Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Blog 27

396 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2008 o 15:16, Baluk25 napisał:

Yy..o co chodzi? Gdzie napisałem, że Tola jest gotycka?

A tak btw to ktoś wie, dlaczego Ala odeszła z zespołu?;>

nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:33, Aragloin napisał:

> Yy..o co chodzi? Gdzie napisałem, że Tola jest gotycka?
>
> A tak btw to ktoś wie, dlaczego Ala odeszła z zespołu?;>
nie.


No to po co piszesz i spamujesz.

A co do odejścia to zmadrzała:-)
A tak na serio to sie pokłuciły chyba ale na 100% nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:35, Aragloin napisał:

Kurdę nie spamuję, bo po prostu nie wiem o co chodzi i mam nadzieję, że mi ktoś wytłumaczy.


Nie chcę się kłucić ale jak nie wiesz a któs zadał juz to pytanie to się cierpiwie czeka, a nie pisze "nie" no nie przesadzajmy proszę.
Koniec offtopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EMO sobie mogą być. Tylko niech nie pokazują ich w telewizji bo to jest niedobre ;] A co tak bronisz, hę ? Aż tak lubisz Blog 27 ? Chcesz wylecieć z moich znajomych ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie że je lubię, tylko jestem przeciw temu, że jak ktoś jest emo, to odrazu ,, w tube je, bo to Emo"...Ale tak jak mówiłem 1 piosenkę (nie teledysk :P) mają całkiem fajną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 16:42, Baluk25 napisał:

Nie że je lubię, tylko jestem przeciw temu, że jak ktoś jest emo, to odrazu ,, w tube
je, bo to Emo"...Ale tak jak mówiłem 1 piosenkę (nie teledysk :P) mają całkiem fajną
:)


ciekawe jaką ''hey boy'' ??

hahahahahahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie o blog 27 nie jest zbyt dobre, niestety byłem zmuszany do słuchania tego czegoś bo siostra zafascynowana tym "super zespołem była", a wiec do rzeczy, poziom angielskiego rozumiem dzieci z gimnazjum ale mógłby być trochę wyższy, bo naprawdę prezentuje się na poziomie podstawówki. muzyka ma poziom bliski zera naprawdę jestem w stanie nauczyć kogoś w 10 minut grać tak na gitarze jak oni grają, powtarzające się riffy w kolejnych utworach rozumiem co dobre należy powtarzać ale nie to co nie trzyma nawet poziomu. Zespół został wylansowany przez kasę rodziców, czyli podobnie jak Mandaryna, a ile osób teraz ja słucha? Wygląd dziewczyn rozumiem trzeba jakoś wyglądać, ale nie tak żeby odstraszać ludzi, tak nie lubię emo-kids. Wszystkie wywiady co można usłyszeć i odrazu widać że zostały odgórnie przygotowane. Czyli ocenę końcowa jaka mogę postawić za ogól to niestety 1,5/10 czyli bardzo mało, cóż nawet behemoth z trójmiasta mimo kontrowersji trzyma jakiś poziom (i jest doceniany za granicami kraju).
Jeśli kogoś uraziłem swoją opinią bardzo przepraszam, jeśli ktoś się nie zgadza jego prawo, i nie tępię osób słuchających tej muzyki, bo każdy ma prawo słuchać co chcę nawet radio Maryja.
Pozdrawiam, kindziukxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 20:35, Baluk25 napisał:

Napisałem u góry..-.- Cute ( i''m not cute) :) teledysk jest do bani, ale piosenka się
mnie podoba ;]


Szczerze to mi też ;D . Tylko nie rozumiem po co oni promują ten Blog, ciągle mówią w 39 i pół że są the best, ostatnio w Kubie Wojewódzkim mówili że muzyka B27 jest cool i w ogóle. Wkurza mnie to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obraźniłeś;)
Moja babcia słucha radia Maryja. Ale to chyba wiadome. Ale tylko msze święte słuch, bo do kościoła niestety nie może chodzić, ze względu na stan zdrowiea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 13:54, Baluk25 napisał:

www.youtube.com

Umiesz wpisać tam tytuł piosenek? ;>

Darti

Promują, żeby był bardziej sławny xD


weź nie bądź wredny dla innych........
a jeżeli nie zauważyłeś to Matix123 powiedział ''''piosenkami'''' a nie ''''teledyskami''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludzie sorki ze przeszkadzam ale Musze DOstac odpowiedzi w ramach pracy na technoligi informacyjnej .:
a pytania sa nastepujace
- co to jest Netykieta????
-co to jest ifnormacja ???
-co to jest Macintosh??

Prosze was o pilna odpowiedz mam tylko 1 h :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 14:40, Krzysiekmaster napisał:

Hejka ludzie sorki ze przeszkadzam ale Musze DOstac odpowiedzi w ramach pracy na technoligi
informacyjnej .:
a pytania sa nastepujace
- co to jest Netykieta????
-co to jest ifnormacja ???
-co to jest Macintosh??

Prosze was o pilna odpowiedz mam tylko 1 h :(


Nie wiem po co zadałeś to pytanie w tym temacie ale coś ci poradzę ... skoro masz dostęp do neta to wpisz te hasła np: "netykieta" w szukajce Wikipedii i po sprawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować