Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Blog 27

396 postów w tym temacie

Śmieją?
jak się śmieją w Europie/Stanach to z zespołów typu Behemot.

A moja piękna kochana Tola
zostaje dobrze oceniana w największych zagranicznych muzycznych pismach.

Podobno ma ruszyć promocja jej nowej płyty w USA

Ta śmieją
chyba podziwiają
Tola to jedyna polska wokalistka która ma szansę wybić się na światowy rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:15, HiSin napisał:

Śmieją?
jak się śmieją w Europie/Stanach to z zespołów typu Behemot.

Info poproszę. Liczą się fakty, nie przypuszczenia. Zresztą nie słucham Behemota tak więc nie znam przebiegu kariery tego zespołu jak i jego relacji z fanami i branżą.

Dnia 11.09.2008 o 22:15, HiSin napisał:

A moja piękna kochana Tola
zostaje dobrze oceniana w największych zagranicznych muzycznych pismach.

Co nie zmienia faktu, że w Polsce nadal uchodzi za błazna. Jest uwielbiana w większości przez nastolatki z małym poczuciem własnej wartości i problemami, z własną osobowością, spowodowanymi dojrzewaniem. Zaprawdę dziwnym jesteśmy krajem skoro wyśmiewamy się z podziwianej wokalistki chociaż jest naszą krajanką, nieprawdaż?

Dnia 11.09.2008 o 22:15, HiSin napisał:

Podobno ma ruszyć promocja jej nowej płyty w USA

Mogą ją nawet wydać w Kambodży - nie interesuje mnie to.

Dnia 11.09.2008 o 22:15, HiSin napisał:

Ta śmieją

No tak.

Dnia 11.09.2008 o 22:15, HiSin napisał:

chyba podziwiają

No nie.

Dnia 11.09.2008 o 22:15, HiSin napisał:

Tola to jedyna polska wokalistka która ma szansę wybić się na światowy rynek.

Hmmm coś mi się cały czas Doda i jej zagraniczna kariera kojarzy. Więc powiadasz, że Tola jest jedyna tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:15, HiSin napisał:

Śmieją?
jak się śmieją w Europie/Stanach to z zespołów typu Behemot.


Śmieją się zwykłe... i ,,szalone trzynastki" bez wyrobionego gustu muzycznego lecące na ,,popularność"
Zespoły typu Behemoth czy Vader są doceniane przez mniejsze grono ,lecz nie są hitem sezonu ,i nie zdobywają popularności w tydzień czy miesiąc...często to albumy..i kolejne lata.I TO jest bardziej doceniane przez koneserów...

Dnia 11.09.2008 o 22:15, HiSin napisał:

A moja piękna kochana Tola
zostaje dobrze oceniana w największych zagranicznych muzycznych pismach.

yhym ;]

Dnia 11.09.2008 o 22:15, HiSin napisał:

Tola to jedyna polska wokalistka która ma szansę wybić się na światowy rynek.

;]
Polska wbiła się w światowy rynek wielkim klinem dla ciebie niezrozumiałym zapewne...i niewidocznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:15, HiSin napisał:

Śmieją?
jak się śmieją w Europie/Stanach to z zespołów typu Behemot.

A moja piękna kochana Tola
zostaje dobrze oceniana w największych zagranicznych muzycznych pismach.

Podobno ma ruszyć promocja jej nowej płyty w USA

Ta śmieją
chyba podziwiają
Tola to jedyna polska wokalistka która ma szansę wybić się na światowy rynek.



Wiesz co...
Albo nie, jakoś mi nie śpieszno do degrada, więc trochę to ułagodzę.
Chrzanisz totalne głupoty, albo piszesz na podpuchę.

Behemoth grał już prawie w każdym zakątku świata, zarówno dla kilkudziesięciu jak i dla kilkudziesięciu (set?) tysięcy osób.
Jest obecnie razem z Vadkiem najbardziej znanym i poważanym polskim bandem, nie tylko w metalu, ale w ogóle.

Tola "dobrze oceniana w największych zagranicznych muzycznych pismach"...
To chyba jest tak jak z tym starym kawałem, jakoby w Moskwie na Placu Czerwonym rozdawali samochody.
A w końcu okazuje się, że nie w Moskwie, a w Kijowie, i nie na Placy Czerwonym, a na dworcu, i nie rozdają samochody, a kradną bagaże.
Ta debilna gwiazdeczka jest co najwyżej pożywką dla lokalnych pisemek/szmatławców typu Bravo Girl.
I owszem, ma szansę wybić się na światowy rynek. Ale nie w innej postaci niż pseudo-emo-pośmiewisko-bez krzty-talentu.
Over.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 23:03, GungravePL napisał:

Albo nie, jakoś mi nie śpieszno do degrada, więc trochę to ułagodzę.
Chrzanisz totalne głupoty, albo piszesz na podpuchę.


Seen bredda, jak dla mnie to podpucha, 100%...

Dnia 11.09.2008 o 23:03, GungravePL napisał:

Tola "dobrze oceniana w największych zagranicznych muzycznych pismach"...
[...]
Ta debilna gwiazdeczka jest co najwyżej pożywką dla lokalnych pisemek/szmatławców typu
Bravo Girl.


Heh, czy tylko mi się wydaje, czy normalna rzesza ludzi w tym kraju stanowi mniejszość?

Dnia 11.09.2008 o 23:03, GungravePL napisał:

I owszem, ma szansę wybić się na światowy rynek. Ale nie w innej postaci niż pseudo-emo-pośmiewisko-bez
krzty-talentu.


Przypominając cytat z jednego z opowiadań wiedźmińskich: "[...] jak, nie przymierzając, świeca w rzyć."


Reasumująć, jeżeli imć HiSin naprawdę robi sobie jaja, to niech przestanie, bo ja też zaczynałem wierzyć w to, że naprawdę ma takie zdanie na ten temat... ;]
A jeśli naprawdę wierzy w to, co pisze, to... Imciu Hisinie, wyście człekiem zaprawdę, wielkiego serca, i świętego. Świętego! Ale na muzycę wy się, wybaczcie szczerość głęboko z serca płynącą, nie znacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno jedyne co może przemawiać za istnieniem Boga jest muzyka, ten zespół wydaje mi się temu zaprzeczać.
Ale nad gustami się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 20:46, HiSin napisał:

lol.
"Polish goth/skater/punk pop" raczej emo-pop czyli totalna komercja +zero talentu, jeśli ona sie wybije na światowy poziom to chyba tylko jako beztalencie...
A co do takich zespołów jak Behemot, to jest jedna z najlepszych i najlepiej prezentujących się kapel na świecie która koncertowała już prawie na całym świecie i ma liczną rzeszę fanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 20:46, HiSin napisał:

Czytałeś komentarze?

Przykładowy komentarz zagranicznej fanki:
"I love 2 Polish bands: Lzy and Blog 27. They are cool. Kisses;*;*;*"

Przykładowy fragment komentarzu polskiego fana:
"Wszyscy z was kt?rzy obrazaja Tole to zjeby, sami bardziej upokazacie nasz kraj swoim angielskim, a Tola jest wyjadkowo fajna."
--------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------
Przykła dowy komentarz zagranicznego usera:
"Blog-27 is a one big shit from Poland. Probably the worst polish band ever. You think it''s goth/punk/skater? Maybe "skater" but not goth or punk for god''s sake! Try real bands from Poland like Vader, Behemoth, Acid Drinkers or Frontside! Peace."

Przykładowy komentarz polskiego usera:
God daaaamn! That''s shit! Why, I ask WHY only such mistakes of poland music get out of the country and are shown to the world wide public?! It''s either us, who promote this stuff or people around the world listening to this crap...

A teraz oceń które mają większy sens i czyja opinia jest przedstawiona w sposób bardziej rzeczowy. Masz racje Blog 27 może i ma rzeszę fanów za granicą ale w większości są to również nastoletni fani Tokio Hotel i innych "ciekawych" kapel. Give a break - i tak nie zmienię zdania na temat tego zespołu i jego wokalistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy ktoś jej kiedyś powiedział że sie beznadziejne ubiera, a ja już wole słuchać piania koguta niż jej śpiewu:P Ona nie śpiewa tylko skrzeczy!!! Ten zespół jest beznadziejny. Jeszcze ta kultura EMO:P Ten sposób ubierania sie.....Żal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej prosiłbym o nie pisanie o nie "EMO", bo to najzwyczajniej obraza EMO. Najlepiej nazwać ją KinderPunkiem...

hammerfall87 Jak dla mnie Behemot jest na o wiele wyższym poziomie niż ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 21:25, RRohen napisał:

Ej prosiłbym o nie pisanie o nie "EMO", bo to najzwyczajniej obraza EMO. Najlepiej nazwać
ją KinderPunkiem...


a czym to sie różni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 21:27, HiSin napisał:

ta beznadziejnie
pewnie tak mówisz bo cie nie stać na takie ciuchy.

Tylko chorzy psychicznie i geje (Czyli też chorzy psychicznie) ubierają się jak te małe blachary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 21:27, HiSin napisał:

ta beznadziejnie
pewnie tak mówisz bo cie nie stać na takie ciuchy.


yyyyyyyyy oooooooooo eeeeeeeeeeee???? No comment. Wiesz u mnie w szkole jest już taki chłopak co sie tak ubiera:P Wiesz? Nie ma dnia, baaa przerwy, zeby ktoś mu nie wspomnia,ł że ubiera sie jak pała:P

Nawet jakby za darmo dawali takie ciuchy to bym nie założył:P Spodnie rurki, trampeczki w gwiazdki, i obcisłe koszulkiO_o

>>No wiesz fanki TH raczej nie lubią Toli...

Podobno ona miała romans z wokalistą równie beznadziejnego zespołu Tokio Hotel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 21:26, marcinshinoda napisał:

a czym to sie różni?

No chociażby wyglądem :

Powiedz, kogo Ci bardziej Tola przypomina ? :P

20080912213056

20080912213144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować