Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Blog 27

396 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 16:12, HiSin napisał:

To proszę pokaż kiedy ostatnio wspominali chociaż w MTV Powiesz
czy kiedykolwiek Nirvana było na rozdaniu nagród MTV EMA<największe muzyczne wydarzenie>

Niby w jaki sposób? Kurt popełnił samobójstwo i trudno by mu było się tam pojawić zwłaszcza, że zespół został rozwiązany. Staraj się bardziej bo póki co walisz same gafy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:26, HiSin napisał:

No to ty żeś palnął.

Dziękuje :*

Dnia 15.09.2008 o 16:26, HiSin napisał:

Był taki przypadek

Podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:08, HiSin napisał:

a TAK po za tym powiedz mi kto będzie pamiętał o takich zespołach jak Nirvana?

Sporo osób, chociażby te, które jakiekolwiek pojęcie o rocku i jego historii mają. Tak samo jak ludzie pamiętają wiele innych zespołów, także w innych gatunkach. Kto za dwa lata będzie pamiętał o jakimś Blogu27? Skończy się moda na bycie emo, ew. ktoś wypromuje kolejną pseudo-gwiazdkę i dzieciaki będą jarać się czymś nowszym.

Dnia 15.09.2008 o 16:08, HiSin napisał:

Tylko fani.

To, że Ty jesteś tak ograniczony pod względem muzyki to nie powód do chwalenia się i mierzenia innych własną miarą. Chociażby mój brat czy jego znajomi, którzy słuchają rapu, a Smells Like Teen Spirit znają. Chociażby dlatego, że tym kawałkiem wpisali się w historię i ludzie słuchają ich do dziś. A ile osób słuchających rapu etc będzie znał piosenki B27? Jedna, dwie? I tylko dlatego, że nawinęło się w TV jak lecieli po kanałach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:30, HiSin napisał:

Bob Marley miał nominacje nie żyjąc już.


Eh... i jego smutek. Pewnie by się załamał, jakby o tym usłyszał.
EMA to według mnie kompletna pomyłka... muzyka może i fajna, ale wrzucając np. Gorillaz i SoaD''a do jednego worka [alternatywa] to dla mnie porażka. :P (I jedno i drugie lubię, ale te zespoły mają tyle do siebie...)

---
Druga sprawa - stary, bronisz tego Blog 27 jak nie wiem co. O co Ci chodzi?
Jak dla mnie to to jest prowokacja jak byk. Albo kolega ma z 10-12 lat i jeszcze nie wyrobił sobie gustu o muzyce jakiegoś takiego normalnego. NIE rozumiem co jest w tym zespole takiego fajnego. Druga sprawa, że o gustach się nie dyskutuje, ale nie zdzierżę stawiania takiego czegoś na równi z np. Nirvaną [ba, nawet wywyższanie ponad Nirvanę!]. Przeginasz i tyle.
Następna sprawa - ja wciąż czekam na te "lepsze" tłumaczenie, bo widziałem już angielski tekst i chętnie bym się pośmiał z tego jak Ty to sobie wkręcisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:30, HiSin napisał:

Bob Marley miał nominacje nie żyjąc już.

I tylko on? Dlaczego John Lennon nie dostał nominacji? Dlaczego nie Bruce Springsteen? I w końcu dlaczego nie Kurt Cobain i jego Nirvana? W końcu oni wszyscy zasługiwali czyż nie? Zapiszą się w pamięci nie tylko fanów ale także każdego fascynata muzyką. A to czy dostali nagrodę MTV EMA, nie ma znaczenia. Amen.
Wszyscy byli wielcy chociaż nie wszyscy grali podobną muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:37, Choinix napisał:

Albo kolega ma z 10-12 lat i jeszcze nie
wyrobił sobie gustu o muzyce jakiegoś takiego normalnego.


Kolega ma 14 lat, tak na jego gramsajcie jest napisane :D. Że też takie bezmózgi chodzą do polskich gimnazjów... Pisze to możliwe tylko dla rozgłosu na forum. Ale jest przecież tutaj całkowicie anonimowy... swojego czasu na takich ludzi mówiło się "dzieci Neostrady"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:40, Rozrobiony napisał:

> Bob Marley miał nominacje nie żyjąc już.
I tylko on? Dlaczego John Lennon nie dostał nominacji? Dlaczego nie Bruce Springsteen?
I w końcu dlaczego nie Kurt Cobain i jego Nirvana? W końcu oni wszyscy zasługiwali czyż
nie? Zapiszą się w pamięci nie tylko fanów ale także każdego fascynata muzyką. A to czy
dostali nagrodę MTV EMA, nie ma znaczenia. Amen.
Wszyscy byli wielcy chociaż nie wszyscy grali podobną muzykę.


Zgadzam się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:43, HiSin napisał:

bo ludzie nie głosowali :p.

No właśnie a, że teraz nastolatki bez osobowości i gustu muzycznego, wysyłają na swój ulubiony zespół setki smsów (czy czegokolwiek innego) to masz ci babo placek, że taki b27 ma szanse zostać wyróżniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:43, HiSin napisał:

LoL bo słucham Bloga to już muszę być prowokatorem :|


Nie musisz być. Ale jeżeli nie jesteś to znaczy, że naprawdę powinieneś się trochę dokształcić, bo ludzie tacy jak Ty przynoszą wstyd Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:49, HiSin napisał:

Nie mam gustu bo ty tak twierdzisz.

Słuchasz tego co słuchają inni i co leci w radiu. To się nazywa brakiem gustu.

Dnia 15.09.2008 o 16:49, HiSin napisał:

Bo Blog jest głupi...

Nikt nigdy nie powiedział, że Blog jest głupi

Dnia 15.09.2008 o 16:49, HiSin napisał:

...jAK Słysze takie wypowiedzi to płakać mi się chce.

Płakanie jest EMO więc to chyba dobrze, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słucham tego co jest w radiu.
Przeglądałem youtube
różne piosenki i kiedy natknąłem się na cute<im not cute> spodobało mi się.
Szczerze mówiąc nie lubiłem bloga w starszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:49, HiSin napisał:

Nie mam gustu bo ty tak twierdzisz.

Nie, po prostu uważam, że masz gust do ... pupy więc skracając własną myśl napisałem iż nastolatki go nie mają. Masz rację - jestem nietolerancyjny i jest mi z tym dobrze.

Dnia 15.09.2008 o 16:49, HiSin napisał:

Bo Blog jest głupi...

Sam zespół sobie może istnieć i mało mnie to obchodzi. Tak samo i wokalistka której poglądu życiowego zupełnie nie podzielam i uważam za głupi. Tak samo teksty piosenek b27 można określić tym samym epitetem.

Dnia 15.09.2008 o 16:49, HiSin napisał:

...jAK Słysze takie wypowiedzi to płakać mi się chce.

...jak widzę twoje to nie wiem czy się śmiać czy płakać więc jesteśmy kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:54, HiSin napisał:

To jak tak nazywasz Bloga

Nazwałbym gorzej, ale mnie zbanują.

Dnia 15.09.2008 o 15:54, HiSin napisał:

to w takim razie powiedz mi co ty widzisz w np 2pac

Co ja widzę w Tupac? Ja widzę w Tupac dobra Rapera. Piszę prostym językiem cobyś mógł zrozumieć.

Dnia 15.09.2008 o 15:54, HiSin napisał:

powiedz mi jaki on daje przykład

Hah, długo by pisać. Najważniejsze: Nawijał (Mówił, jak chcesz) o tolerancji rasowej. Mimo że był gnębiony przez białych (Nawet i przez ówczesnego prezydenta USA) to nie nienawidził ich, przeciwnie, wzywał do pokoju pomiędzy białymi a Afroamerykanami. Sam wiele razy białym pomagał.

Dnia 15.09.2008 o 15:54, HiSin napisał:

co on wniósł do rapu? :|

Dziecko, o Rapie to ja z tobą nie mam zamiary rozmawiać (W zasadzie to w ogóle nie gadam z takimi jak ty, ale odpisałeś na mojego posta), bo o czymś co kocham rozmawiam tylko z ludźmi z którymi wiem że porozmawiam na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować