Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Blog 27

396 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2008 o 10:52, Aragloin napisał:

Piosenki mają nawet fajne, ale...

... ale pisoenki mają nawet ( nie fajne !) Pozatym co to za temat Blog 27 ;x Nie wiem czy kto kolwiek na swiecie oprócz ciebie to Słucha ^^ (* Bez obrazy ;])
poZdrówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta młoda to znakomicie wie co robi. Ogarnięta jest, dobrze gada i po prostu wyprzedza swoich głupawych rówieśników o jakieś 10 lat. Świetnie dba o karierę i zrobi niezłą kaskę na emo-kids.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 10:57, lurynowicz napisał:

Ta młoda to znakomicie wie co robi. Ogarnięta jest, dobrze gada i po prostu wyprzedza
swoich głupawych rówieśników o jakieś 10 lat. Świetnie dba o karierę i zrobi niezłą kaskę
na emo-kids.


A za wszystkim stoją jej rodzice, którzy wyrzucają kasę na jej edukację. W błoto niestety, bo nie jest zbyt mądra ;d O to co mogą zdziałać układy z rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blog 27 to jakaś bliżej nieokreślona szmira dla nastolatków ... śpiewać ta "wokalistka" nie potrafi ... żenujące teksty i ogólna stylizacja oraz image poniżej wszelkiej krytyki ... brak mi słów na ten badziew ... ludzie o "tym" zapomną za jakieś pare miesięcy ewentualnie rok i tyle ... dno krótko mówiąc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:30, KŁEJK napisał:

Blog 27 to jakaś bliżej nieokreślona szmira dla nastolatków ... śpiewać ta "wokalistka"
nie potrafi ... żenujące teksty i ogólna stylizacja oraz image poniżej wszelkiej krytyki
... brak mi słów na ten badziew ... ludzie o "tym" zapomną za jakieś pare miesięcy ewentualnie
rok i tyle ... dno krótko mówiąc ...

Błąd. ONI JUż ZAPOMNIELI. Tylko nieliczni jeszcze ich pamiętają(a raczej "ją")., Oprócz tego ze wszystkim się z tobą zgadzam, i dodać chcę coś od siebie. Zauważcie (ci, którzy oglądali czasem reklamy w telewizji itp.) pierwsze ich 3 płyty to po prostu "reedycje" tej pierwszej. Kicz totalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Blog 27 jest równy FeFErowi moim zdaniem xD

Paskudny głos, paskudny styl wokalistki i w ogóle nijakie kawałki. Dla mnie 2-/10

[edit] Aha - ich udział w fajnym serialu "39 i pół"... Paskudna promocja, psują film:/ A tak tam zachwalają ten zespół, że hej O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy się tak Tolki nie czepiajcie... Ona wcale nie śpiewa źle. Muzyka też nie jest taka zła (co nie znaczy, że jestem ich fanem). Po prostu robi to co lubi i na dodatek zyskała(li) taki sukces na świecie...
Zacznijcie oceniać, jak sami zdobędziecie taki sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ich nie czepiam, chociaż nie podobają mi się ich piosenki, ale to nie zaraz jest powód żeby tak na naskakiwać. Ludzie przystopujcie, zero tolerancji dla innych. Co że ona wygląda inaczej niż wy to jest od razu gorsza, zastanówcie sie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:13, W.S.A.D napisał:

Wy się tak Tolki nie czepiajcie... Ona wcale nie śpiewa źle.

Jeżeli według ciebie ona potrafi śpiewać to gratuluję ... to nie jest śpiew ... a na pewno nie taki który jest warty uwagi dłużej niż 5 minut ...
>Muzyka też nie jest taka
polemizowałbym ... :P

Dnia 23.04.2008 o 12:13, W.S.A.D napisał:

zła (co nie znaczy, że jestem ich fanem). Po prostu robi to co lubi i na dodatek zyskała(li)
taki sukces na świecie...

na świecie ? hmmm ... ciekawe ... robi to raczej dla kasy i popularności ... a czy potrafi to robić ? moim zdaniem zdecydowanie nie ...

Dnia 23.04.2008 o 12:13, W.S.A.D napisał:

Zacznijcie oceniać, jak sami zdobędziecie taki sukces...

Bardzo mądre ... to co ? Mamy oceniać np: piłkarzy ( a właściwie ich grę ) dopiero jak będziemy grali na ich poziomie ? Weź to przemyśl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie trawię tej całek Toli. Mamusia z tatusiem kupili córeczce sławę. Szkoda, że talentu jej nie kupią. Kreuje się na jakąś emo - punk i na każdym zdjęciu, które zrobią jej publicznie, musi skrzywić swój brzydki ryj (bo naprawdę, inaczej to nazwać nie można). Sukces na świecie? W, którym świecie? U nas? Przecież ludzie z innych krajów (w stanach zwłaszcza) śmieją się z niej. Szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 10:57, lurynowicz napisał:

Ta młoda to znakomicie wie co robi. Ogarnięta jest, dobrze gada i po prostu wyprzedza
swoich głupawych rówieśników o jakieś 10 lat. Świetnie dba o karierę i zrobi niezłą kaskę
na emo-kids.


Otóż to... Nad walorami jej głosu można dyskutować, ale sposób na robienie kariery znalazła i to się liczy. Dorosła do robienia kasy, może jej wokal też kiedyś dorośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:49, Aragloin napisał:

Oglądałem wczoraj "Kubę Wojewódzkiego". Ona jednak jest pochrzaniona, żeby spać w trumnie?


to nie jest już wariactwo to jest poprostu śmieszne i żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszna komercha i koniec. Udaje grzeczną, dyscyplinowaną nastolatkę a tak nie jest. Włosy strzeliła sobie jak Bill z Tokio Hotel. A taki fajny serial jak 39 i pół robi jej promocję. I śpi w trumnie żart czy nie żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować