Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny Książe Persji z podtytułem "Prodigy"?

48 postów w tym temacie

Następny PoP? Z chęcią zagram. :P Oj czekam na jakieś info potwierdzające.

EDIT:
Ray 14: "Młodość Księcia, czyli brak sztyletu/medalionu, czyli brak zabaw z czasem."
Kurczę... no właśnie... Ciekawe co wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:40, KrzychoCJ napisał:

Następny PoP? Z chęcią zagram. :P Oj czekam na jakieś info potwierdzające.

EDIT:
Ray 14: "Młodość Księcia, czyli brak sztyletu/medalionu, czyli brak zabaw z czasem."
Kurczę... no właśnie... Ciekawe co wymyślą.


Jak to co wymyślą? Jest mnóstwo opcji - pierścień czasu, broszka czasu, spinki do włosów czasu... xD

A tak na poważnie - tylko czekać na grę, po trzykroć czekać - świetna seria, legenda wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:14, Bartold-1991 napisał:

Jeśli miałby być dalej robiony przez Ubi, to ja pytam - jak przebiją AC? xD


Wszystkie prince i AC byly robione przez to samo studio w Montrealu, wiec ONI moga wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mi się skojarzył zespół Prodigy i Warrior Within, który był (jak dla mnie) beznadziejny przez swój ciężki klimat (ach, te cudowne wodospady, widoki na miasto i humor z części pierwszej!:)) i się przestraszyłem, że nowy Prince będzie taki hardcorowy:P Oby nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:32, Bobo napisał:

Od razu mi się skojarzył zespół Prodigy i Warrior Within, który był (jak dla mnie) beznadziejny
przez swój ciężki klimat (ach, te cudowne wodospady, widoki na miasto i humor z części
pierwszej!:)) i się przestraszyłem, że nowy Prince będzie taki hardcorowy:P Oby nie:)


Aaa widzisz, a ja tam wolę zamiast lalusiowatego cwaniaczka, melancholijnego ale i męskiego gościa, który widział już ciut za dużo. ^^'' Inna sprawa, że jednak co innego porządny Godsmack, a co innego muzyczny bajzel zwany Prodigy. To tak a''propos muzyki...

Ale skoro domysły sugerują nam że ma być to prequel, to podejrzewam że bliżej do spełnienia Twoich marzeń... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bardzo dobra wiadomość!
Ukończyłem wszystkie części trylogii z księciem i według mnie szkoda byłoby uśmiercać tak udany i sprawdzony pomysł. Bardzo ciekawi mnie ten Prince of Persia: Prodigy i jestem pewien, że to będzie kolejne "Cudowne Dziecko" Jordana Machnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia już nie ma tu czego szukać bo jego miejsce zajął Assassin''s Creed i on rządzi na tej planecie. Chociaż jak wyjdzie to nie bedę miał nic przeciwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 07:56, YahooPL napisał:

Prince of Persia już nie ma tu czego szukać bo jego miejsce zajął Assassin''s Creed i
on rządzi na tej planecie. Chociaż jak wyjdzie to nie bedę miał nic przeciwko...

Żebyś się nie zdziwił jak nowy Książę Persji będzie lepszy, albo porównywalny do Assassin''s Creed-a. W końcu jeśli nadal będzie go robił Ubisoft, to możemy spodziewać się naprawdę dobrej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dadzą więcej animacji ruchu postaci niż w AC to nie wiem co tam dadzą może salto do tyłu ;P ale będzie ciekawie napewno ;] czekamy na więcej wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 08:03, Beror napisał:

Fajnie ze wyjdzie nowy POP.Ciekawe czy bedzie lepszy od assasina creda

O to akurat nie będzie trudno, bo Assassin nie jest grą najwyższych lotów, a już na pewno sporo brakuje mu do serii POP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, może w soundtracku będzie też The Prodigy ;P Poprzednie części Prince''a bardzo mi się podobały, czekam na dalszy ich ciąg. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 08:04, Erunn0 napisał:

> Prince of Persia już nie ma tu czego szukać bo jego miejsce zajął Assassin''s Creed
i
> on rządzi na tej planecie. Chociaż jak wyjdzie to nie bedę miał nic przeciwko...

Żebyś się nie zdziwił jak nowy Książę Persji będzie lepszy, albo porównywalny do Assassin''s
Creed-a. W końcu jeśli nadal będzie go robił Ubisoft, to możemy spodziewać się naprawdę
dobrej gry.

pozostaje tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 08:04, Erunn0 napisał:

Żebyś się nie zdziwił jak nowy Książę Persji będzie lepszy, albo porównywalny do Assassin''s
Creed-a. W końcu jeśli nadal będzie go robił Ubisoft, to możemy spodziewać się naprawdę
dobrej gry.


Rzeczywiście bym się zdziwił. Nie wątpie, że bedzie dobrą grą, ale twórcy musieli by dużo założeń rozgrywki zmienić by dorównać AC. Póki co bardziej czekam na drugą część Assassin''s Creeda niż POP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować