne napisał:

Plizzz, w imię naszej wirtualnej prawie przyjaźni bądź moim asystentem honorowym ws.
pre-orderu AoC - bo ja już zmęczona ciut jestem i nie na bieżąco z forum w ciągu dnia
- sorki, mam też inne taski.
Odwdzięczę się jakoś wirtualnie :-)


^^
Oki będę regularnie przeglądał forum i w razie czego odpowiadał na potencjalne pytania odnośnie zakładania konta, samego pre-ordera etc.:) Ale zacznę dopiero to robić dzisiaj w nocy:) Dopiero wróciłem z Warszawy i jestem lekko zmęczony (chociaż widząc klucz do AoC dostałem dziwnego przypływu energii:)). Teraz idę pod prysznic, potem amciu-amciu i jeszcze dzisiaj zaglądnę na forum:)

Odnośnie zakładania konta chciałbym zaznaczyć że stronka z kontem i samego zakładania śmiga jak ta lala więc nie ma raczej jakiegoś mega obciążenia, lub panowie z Funcom są bardzo dobrze przygotowani:) Plus że już można opłacać wcześniejszy dostęp do gry za te 5 euro by grać 17:) Co też uczyniłem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym też dodać że za samą grę płaciłem Przelewem24 czy coś takiego z WBK:) z konta sianko zniknęło i po chwili zmienił się status przy zamówieniu na takie jakie widać na zdjęciu:) I z tego miejsca mogłem już wybrać swój klucz do konta;-) Czyli Mamucik lub nosorożec. Mamucik jest fajny^^ Tak więc wszystko szybko i sprawie. Jak dla mnie dzisiaj sklep.gram.pl jak i funcom spisali się na medal:D

20080507213239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:20, Morfieusz napisał:

> Było trochę problemów

Problemy jeszcze są ;-) albo chociaż jeden - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=257
I bardzo bym chciał, żeby został jutro rozwiązany :)


Powalczymy jutro. Wysłałam przypominajkę na skrzynkę służbową z URL Twojego posta.
Przepraszamy za wszystkie niedogodności, ale early early access to spore wyzwanie dla nas. (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:03, Stwór napisał:

Okej czas może odpowiedzieć na kilka pytań. Udało mi się już założyć konto w AoC to mogę
odpowiedzieć kilku osobom odnośnie samego zakładania i co jest wymagane.

Tak więc do założenia konta potrzebna jest jakaś karta kredytowa lub pewnie jakiś pre-paid
(używam tylko kredytówki więc tymi się nie przejmuję) i z góry uprzedzam.. NIE da się
założyć konta na fikcyjnej karcie kredytowej. Jak wpisałem zły numer to jej nie przyjęło
i musiałem wpisać jeszcze raz poprawny numer. Jak wpisałem poprawny numer mojej karty
to udało się założyć konto:)

Pisał szczęśliwy posiadacz Mamutka i zaczynam zabawę 17:-)


Czyli generalnie, Inteligo mogę sobie wsadzić bo tam są jedynie karty płatnicze. :( Damn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja też już założyłem kontowca i wszystko cacy i pycha i mniut ale kiedy będziemy mogli zacząć sciągać klienta?

Jest dosyć duży i wolę mieć zapas czasu. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z gram.pl mógł zabrać głos w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba wszystko wyjaśnia (źródło - ageofconan.com)

Your pre-order key will make you eligible to purchase entry to Hyboria a few days before launch, with the optional Early Access download. Please check your account page at register.ageofconan.com for details.

No i ta przyjemność 5€ kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 08:29, stszaua napisał:

No dobra ja też już założyłem kontowca i wszystko cacy i pycha i mniut ale kiedy będziemy
mogli zacząć sciągać klienta?

Jest dosyć duży i wolę mieć zapas czasu. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z gram.pl mógł zabrać
głos w tej sprawie.


Na forum community AoC w jednym z tematów - bodajże o australijskich pre-orderach jakiś gość z funcomu napisał że start pre-order download nastapi 10-go maja. Trzeba kontrolować swojego manadżera konta - pojawi sie tam odpowiednia opcja. Acha i trzeba mieć serial - ciekawe czy chodzi o ten który dostaliśmy od CDP. Przez 7 dni powinno dać sie zassać klienta - mam nadzieję że Funcom udostępni torrnetowego klienta pobierania podobnego do tego z WoW. Bo jak będzie tylko direct-download to i tydzień może być za krótki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować