Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan w zamówieniach przedpremierowych sklepu gram.pl

126 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2008 o 09:31, PavelZ napisał:

Na forum community AoC w jednym z tematów - bodajże o australijskich pre-orderach jakiś
gość z funcomu napisał że start pre-order download nastapi 10-go maja.


Potwierdzam też coś podobnego czytałem ale akurat nie o australijskich:) Ale właśnie 10 w sobotę ma być do ściągnięcia klient:) <--- tak czytałem:P A to chyba wystarczająco czasu. Ja myślałem że wykupiłem juz early access, ale okazało się że nie przelałem kaski na kredytówkę i nie było z czego ściągnąć:P Już wysłane sanko i podałem moją drugą kartę więc jak tylko zapłacę za early access dam znać co i jak:) Czyli najpóźniej jutro.
I raczej chodzi o ten klucz, w końcu można na nim konto wcześniej założyć, nazywa się pre-order i można wykupić wcześniejszy dostęp:) To raczej logiczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:58, Stwór napisał:

> Na forum community AoC w jednym z tematów - bodajże o australijskich pre-orderach
jakiś
> gość z funcomu napisał że start pre-order download nastapi 10-go maja.

Potwierdzam też coś podobnego czytałem ale akurat nie o australijskich:) Ale właśnie
10 w sobotę ma być do ściągnięcia klient:) <--- tak czytałem:P A to chyba wystarczająco
czasu. Ja myślałem że wykupiłem juz early access, ale okazało się że nie przelałem kaski
na kredytówkę i nie było z czego ściągnąć:P Już wysłane sanko i podałem moją drugą kartę
więc jak tylko zapłacę za early access dam znać co i jak:) Czyli najpóźniej jutro.
I raczej chodzi o ten klucz, w końcu można na nim konto wcześniej założyć, nazywa się
pre-order i można wykupić wcześniejszy dostęp:) To raczej logiczne :P


Hmmm, ja niby wybralem early access i mialem przelana kase na karte (mam e-karte w mbanku, swoją droga polecam) i mi nic nie zjadlo więc nie wiem jak to dziala. na moim koncie jest napisane jak wół że Early access mam.
Pytam bo nie chce zeby sie okazalo 10 ze cos zwalilem.

Stwór co Ty zrobileś że masz potwierdzenie przelewu?

20080508162107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:21, stszaua napisał:

Hmmm, ja niby wybralem early access i mialem przelana kase na karte (mam e-karte w mbanku,
swoją droga polecam) i mi nic nie zjadlo więc nie wiem jak to dziala. na moim koncie
jest napisane jak wół że Early access mam.
Pytam bo nie chce zeby sie okazalo 10 ze cos zwalilem.


Hmm u mnie pisze "pending" czyli oczekuje na sianko:) Jak tylko wleci na kartę to pewnie od razu ściągnie jak w WoWie. Ogólnie mam napisane tak jak ty. Tyle że jak wchodzę w zakładkę "view my payment history" to przy zakupie early access mam (jak napisałem wcześniej) "pending" ze względu że nie ma kasy na karcie:) Takiego screena jak ty dałem wczoraj tylko w temacie głównym o AoC. Sianko na kartę dotrze najpóźniej jutro i będę mógł powiedzieć więcej czy zjadło siano z karty. Ale z tego co wiem to właśnie w sobotę 10 ma być dostępny client.

Dnia 08.05.2008 o 16:21, stszaua napisał:

Stwór co Ty zrobileś że masz potwierdzenie przelewu?


Nie rozumiem pytania? Dokłądniej o "so chozi"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to juz koniec pre-ordera?
Sorry, ale ile bylo sztuk? 200?
Dziwna polityka firmy, sa chetni - towaru brak... brak w Polsce.
Szkoda, bo staram sie wspierac polskie firmy, ale trzeba bedzie dokonac zakupu w innym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. Zamowilem AoC x 2 Collector''s Edition i 1 x zwykłą wersje - dla mnie i dwóch znajomych... Dostałem 2 klucze do Killer Rhino i 1 do War Mammoth... Problem polega na tym ze nikt tego mamuta nie chce a przy preordeże nie bylo mowy ze rhino to do kolekcjonerskiej a mamut do zwyklej wersji ( no bo tak to wygląda teraz...) tylko że będzię można sobie wybrać... Wie ktoś może o co chodzi? Klikam pobież klucz Killer Rhino dostaje 2 klucze klikam pobierz wszystkie klucze dostaje te same 2 rhino i jeden mamut.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 18:14, Randone napisał:

Czy to juz koniec pre-ordera?
Sorry, ale ile bylo sztuk? 200?
Dziwna polityka firmy, sa chetni - towaru brak... brak w Polsce.
Szkoda, bo staram sie wspierac polskie firmy, ale trzeba bedzie dokonac zakupu w innym
kraju.


Po prostu sklep.gram.pl dostał tylko 900szt AoC na pre-order i jako jedyny w Polsce oferował Early Access i free mounty... Ale jeżeli zależy Ci na samej tylko grze to możesz kupić w ultimie i wirtusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 18:17, maskotsien napisał:

Witam mam problem. Zamowilem AoC x 2 Collector''s Edition i 1 x zwykłą wersje - dla mnie
i dwóch znajomych... Dostałem 2 klucze do Killer Rhino i 1 do War Mammoth... Problem
polega na tym ze nikt tego mamuta nie chce a przy preordeże nie bylo mowy ze rhino to
do kolekcjonerskiej a mamut do zwyklej wersji ( no bo tak to wygląda teraz...) tylko
że będzię można sobie wybrać... Wie ktoś może o co chodzi? Klikam pobież klucz Killer
Rhino dostaje 2 klucze klikam pobierz wszystkie klucze dostaje te same 2 rhino i jeden
mamut.....


Ktoś z gram pl pisał wcześniej żę stosunek w ilości kluczy rhino/mamut jest 1/1. Nie wiem czy dobrze liczę ale gier w sumie bylo 900 wszystkich co daje nam 450 kluczy przy obu mountach. Ich liczba była więc ograniczona i musieliście natrafic na moment w którym własnie wyczerpały się nosorożce. Mowa była tez ze w ywpadku gdy któryś będzie bardziej popularny wynegocjują więcej kluczy danego typu.

EDIT: zanaczając jednocześnie że niczego nie mogą obecać. Nie chcę żeby było potem na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:35, Stwór napisał:

Nie rozumiem pytania? Dokłądniej o "so chozi"?:)


Z twojego ostatniego posta widocznie błędnie wywniskowałem że już zapłaciłeś za EA, idąc tym tropem uznałem że dostałeś jakiegoś rodzaju potwierdzenie tej operacji którego ja wciąż nie mam kasa jak siedziała na eKarcie tak siedzi twardo.

Dodam że jak próbuje zaplacić za EA to mi wyskakuje coś takiego więc niby tak jakbym już miał ale kaska nie została pobrana stąd moje watpliwości , patrz załącznik.

P.S. Gdzie jest opcja ''View payment history'' (czy jakoś tak) o której piszesz, bo chyba kliknąłem wszystko co się dało i nie znalazłem.

20080508190604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

view account information > view payment history
moim zdaniem sa 2 mozliwosci:
1. karta zostanie obciazona w dniu 10 maj, pobieranie klienta dopiero po zaplaceniu
2. karta zostanie obciazona w dniu 17 maj
raczej nie beda sciagac kasy wczesniej.

swoja droga AoC ma beznadziejna strone internetowa i beznadziejne forum. Nad tym musza popracowac, bo to jakas kpina :] czy tylko ja przewrazliwiony jestem ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak Morfeusz. Wczoraj potwierdziłem maila na preordera AoC CE ( IDTX02230804 ) od razu zapłaciłem (195 zeta) przelewem (mbank) pieniążki pobrane z konta i przelew zrealizowany (info na stronie mbanku), a jak do tej pory żadnego keya, tylko status oczekiwanie na zapłate. Mam nadzieje, że jutro już dostanę keya, bo chciałbym się załapać na mounta (mam nadzieje, że dla CE będzie to nosorożec) i early acces (z tego co wyczytalem będzie ograniczony co do ilości graczy) oraz zacząć 10 maja w sobote ściągać już klienta. Tak więc myślę, że wszystko się wyjaśni przed weekendem, bo w poniedziałek może być już za późno na te wszystkie dodatki przy takim zainteresowaniu grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci radze wysłać formularz do BOKu (sklep.gram.pl -> pomoc), a nie czekać :) albo lepiej: jeszcze jutro zadzwoń, żeby Ci to zrobili :)

@ cisu

No trochę jesteś przewrażliwiony ^^ co prawda na stronie account można się pogubić, ale z 2 strony za często się tam nie zagląda, prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 20:01, jaaaroo napisał:

Mam podobny problem jak Morfeusz. Wczoraj potwierdziłem maila na preordera AoC CE ( IDTX02230804
) od razu zapłaciłem (195 zeta) przelewem (mbank) pieniążki pobrane z konta i przelew
zrealizowany (info na stronie mbanku), a jak do tej pory żadnego keya, tylko status oczekiwanie
na zapłate. Mam nadzieje, że jutro już dostanę keya, bo chciałbym się załapać na mounta
(mam nadzieje, że dla CE będzie to nosorożec) i early acces (z tego co wyczytalem będzie
ograniczony co do ilości graczy) oraz zacząć 10 maja w sobote ściągać już klienta. Tak
więc myślę, że wszystko się wyjaśni przed weekendem, bo w poniedziałek może być już za
późno na te wszystkie dodatki przy takim zainteresowaniu grą.


powiem ci tylko tyle ze klucza nie dostajesz na maila tylko sciagasz go na stronie gram.pl w zakladce moje zamowienia, potem tylko uzywasz tego klucza przy tworzeniu konta age of conan, takiego konta z ktorego juz bedziesz oplacal gre

account interface wymiata i jest bardzo sprawny, w dziale available products powienienes miec ikonke do mounta oraz early access jezeli sie na to zdecydowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 19:08, stszaua napisał:

Dodam że jak próbuje zaplacić za EA to mi wyskakuje coś takiego więc niby tak jakbym
już miał ale kaska nie została pobrana stąd moje watpliwości , patrz załącznik.


Już mam sianko na obu kartach które używam:) jednak nadal nie zjadło sianka tylko pisze pending:) Czyli możliwe że sianko pobierze dpiero 10 jak udostępnią klienta;) Zobaczymy:)

Dnia 08.05.2008 o 19:08, stszaua napisał:

P.S. Gdzie jest opcja ''View payment history'' (czy jakoś tak) o której piszesz, bo chyba
kliknąłem wszystko co się dało i nie znalazłem.


Wpierw klikasz "view Account information", a nastepnie jest jako pierwsza opcja "View my Paymet History":)

Ps. "lookne" do nich jeszcze na forum może coś napisali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem. przy zmianie formy platnosci za conana z za pobraniem na vise, dostalem maila gdzie dokonac platnosci. wchodzac tam dostaje taka informacje:
Niestety nie możesz zapłacić za to zamówienie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta .

co mam zrobic? nie chce zeby anulowalo mi zamowienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 01:37, Stwór napisał:

> Dodam że jak próbuje zaplacić za EA to mi wyskakuje coś takiego więc niby tak jakbym

> już miał ale kaska nie została pobrana stąd moje watpliwości , patrz załącznik.


Już mam sianko na obu kartach które używam:) jednak nadal nie zjadło sianka tylko pisze
pending:) Czyli możliwe że sianko pobierze dpiero 10 jak udostępnią klienta;) Zobaczymy:)

> P.S. Gdzie jest opcja ''View payment history'' (czy jakoś tak) o której piszesz,
bo chyba
> kliknąłem wszystko co się dało i nie znalazłem.

Wpierw klikasz "view Account information", a nastepnie jest jako pierwsza opcja "View
my Paymet History":)

Ps. "lookne" do nich jeszcze na forum może coś napisali:)


Kurde, spójrz na timestamp u mnie jest 15 maja. bawiam się e dopiero wtedy będę mógł ściągnąć klienta :(

Mam nadzieje że download będzie płynny, wtedy bym zdążył do 17. Jak nie podam Funcom do sądu!

;)

20080510141618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym early accessem dziwne rzeczy się dzieją :P Przy zakładaniu FunCom Account i kupnie Early Access jak byk pisało ze 10 maja rusza download clienta :/ A póki co nic nie ma, a na oficjalnym forum Conana aż huczy :P Ktoś wkleił linka ze starego newslettera AoC w którym można wyczytać, że EA dla USA rusza 17 maja a download klienta 13 maja :/
Widać, że FC ma niezły bajzel z tym wczesnym dostępem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logicznym wydaje się, że tydzień wcześniej (17-7=10) powinni udostępnić ściąganie klienta dla graczy gdyż po pierwsze nie będzie on miał z 1 czy nawet 2 GB tylko sporo więcej i na pewno będzie cała masa graczy pragnących go ściągnąć. Z tych powodów obawiam się raczej przytkanych serwerów i słabych transferów :P
Oby tylko moje obawy były bezpodstawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się czy "wspaniali" kurierzy pracują 23, bo nie mam gwarancji że nawet jak wyślecie grę 20, to czy dostanę ją następnego dnia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a 23 to jakieś święto jest czy coś?

Kurierzy pracują z tego co wiem od pon do sobty (są wyjątki), to 23 to chyba piątek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować