Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan w zamówieniach przedpremierowych sklepu gram.pl

126 postów w tym temacie

Ja też się podpisuje i mogę w każdej chwili zrobić przelew aby wcześniej zagrać. Te 13 lvl w Open becie tylko narobiło mi smaku przed finalna wersja gry :)

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się możliwość zapłaty. Ale klikając nań:

"Nie możesz zapłacić za to zamówienie, ponieważ produkt Age of Conan Hyborian Adventures jest niedostępny ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:57, Revenant napisał:

Pojawiła się możliwość zapłaty. Ale klikając nań:

"Nie możesz zapłacić za to zamówienie, ponieważ produkt Age of Conan Hyborian Adventures
jest niedostępny ."


Będzie możliwość zapłaty znacznie wcześniej niż podawałam, jeszcze trochę cierpliwości, testujemy przydzielanie kodów - kody dziś dostaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre nowiny akne. Bo jeśli będzie 30 GB do ściągnięcia to na moim łączu trochę to potrwa (wymagane jest 30 GB free disc space )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 15:19, akne napisał:

Będzie możliwość zapłaty znacznie wcześniej niż podawałam, jeszcze trochę cierpliwości,
testujemy przydzielanie kodów - kody dziś dostaliśmy.


O to bardzo fajna wiadomość i mam nadzieję że wszystko wypali:) "Ja kce moje AoC":)
A dostaniemy jakieś info o możliwości zapłaty czy coś podobnego skoro ma to przebiec wcześniej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:27, Stwór napisał:

> Będzie możliwość zapłaty znacznie wcześniej niż podawałam, jeszcze trochę cierpliwości,

> testujemy przydzielanie kodów - kody dziś dostaliśmy.

O to bardzo fajna wiadomość i mam nadzieję że wszystko wypali:) "Ja kce moje AoC":)
A dostaniemy jakieś info o możliwości zapłaty czy coś podobnego skoro ma to przebiec
wcześniej?:)


Dostaniecie info ze sklepu gram.pl automatycznie takie samo, jak w przypadku płatności za inne pre-ordery.
Ale nie w terminie "5 dni przed wysyłką", tylko wcześniej - wyjątek robimy dla AoC, żebyście mogli wcześnie dostać klucz, wykupić early access i pograć przed premierą te 6 dni nawet. Kto szybciej zapłaci za grę, ten szybciej dostanie klucz.
Klucz trzeba będzie wybrać: albo do mamuta albo do nosorożca. Kto pierwszy, ten lepszy, bo kluczy jest mniej więcej po równo, ale z zapasem niewielkim na któregoś z mountów. Nie wiem, który lepszy (nie mogę wiedzieć wszystkiego ;-), macie czas na zastanowienie :) Podobno będziemy mogli domówić klucze, jeśli któryś z mountów będzie popularniejszy, ale nie potwierdzam tego oficjalnie.

Jeśli coś pomieszałam, to przepraszam, ale IMHO nie. Zmęczona jestem jak człowiek o tej porze, nie jak bot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to bardzo fajne info:) Tylko śledzić "mejle" i szybko zapłacić!:) Fajnie że takie starania są i dla AoC wyjątek robicie, plusik dla was! Dzięki za wszelkie info akno bocie;) A mount mi obojętny bo oba fajne ;P

Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę miło, że się ktoś postarał w tej sprawie :) Dzięki!


( Mam wrażenie, że nosorożec jednak będzie bardziej popularny ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem na stronce AoC że już otwarto rejestrację kluczy:) Aż mnie łapki teraz swędzą:P
Teraz tylko mejla dostać i zapłacić!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 23:47, Stwór napisał:

Właśnie zauważyłem na stronce AoC że już otwarto rejestrację kluczy:) Aż mnie łapki teraz
swędzą:P
Teraz tylko mejla dostać i zapłacić!;-)


Chętnie bym się na to zapisał ale mam za słabe łącze internetowe, żeby ściągnąć klienta gry. :) Idea dobra, z wykonaniem gorzej, ale jak ci się uda to daj znać czy były jakieś problemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem maila z linkiem do potwierdzenia i zapłacenia w ciągu pięciu dni od daty otrzymania, potwierdzić mogłem ale zapłacić nie bo dostaje informacje - "Niestety nie możesz zapłacić za to zamówienie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta ." - czemu tak sie dzieje - ja chce zapłacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 11:58, dark_darek napisał:

dostałem maila z linkiem do potwierdzenia i zapłacenia w ciągu pięciu dni od daty otrzymania,
potwierdzić mogłem ale zapłacić nie bo dostaje informacje - "Niestety nie możesz zapłacić
za to zamówienie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta ." - czemu tak sie dzieje
- ja chce zapłacić :)


Spróbuj ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 12:07, akne napisał:

> dostałem maila z linkiem do potwierdzenia i zapłacenia w ciągu pięciu dni od daty
otrzymania,
> potwierdzić mogłem ale zapłacić nie bo dostaje informacje - "Niestety nie możesz
zapłacić
> za to zamówienie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta ." - czemu tak sie dzieje

> - ja chce zapłacić :)

Spróbuj ponownie.


to samo cały czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 12:07, akne napisał:

Spróbuj ponownie.


A ja zapłaciłem, niby wszystko ok, status zamówienia : zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) ALE co z kodami na wierzchowca ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapłacone, kody do mamuta mam podobno najwolniejszy ale za to w PVP jak czołg - do PVE kupie sobie konia
thx - CDP
kolejny problem skąd pobrać klienta :) ciężko znale jakaś informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować