Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Blog 27

396 postów w tym temacie

Nie czytalem calej rozmowy, dyskusji, czy co tam sie nawy pisalo, wiec powiem doslowanie co ja o tym mysle (nie wyrobila mi sie opinia na temat waszych posciakow ;)). Ja nie potrafie sluchac tej muzyki (no coz ;)), wiec bardziej sie wypowiem o jej "imidżu". Kazdy przyzna, ze zrobila komercje (moze nawet jej wyszla ;)), jednak czy w sposob taki tandetny? Trafia to do odbiorcow i sprzedaje sie dobrze, wiec wynikalo by, ze wiekszosc krytyk jest dziwnym objawem ;). Dzieki anty fanom tylko zyskuje popularnosc i pnie sie ;). W kazdym razie zobaczymy (jak znowu sie uda jej zaslynac ;)) co bedzie dalej. Moze inne grona odbiorcow, czy inna "tania" (choc skuteczna komercja ;)).
Hehe, wyobrazilem sobie ja w takim zespole punkowym, na pewno cosil smiesznego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 23:17, Findan napisał:


Też właśnie to znalazłem :P
Dla mnei Blog27 to zespół jednej, rozpieszczonej nastolatki, która chciała śpiewać i za pieniądze kupiła sobie "talent"... Dla mnie to jest żałosne, tak samo jak HiSin ;x


@up HiSin - to tylko przykłądy. Użalałeś się też w innych wątkach na ten temat... Aj, sorry. Zaraz usłyszymy, że to nie byłeś ty, tylko twój zaginiony brat bliźniak... Yawn.
Twoja inteligencja mnie przerasta. Idę się zatopić w krainie snu, bo tam nei będę musiał wysłuchiwać twoich bredni.

Dobranoc wszystkim.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 23:19, HiSin napisał:

gdybyś się pofatygował przeczytać te posty zauważył byś że nigdy tak nie napisałem!


Wtedy Ci zależało, żebyśmy myśleli, że Twój tatko nie żyje, a teraz Ci to nie pasuje, więc się wypierasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyraźnie pisałem że brakuje mi go...
...a mój tata to alkocholik
rozumiesz?
chodzi mi o to że brakuje mi normalnego a nie takiego pijaka :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie chciałbym być niemiły, ale HiSin zastanawia mnie, czy:
a) jesteś zwykłym gościem z takim specyficznym poczuciem humoru robiącym na głupie podpuch z ludzi na gramie żarty,
b)kimś kto robi to nieświadomie,
c) zblazowanym gówniarzem, który z braku prawdziwych problemów robi z igły widły i użala się nad sobą (wybacz, mieszkam od prawie 20lat na dzielnicy, która do dziś ma wśród niektórych ludzi opinię dzielnicy cudów i po prostu Twoje zachowanie mi nie pasuje do tego co piszesz o sobie... wsio na ten temat).

Jeśli chodzi o B27, jest to dla mnie dość tandetna podróba A.Lavigne (która jest słabą podróbą punk rocka) z dodatkiem czegoś bliżej nieokreślonego, sądząc po "ymydżu" kierowana do lekko zbuntowanych, zblazowanych nastolatek (<15) z dobrych domów, które chciały by zrobić coś niegrzecznego, ale i trochę się boją i nie do końca wiedzą co mogły by zrobić. Odmiana niezbyt ciekawego popu dla młodzieży, z nutką niegrzeczności.

AlkoHol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 23:24, HiSin napisał:

wyraźnie pisałem że brakuje mi go...
...a mój tata to alkocholik
rozumiesz?
chodzi mi o to że brakuje mi normalnego a nie takiego pijaka :|

Chyba rzeczywiście przydałby Ci się tata, nie byłbyś może wtedy takim rozpieszczonym dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2008 o 22:57, Findan napisał:

100% racji

Co te media robią z ludzi w jego wieku... eh...


Media to jedno, a gdzie są rodzice? Jeżeli ojciec HiSin''a to faktycznie alkoholik to gdzie jest matka? Zagłębiam się w postach rzeczonego od paru godzin i zaczynam się zastanawiać, czy inwestycja w dzieci w ogóle się w naszych czasach opłaca... Mieszkam niedaleko miasta, na wsi w której przedział wiekowy 12-17 spędza czas na paleniu, piciu i ogólnemu staczaniu się na pobliskich przystankach. Tutaj obserwujemy to w postaci elektronicznej - mniej inwazyjnej ale jednakowo wkurzającej.
Co do blogu27 dody i innych masówek to o ile równie szybko przestaje się tego słuchać co zaczyna to jest dobrze. Tego typu zespoły wykorzystują to z czego śmieje się większość ludzi. Potem tym intrygują i zbijają jako taką kasę.
Poza tym błędy zawsze są błędami, nigdy nie będą slangiem.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Slang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 23:24, HiSin napisał:

wyraźnie pisałem że brakuje mi go...
...a mój tata to alkocholik
rozumiesz?
chodzi mi o to że brakuje mi normalnego a nie takiego pijaka :|


Jeżeli masz jakiś problem to nie pomoże Ci wypisywanie go na forach. Akcja rodzi reakcje, musisz sam sobie w życiu radzić. Stanie w kącie z rękami w kieszeni i płakanie nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam starego, i się cieszę, bez kitu. Stary bo zostawił moją mamę po moich narodzinach. Jest dla mnie nikim i tyle, w sumie jakby umarł, na pewno bym nie poszedł na jego pogrzeb, chyba żeby mu napluć do trumny.

Co do Blog 27, to słuchać mogę, na pewno wolę tą Olę czy jak jej tam, niż Feel, czy inne gówna, przynajmniej nie wchodzi mi w drogę, i jak włączę radio to mam pewność że jej nie usłyszę. Za to w 39 i pół non-stop w pierwszych odcinkach leciały jej piosenki, co było wkurzające. Na pewno też podziwiam jej fanów, którzy przyznają się do tego, że ją słuchają narażając się na hejting, ale czego nie robi się żeby być buntowniczką, która i tak jak wraca do domu i zapuszcza radio Eskę, a w szkole udaje Emo/Punkówe/Metalówe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż... Blog 27 to z pewnoscią interesujący stolec muzyczno-wokalny. Słuchały tego moje koleżanki jak miały <15
lat, więc chcąc nie chcąc musiałem się o to otrzeć ( ale się potem umyłem). To czysta komercha, czyli wypromowanie kogokolwiek (tu akurat córeczki). Różni ludzie maja różne gusta. Niektórych zachwyca rytmiczne stukanie kijem w pień drzewa. Inni słuchają klasyków wiedeńskich. Każdemu nie dogodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blog27,znam głównie z 39 i pół(nie żebym specjalnie to oglądał ale brat przepada za takimi serialami,a ja nie miałem wtedy nic do roboty...).Wszyscy chyba wiedzą że Fell to Cw*l a doda to kicz ale jednak znajdują się ludzie którzy tego słuchają...tak samo było z M.Wiśniewskim.
Co do samego B27 i Toli czy Ali(ja już się w tym gubię)to ich utwory są denne,a Ala(czy tola...omg:P)nie ma talentu.
B27 jest tylko kolejnym dowodem na to że dzięki komercji można zrobić wszystko.

Co do samej Toli(czy Ali) to zapewne jej kariera potoczy się tak:
1.Pośpiewa,zdobędzie grono fanów głodnych komerchy.
2.Będzie miała coraz więcej fanów.
3.Zacznie występować w Jury programów takich jak GWTNL czy TZG tylko o śpiewaniu.
4.Na scenie pojawi się kolejna komercyjna dziewczynka/chłopczyk których sponsorami jest tatuś i mamusia.Błyskawicznie zdobędzie on/ona grono fanów.
5.Zagrożona Ala czy Tola,zacznie występować w durnych reklamach.
6.Wyżej wymieniony/wymieniona przerośnie ją popularnością a na dodatek "wierni" fani "przejdą" na jego stronę.
7.Ala,Tola skończy z kompleksami/na masce samochodu/jako narkomanka lub tym podobnie.

W przypadku chłopczyka lub dziewczynki która/y "pokona" Ale/Tole cała jego/jej kariera będzie wyglądać tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra , kolejna opinia o Blog 27 , wpierw napiszę do fanów, możecie słuchać tego czego chcecie, ale czemu akurat to? no dobra w czym problem nie lubicie blog 27? ja też, co z tego że "wokalistka" nie ma pojęcia o śpiewaniu, jej teksty posiadają błędy gramatyczne, wygląda jak ........ sami wiecie, a do tego muzycy którzy z nią "grają" o ile takie coś graniem można nazwać, kurczę, jak można zrobić coś takiego ze sobą, rozumiem wasze opinie jaka ona jest mądra i wszystko takie piękne, ale czy nie pomyśleliście że wszystkie gadki w telewizji są przygotowane pod publikę, Nergal jeśli wiecie o kim mowa (wokalista z Behemota) na scenie czy w telewizji (można zobaczyć na YouTubie) jest bardzo mądry, ale miałem przyjemność rozmawiania z ta osobą w rzeczywistości i wiecie co to jedna wielka komercha tylko tyle można zauważyć i tak samo jest z blog 27, nie wiem jak można wydawać 2 czy 3 reedycje pierwszej płyty, jednego jeszcze żałuję , że nie słyszałem tego super zespołu na żywo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto recenzja Blendera<wielkiego muzycznego pisma> kawałku cute<im not cute>
PRZetłumaczona.

Polski zespół goth/skater/punk pop Blog 27 jest prawdopodobnie najbardziej progresywnym zespołem naszych czasów. Dowód? Nazywają się Blog 27 (czy to oznacza, ze już istnieje co najmniej 26 zespołów „Blog” w Polsce?!) Ich pierwszy album nazywał się LOL. Jeśli nie stanowią najbardziej dokładnego odzwierciedlenia kultury nastolatków w 2008, to są najzabawniejszą parodią kultury nastolatków w 2008. Może są tym i tym. Ta piosenka oraz video, z najnowszego albumu Before I’ll Die (!) jest popowym, pokoleniowym smaczkiem z A.D.H.D.. Jest to pop! Jest to pop-punk! Jest to hip-hop! To coś zawiera więcej zmian stylów niż „Bohemian Rhaposdy” [Queen] w swoich rozwalających trzech minutach. quazi-angielskie słowa są legendarne w swoim ja-kontra-świat absurdzie: „Just let me be myself, yeah! / You don’t like me, I don’t care! Take that, mom” [Po prostu pozwól mi być sobą, Yeh! / Nie podobam Ci się, mam to gdzieś!] Weź, mamo! (W dodatku, liderka jest podobizną Ashley Simpson, z epoki „La La”) Teraz, kiedy Ashley i Avril odcinaja się od swoich buntowniczych korzeni i staja się bardziej glamour, bardzie niż kiedykolwiek potrzebny nam jest Blog 27. Ogłaszajcie wszyscy, Polską rewolucję popową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/recenzja długa to i ciachnę,a co się będę chamił?:P/
Nie znam się raczej na rynku muzycznym ale czy nie było ale czy czasami recenzje muzyki M.Wiśniewskiego/Dody/Fela(czemu kiedy to piszę odruchowo mam zamiar napisać cwela?:P) nie były takie same?A popatrz jak kończą/skończyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować