Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan w zamówieniach przedpremierowych sklepu gram.pl

126 postów w tym temacie

odnosnie przelewów, wiem, ze nie musicie się tak super na bieżąco orientować, ale de facto "PKO Intelligo" już nie istnieje :D teraz jest "iPKO"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 00:24, T34 napisał:

Patrząc na selektywnośc odpowiedzi wyrażoną pomijaniem niektórych pytań przez pracowników
gram.pl/cdp,

Wybaczcie, wobec ogromnej ilości wątków i postów, trudno wyłapać wszystko. Pytania się powtarzają, użytkownicy też sami sobie odpowiadają trafnie (bo np. znaleźli odpowiedź na innym wątku), dlatego najszybszym sposobem uzyskania odpowiedzi odnośnie spraw sklepowych, jest zadanie pytania na wątku konsularnym sklepu gram.pl:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=155

Zaglądamy na niego systematycznie, ale wiadomo, że pytania pojawiają się także w innych wątkach. Dlatego będziemy wdzięczni za "przekierowanie" na w/w wątek.

Przepraszamy za kłopot.

[ciach]

Widzę, że jesteś nastawiony negatywnie po tamtych doświadczeniach - masz prawo.

Prywatnie coś napiszę:
Jako klient nastu sklepów internetowych w ciągu ostatnich 4 lat także nie raz byłam rozgoryczona z różnych powodów, ale trzeba brać poprawkę na wiele różnych czynników, które od sklepu nie zależą. Późno się tego nauczyłam, ciężko to sobie uświadomić, kiedy się czeka z niecierpliwością na wymarzoną płytę, książkę, grę, a tu wychodzą jakieś problemy.
Z jednym duuuużym sklepem po pierwszym zamówieniu darowałam sobie dalsze, pomimo tego, że na "pocieszenie" za problemy po dłuuugim grzecznym i merytorycznym mailu ode mnie z wypunktowanymi zastrzeżeniami dali mi 10% rabatu przy następnym zamówieniu (niektóre te problemy akurat wynikały z błędów w ich systemie - towar widoczny jako dostępny okazywał się niedostępny, zmieniała się w ten sposób wartość zamówienia, co oznaczało różnicę w kosztach wysyłki itp.). Z rabatu nie skorzystałam, na sklep się obraziłam, pomimo tego, że jako jedyni w Polsce mieli wtedy coś, czego nie mieli inni. Postąpiłam emocjonalnie, ale byłam zdenerwowana.
Mam swoje ulubione sklepy, może nie mają najniższych cen, może zdarzają im się poślizgi, np. przed świętami, ale to normalne.
[koniec dygresji prywatnej]



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:26, MikFrey napisał:

odnosnie przelewów, wiem, ze nie musicie się tak super na bieżąco orientować, ale de
facto "PKO Intelligo" już nie istnieje :D teraz jest "iPKO"

dzięki, umknęło nam poprawienie.
fajnie, że tak pomagacie, bo skupiając się na kluczowych sprawach, czasami można zapomnieć o "drobiazgach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:36, akne napisał:

dzięki, umknęło nam poprawienie.
fajnie, że tak pomagacie, bo skupiając się na kluczowych sprawach, czasami można zapomnieć
o "drobiazgach".


żaden problem, zawsze do usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z płatnością za pomocą karty Visa electron ( inteligo - iPKO ) ? Czy jeśli zapłacę tą kartą, będziecie widzieli moją płatność od razu czy za kilka dni ? ( różnie to bywało w różnych sklepach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:08, Bylek napisał:

Jak jest z płatnością za pomocą karty Visa electron ( inteligo - iPKO ) ? Czy jeśli zapłacę
tą kartą, będziecie widzieli moją płatność od razu czy za kilka dni ? ( różnie to bywało
w różnych sklepach )


jak płaciłem za WoWa różnymi kartami, od Visy, Visy Electron do MasterCard to kasa była ściągana od razu:) Sądzę że teraz będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 16:14, akne napisał:

Przy zamówieniu AoC w pre-orderze w sklepie gram.pl warunkiem otrzymania klucza z bonusami
jest uregulowanie płatności za grę. W momencie otrzymania informacji, że przesyłka z
grą została opłacona, wysyłamy klucz.

Napisz, jaka forma płatności Cię interesuje, to opiszę dany przypadek szczegółowo.

Póki co napiszę, że najszybciej można otrzymać klucz w przypadku:
1) zapłaty z góry za grę przelewem ok. 14-15 maja (kiedy dostaniesz od nas informację
z prośbą o uregulowanie płatności za pre-order) wypełniasz druk przelewu, w tytule nr
zamówienia.
2) zapłaty za pobraniem, ale przesyłka kurierska - na drugi dzień od doręczenia paczki
(czyli jej opłacenia także) widzimy status i wysyłamy kod.

Jeśli coś jest niejasne, to pytajcie.


Czy w takim razie można wpłacić pieniądze już teraz i teraz dostać kody? Czy nie są one po prostu jeszcze dostępne? Pytam, bo jeżeli chciałabym wykupić sobie "wcześniejszy dostęp do gry" muszę wcześniej (przed 20 maja) zacząć ściągać klienta ważącego kilkanaście giga. Boję się, że klucz który to umożliwia dojdzie do mnie za późno jeżeli wpłacę pieniądze dopiero 14-15 maja -> nie zdążę ściągnąć klienta -> nici z wcześniejszego startu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do teraz poprzez umieszczenie licznika dostępnych jeszcze egzemplarzy podciągano sprzedaż wersji angielskiej, a dziś jak zaczęły się rezygnacje z zamówień (spowodowane brakiem jasnej polityki firmy) to licznik wycofano. :) Bardzo sprytne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:43, adalo napisał:

Do teraz poprzez umieszczenie licznika dostępnych jeszcze egzemplarzy podciągano sprzedaż
wersji angielskiej, a dziś jak zaczęły się rezygnacje z zamówień (spowodowane brakiem
jasnej polityki firmy) to licznik wycofano. :) Bardzo sprytne. :)



licznik wycofano bo EC się skonczyło, a zwykłej zostało kilka sztuk więc licznik był już zbędny praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 23:34, Krufka napisał:

Czy w takim razie można wpłacić pieniądze już teraz i teraz dostać kody? Czy nie są one
po prostu jeszcze dostępne? Pytam, bo jeżeli chciałabym wykupić sobie "wcześniejszy dostęp
do gry" muszę wcześniej (przed 20 maja) zacząć ściągać klienta ważącego kilkanaście
giga. Boję się, że klucz który to umożliwia dojdzie do mnie za późno jeżeli wpłacę pieniądze
dopiero 14-15 maja -> nie zdążę ściągnąć klienta -> nici z wcześniejszego startu
:(

Nie mamy jeszcze kodów, a co do dokonania płatności przed 14-15 maja, to byłoby to teoretycznie możliwe - ale dokładniej odpowiem Ci w poniedziałek 5 maja 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:36, akne napisał:

> odnosnie przelewów, wiem, ze nie musicie się tak super na bieżąco orientować, ale
de
> facto "PKO Intelligo" już nie istnieje :D teraz jest "iPKO"
dzięki, umknęło nam poprawienie.
fajnie, że tak pomagacie, bo skupiając się na kluczowych sprawach, czasami można zapomnieć
o "drobiazgach".

To i ja mam pytanko, czy posiadając konto internetowe w Kredyt banku moge wybrać jedynie opcje "przelew bankowy / przekaz pocztowy" ? Coś mi się kiedyś obiło o uszy, że wbk też moge wybrać jednak pewności nie mam.
Edit: dodam, że jest to karta "maestro"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:09, Skwarek pl napisał:

To i ja mam pytanko, czy posiadając konto internetowe w Kredyt banku moge wybrać jedynie
opcje "przelew bankowy / przekaz pocztowy" ? Coś mi się kiedyś obiło o uszy, że wbk też
moge wybrać jednak pewności nie mam.
Edit: dodam, że jest to karta "maestro"....


W sklepie gram.pl nie można zrobić automatycznie przelewu z konta w Kredyt Banku - obecnie dostępne są takie opcje:
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=15
Wyrób sobie kartę kredytową, wtedy niezależnie od banku będziesz mógł płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:04, akne napisał:

> Czy w takim razie można wpłacić pieniądze już teraz i teraz dostać kody? Czy nie
są one
> po prostu jeszcze dostępne? Pytam, bo jeżeli chciałabym wykupić sobie "wcześniejszy
dostęp
> do gry" muszę wcześniej (przed 20 maja) zacząć ściągać klienta ważącego kilkanaście

> giga. Boję się, że klucz który to umożliwia dojdzie do mnie za późno jeżeli wpłacę
pieniądze
> dopiero 14-15 maja -> nie zdążę ściągnąć klienta -> nici z wcześniejszego
startu
> :(
Nie mamy jeszcze kodów, a co do dokonania płatności przed 14-15 maja, to byłoby to teoretycznie
możliwe - ale dokładniej odpowiem Ci w poniedziałek 5 maja 2008.



Też jestem zainteresowany kwestią. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi CDP.

Na oficjalnej stronie Age of Conan pojawiła się właśnie informacja, że early access dla Europy został przedłużony o 3 dni wstecz. Oznacza to, że osoby z preorderowym kluczem będą mogły zalogować się do gry już 17 maja.

Jeśli zamierzacie wysyłać kody 15 maja to... chyba anuluję zamówienie i kupię za granicą. Większość szanujących się sklepów porozsyłała już kody osobom, które zamówiły grę przed premierą.

Złożyłem zamówienie w waszym sklepie, jestem gotowy zrobić przelew w każdej chwili, ale nie mam zamiaru ściągać kilkugigowego klienta dzień przed otwarciem serwerów bo nie potrafiliście rozesłać klientom przysługujących im kluczy.

Bardzo proszę o ustosunkowanie się do tej wiadomości, chciałbym wiedzieć, czy polscy gracze otrzymają swoje klucze odpowiednio wcześnie (tzn. lada dzień), jak nasi zachodni koledzy?

Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:52, Revenant napisał:

Drogi CDP.

Na oficjalnej stronie Age of Conan pojawiła się właśnie informacja, że early access dla
Europy został przedłużony o 3 dni wstecz. Oznacza to, że osoby z preorderowym kluczem
będą mogły zalogować się do gry już 17 maja.

Jeśli zamierzacie wysyłać kody 15 maja to... chyba anuluję zamówienie i kupię za granicą.
Większość szanujących się sklepów porozsyłała już kody osobom, które zamówiły grę przed
premierą.

Złożyłem zamówienie w waszym sklepie, jestem gotowy zrobić przelew w każdej chwili, ale
nie mam zamiaru ściągać kilkugigowego klienta dzień przed otwarciem serwerów bo nie potrafiliście
rozesłać klientom przysługujących im kluczy.

Bardzo proszę o ustosunkowanie się do tej wiadomości, chciałbym wiedzieć, czy polscy
gracze otrzymają swoje klucze odpowiednio wcześnie (tzn. lada dzień), jak nasi zachodni
koledzy?

Dziękuję



Większość z nas, piszę Tutaj o tych co zamówili preordery będzie wykupywała wcześniejszy dostęp do serwerów. Więc mamy nadzieję, że gram.pl nbe da znowu ciała i umożliwi nam zapłatę za produkt wcześniej, co wiąze sie z otrrzymanie kodów. Jestem ciekaw czy ci zo zapłacili przelewem otrzymali juz kody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:21, Morfieusz napisał:

Już zapostowałem w odpowiednim wątku (konsulat akne ;-))
wypatrujcie odpowiedzi :)

Musimy się skontaktować z Product Managerem od Age of Conan z CD Projekt - jutro, dziś mi się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:44, akne napisał:

> Już zapostowałem w odpowiednim wątku (konsulat akne ;-))
> wypatrujcie odpowiedzi :)
Musimy się skontaktować z Product Managerem od Age of Conan z CD Projekt - jutro, dziś
mi się nie udało.


;* Liczymy na Ciebie, królowo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować