Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Blog 27

396 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 22:36, HiSin napisał:

:|
Gdybyś był bardziej obeznany
cała płyta jest pisana/śpiewana w slangu.


Czy błędy gramatyczne to slang ?

Mr.M. podał przykład - to właśnie dzięki temu błędowi Tola została wyśmiana na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:31, HiSin napisał:

Tak powtarzam bo mój tata to alkocholik.
Każdy o tym wie i mnie wspiera!
ale widać wy nie umiecie :|


zdaje się, że jakimś temacie pisałeś, że twój ojciec nie żyje...

>Ja jestem sobą. i niczego nie udaje!

tola też tak mówiła...

Mr. M
zdaje się, że masz rację, już ktoś mówił kiedyś (chyba w jakiś komentarzu na YT), że te zdanie jest źle napisane i ona chce zrobić kariere za granicą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:38, Vesania666 napisał:

> Tak powtarzam bo mój tata to alkocholik.
> Każdy o tym wie i mnie wspiera!
> ale widać wy nie umiecie :|

zdaje się, że jakimś temacie pisałeś, że twój ojciec nie żyje...
poza tym po co ci, żeby się ktoś nad tobą użalał, niczego to nei zmieni

>Ja jestem sobą. i niczego nie udaje!

Dnia 12.09.2008 o 22:38, Vesania666 napisał:


tola też tak mówiła...

Mr. M
zdaje się, że masz rację, już ktoś mówił kiedyś (chyba w jakiś komentarzu na YT), że
te zdanie jest źle napisane i ona chce zrobić kariere za granicą ...


kurde, dałem odp. zamiast edit ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie prowokuje
tylko wyrażam moja zdanie.
dala czego wy nie możecie zaakceptować czyjegoś gusta<blog27 homoseksualizm itp...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwalcie sie od Dody. W radiu fakt, puszczany jest calkowity szmelc, co nijak sie ma do zawartosci jej ostatniej plyty. Słuchałeś jej w calości ? Jeśli nie, to zamlicz. Jeśli tak, to zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol
Nie rozumiesz to jest pisane slangiem!
taki jest slang<ta są różne>
np można uznać gramatycznym błędem fuck ''''u''''
albo ''''KoffamCeMY PONCUSO''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:42, HiSin napisał:

Lol
Nie rozumiesz to jest pisane slangiem!
taki jest slang<ta są różne>
np można uznać gramatycznym błędem fuck ''''u''''
albo ''''KoffamCeMY PONCUSO''''


padłem plackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobże, bende pisau mojim snalgiem - zadowlony ????????
Fuck u MOŻE I JEST SLANGIEM ALE NIE DO CHOLERY JASNEJ BŁĘDY GRAMATYCZNE ZA KTÓRE ZOSTAŁA WYŚMIANA NA ŚWIECIE (ALE TO JEST SLANG PRZECIEŻ!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:42, HiSin napisał:

Lol
Nie rozumiesz to jest pisane slangiem!
taki jest slang<ta są różne>
np można uznać gramatycznym błędem fuck ''''u''''
albo ''''KoffamCeMY PONCUSO''''



/facepalm/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:40, mtobi napisał:

Odwalcie sie od Dody. W radiu fakt, puszczany jest calkowity szmelc, co nijak sie ma
do zawartosci jej ostatniej plyty. Słuchałeś jej w calości ? Jeśli nie, to zamlicz. Jeśli
tak, to zwracam honor.


Wybacz, ale robi mi się słabo na samą myśl o słuchaniu płyt Dody :P

Ale trzeba przyznać, że jednak ta Doda potrafi śpiewać, tylko że robi z siebie straszną gwiazdę... Ale dość o Dodzie, to temat o blog27, a dla b27 liczy się kasa i słuchają ich 12-letnie dziewczyny czytające Bravo i piszące bezsensowne komentarze na naszej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:31, HiSin napisał:

Tak powtarzam bo mój tata to alkocholik.



Ps. W Nocnych markach pewnej nocy wyżalałeś się, że brakuje ci ojca, tęsknisz za nim itp., bo on umarł...
Sorry koleś, dla mnie jesteś jedną wielką prowokacją, szkoda tylko, że tacy osobnicy są dla nowego Gram.pl w cenie... ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:48, Mr.M napisał:

Ps. W Nocnych markach pewnej nocy wyżalałeś się, że brakuje ci ojca, tęsknisz za nim
itp., bo on umarł...

True true - niestety byłem przy tym. HiSin zaczyna powoli plątać się w zeznaniach co pogarsza opinie na temat jego osoby która i tak jest już marna. Czy to w temacie nocnych marków czy o Blogu27 czy jakimkolwiek innym zawsze pierze swoje brudy publicznie. Robi to tylko po to aby zwrócić jeszcze większą uwagę i skupić wszystkich na sobie. Nie wiem czy służy to nabijaniu postów czy chęci zabłyśnięcia ale ta czy inaczej wychodzi mu to z czego nie jestem rad. Blog27 jest zespołem w sam raz dla człowieka takiego jak on i nie dziwię się, że jest fanem kogoś o podobnych priorytetach jak jego (jak głupie czy złe by one nie były).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:55, Rozrobiony napisał:

True true - niestety byłem przy tym. HiSin zaczyna powoli plątać się w zeznaniach co
pogarsza opinie na temat jego osoby która i tak jest już marna. Czy to w temacie nocnych
marków czy o Blogu27 czy jakimkolwiek innym zawsze pierzesz swoje brudy publicznie. Robisz
to tylko po to aby zwrócić jeszcze większą uwagę i skupić wszystkich na sobie. Nie wiem
czy słóży to nabijaniu postów czy chęci zabłyśnięcia ale ta czy inaczej wychodzi ci to
z czego nie jestem rad. Blog27 jest zespołem w sam raz dla człowieka takiego jak ty i
nie dziwię się, że jesteś fanem kogoś o podobnych priorytetach jak twoje (ja głupie czy
złe by one nie były).


100% racji

Co te media robią z ludzi w jego wieku... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam odruchy wymiotne jak widze na miescie plakaty z geba tego paszczura (tola czy jakos tak)
Ogolnie caly zespol to nieporozumienie, o muzyce sie nie wypowiadam bo nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego robi ci sie niedobrze ? Mówię, nei ma to nic (albo nei wiele) wspólnego, z tym miałkim szajsem puszczanym w radiu (mówie tylko o kawalkach dody, az dziw, jak kawalki z jendej plyty, moga sie tak roznic). CO do obecnych nastolatek, to malo slucha Toli. Większość to zbuntowane punkówy. Ostatnio rozwaliła mnie koleżankaa, dialog mniej wiecej taki:
- Jade do Czestochowy (jakies 200 km od mojego miasta) na koncert XXX
- Fajnie grają?
- A nie wiem, ale ich basista jest taki bossskii...

Łapy opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 23:01, mtobi napisał:

Dlaczego robi ci sie niedobrze ? Mówię, nei ma to nic (albo nei wiele) wspólnego, z tym
miałkim szajsem puszczanym w radiu (mówie tylko o kawalkach dody, az dziw, jak kawalki
z jendej plyty, moga sie tak roznic).

Powiem krótko: nigdy nie lubiłem kobiecego głosu w piosenkach (oczywiście z wieloma wyjątkami) i nigdy nie lubiłem za bardzo polskiej muzyki pop (bez wyjątków). Doda to połączenie jednego i drugiego w dodatku wszędzie jej jest za dużo :) (to moje zdanie i mój gust:P) A co do różnic na płytach, no mnóstwo płyt różnych artystów ma ze 2 czy 3 utwory do puszczania w radiu i TV, a reszta jest dla fanów :)

Dnia 12.09.2008 o 23:01, mtobi napisał:

CO do obecnych nastolatek, to malo slucha Toli.
Większość to zbuntowane punkówy. Ostatnio rozwaliła mnie koleżankaa, dialog mniej wiecej
taki:
- Jade do Czestochowy (jakies 200 km od mojego miasta) na koncert XXX
- Fajnie grają?
- A nie wiem, ale ich basista jest taki bossskii...

Łapy opadają...


Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 23:07, Findan napisał:

Powiem krótko: nigdy nie lubiłem kobiecego głosu w piosenkach (oczywiście z wieloma wyjątkami)
i nigdy nie lubiłem za bardzo polskiej muzyki pop (bez wyjątków). Doda to połączenie
jednego i drugiego w dodatku wszędzie jej jest za dużo :) (to moje zdanie i mój gust:P)
A co do różnic na płytach, no mnóstwo płyt różnych artystów ma ze 2 czy 3 utwory do puszczania
w radiu i TV, a reszta jest dla fanów :)


Owszem i tych niektorych dla fanow warto posluchac. A przynajmniej, nie krytykowac tak ostro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 23:08, mtobi napisał:

Owszem i tych niektorych dla fanow warto posluchac. A przynajmniej, nie krytykowac tak
ostro :P


Powiedzmy, że krytykowałem to co leci w radiu, a tego co dla fanów nie słyszałem, więc tego nie krytykuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować