Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Blog 27

396 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 16:59, HiSin napisał:

wygląda to tak samo jak
Hitler zabijał ludzi bo byli gorsi :|

Błąd. Wygląda to tak, że nie zamierzam cię nawracać bo nie jestem żadnym inkwizytorem, zresztą mam miliony ciekawszych rzeczy do roboty. Miło mi, że porównałeś mnie do Hitlera który zabijał za to, że żydzi byli żydami lub dlatego iż chciał osiągnąć swoje cele - nie zabije Toli za to, że jest Tolą. I nie mam żadnych celów związanych z nią ani nieszczęsnym zespołem - ja bym jej po prostu zakazał śpiewać (-; Ale, że nie mam na to wpływu to chociaż mogę ponarzekać w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu miałem w klasie "punka" który po wakacjach nie jest już punkiem, miałem "Emo" po wakacjach słucha Soad i KoRna, a na jego komórce słychać Eskę ;d jak dla mnie to całe na siłe odróżnianie się od reszty jest głupie, o ile jeszcze jest w granicach dobrego smaku, to ujdzie, ale jak czasami na mieście można zobaczyć te emokidsy to śmiać się chce, trampki, rurki jakieś czarne lub oczo***ne kolory, tirówki z Croppa itp. heh no niby wolny kraj, ale to jest na prawdę głupie, i żeby nie było to przykład białego murzyna, jakieś ambiguous, cropp, mass, clinic itp.
jakby na świecie nie było innych ubrań.
Wracając do HiSina:

Stary, czy ty na prawdę jesteś tak głupi czy udajesz? jesteś młodszy ode mnie ale o rok, więc nie będę się wywyższał, ale no jeśli uważasz różne mieszanki popu z innymi rodzajami muzyki, za chociaż dobre to "ładnie z tobą"
dla mnie to Pop to najgorsza muzyka na świecie, nie widzę w niej nic trudnego, kompletnie nic, już wolę to "Techno" w to przynajmniej trzeba zainwestować w sprzęt, umieć to obsłużyć złożyć coś co będzie popularne, bo jednak kultura masowa to jest, a w muzyce Pop, idziesz do pana Jacka Cygana, tudzież Agnieszki Osieckiej (pisze ta pani jeszcze?) jednak bardziej ku 1 przykładowi, wystarczy że jesteś "piękny/a" dla nastolatek i sukces murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@HiSin

Prawo Godwina (znana też jako: Reguła Godwina Analogii do hitleryzmu, Prawo Perdono, reductio ad Hitlerum i argumentum ad hitlerum) – użyte pierwszy raz w 1990 r. przez Mike''a Godwina na grupach dyskusyjnych brzmi:

Podczas przeciągającej się dyskusji w Internecie prawdopodobieństwo przyrównania czegoś lub kogoś do nazizmu bądź Hitlera dąży do 1 (ang. As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.)[1]

W tradycji użytkowników wielu grup Usenetu wątek, w którym w jednej z wypowiedzi pojawia się porównanie do nazizmu lub Hitlera, uważany jest za skończony oraz uważa się, że osoba, która użyła porównania, dyskusję "przegrała". Obecnie reguła ta rozciąga się na wszelkie inne internetowe sposoby wymiany zdań.

Tak na marginesie moglbys jeszcze zapoznac sie z:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling
a szczegolnie z symptomami:
np: bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei (np. "Ten system operacyjny jest najlepszy!") i bronienie jej do końca (często wbrew rzeczywistości);

Have Nice Day.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:41, HiSin napisał:

Blog 27 - Cry and Die


Masz rację kiedy słyszę Tolę to mam zamiar to zrobić.

Czy możemy skończyć tą dyskusję, bo wydaje mi się, że taka "artystka" nie jest warta strzępienia języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:57, HiSin napisał:

czy ja każe ci odpowiadać na moje posty?


A może mu zabronisz ? Chyba po to piszesz bez przerwy te głupie posty, żeby ktoś na nie odpowiadał, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zabronię ale on pyta się czy możemy zakończyć dyskusje to ja mu odpowiadam że nie musi odpowiadać na moje posty. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:59, Findan napisał:

> czy ja każe ci odpowiadać na moje posty?

A może mu zabronisz ? Chyba po to piszesz bez przerwy te głupie posty, żeby ktoś na nie
odpowiadał, co nie?

Jak by nie patrzeć to HiSin użył właśnie dobrego argumentu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj nową ankietę na gramsajta "Czy lubisz Blog 27?" Zobaczymy ile będzie odpowiedzi. I Sorry za offtop ale dlaczego nie lubisz CDA tak bardzo że umieściłeś logo antycda na gramsajcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:57, HiSin napisał:

czy ja każe ci odpowiadać na moje posty?


Świat nie kręci się wokół ciebie nie zauważyłeś?
Akurat twoja osoba mnie najmniej w tym temacie interesuje, wolę pośmiać się z innymi z Toli albo jej fanów (nie wiadomo co śmieszniejsze), niż wysłuchiwać twoich "argumentów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:25, Rts-p napisał:

Akurat twoja osoba mnie najmniej w tym temacie interesuje, wolę pośmiać się z innymi
z Toli albo jej fanów (nie wiadomo co śmieszniejsze), niż wysłuchiwać twoich "argumentów"

To on ma jakieś argumenty? Do tej pory, to co on pisze, wyglądało mi na bełkot jedynego fana tej szmiry na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:27, OriginalGangsta napisał:

Do tej pory, to co on pisze, wyglądało mi na bełkot jedynego
fana tej szmiry na gram.pl.

Było więcej ale albo poodchodzili albo zostali zbanowani - czyżby przepowiednia losu HiSina?

HiSin
Przesłuchałem piosenki do których dałeś linki - nie przekonały mnie...nadal uważam, że Tola bardziej rechocze jak żaba niż śpiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:27, OriginalGangsta napisał:

> Akurat twoja osoba mnie najmniej w tym temacie interesuje, wolę pośmiać się z innymi

> z Toli albo jej fanów (nie wiadomo co śmieszniejsze), niż wysłuchiwać twoich "argumentów"

To on ma jakieś argumenty? Do tej pory, to co on pisze, wyglądało mi na bełkot jedynego
fana tej szmiry na gram.pl.


Nie na próżno dałem argumenty w cudzysłów...
Mam koleżankę która chodzi z nią do szkoły (do tej angielskojęzycznej o której wspominałem) podobno prywatnie nie jest taka beznadziejna. Ale jeśli udaje się niedorozwoja na scenie to ludzie będą cię tak samo postrzegać prywatnie (wyjątek to komicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2008 o 20:31, Rozrobiony napisał:

Było więcej ale albo poodchodzili albo zostali zbanowani - czyżby przepowiednia losu
HiSina?

Albo zmądrzeli, chociaż... nie, to niemożliwe. Ktoś kto słucha czegoś takiego MUSI być odmieńcem.

Dnia 15.09.2008 o 20:31, Rozrobiony napisał:

Przesłuchałem piosenki do których dałeś linki - nie przekonały mnie...nadal uważam, że Tola bardziej rechocze jak > żaba niż śpiewa.

Ja Cie proszę bardzo, Ty żab nie obrażaj. One przynajmniej rechoczą, a to to z tego bloga to skrzeczy... albo kwiczy jak zarzynana świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:36, OriginalGangsta napisał:

Ja Cie proszę bardzo, Ty żab nie obrażaj. One przynajmniej rechoczą, a to to z tego bloga
to skrzeczy... albo kwiczy jak zarzynana świnia.


Zarzynałeś kiedyś świnię ??? Ja byłem przy czymś takim u rodziny na wsi i powiem Ci, że wolałbym słuchać zarzynanych świń niż tej Tolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 20:40, Findan napisał:

> Ja Cie proszę bardzo, Ty żab nie obrażaj. One przynajmniej rechoczą, a to to z tego
bloga
> to skrzeczy... albo kwiczy jak zarzynana świnia.

Zarzynałeś kiedyś świnię ??? Ja byłem przy czymś takim u rodziny na wsi i powiem Ci,
że wolałbym słuchać zarzynanych świń niż tej Tolki.



To gratuluję gustu ;] A kiedyś beka była z tej toli jak w dzień dobry TVN prowadząca/y powiedział/a że jej rodzice wydają na jej edukację chyba 20 000 zł, (miała 16 lat wtedy chyba) a na czacie (Ona odpowiadała na pytania) ktoś się spytał ile wynosi liczba pi, a ona napisała coś w stylu : a po co mam się tego uczyć na pamięć?
Jak ktoś nie wie to liczba "pi" wynosi 3.14 i uczyłem się tego w 1 klasie gimnazjum, dziękuje za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 21:54, Sekret Mnicha napisał:

Jak ktoś nie wie to liczba "pi" wynosi 3.14 i uczyłem się tego w 1 klasie gimnazjum,
dziękuje za uwagę.

Liczba pi wynosi około 3.14 jest to liczba niewymierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować