Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Blog 27

396 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2008 o 16:52, HiSin napisał:

LoL
a znasz takią piosenkę
Avril Lavigne - Sk8er boi
albo to http://pl.youtube.com/watch?v=yihWQVDNuRg
istnieje coś takiego jak skrótówka.


Ooo już lepiej bo nie skrutówka tylko skrótówka. Ale zaskoczę Cię i powiem, że nawet skrótówka nie istnieje... ale wiem. Chodziło Ci o skrótowiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:58, HiSin napisał:

Before i will die - before i''ll die

Odkrywczy jesteś :x Ale chyba czytałeś, że po before nigdy nie używa się "will" To jest ta niepoprawność i ten błąd, którego nie widzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:01, HiSin napisał:

w takim razie idz do pani z angielskiego bo z nie mam zamiaru się z tobą użerać.

Pff przecież to ja się z tobą użeram, bo to jest prawda.

http://www.englishforums.com/English/BeforeIWillDiePossible/zwnww/post.htm
http ://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080106125819AAX2ubo
http://www.englishfor ums.com/English/NoFutureTenseInTimeClause/jbzq/post.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2008 o 16:47, HiSin napisał:

You - u
Skater- Sk8er
Will - ll
jeszcze jakieś wątpliwości?!


Hahah jesteś żałosny :D Człowieku, nie chodzi o to, że ona użyła skrótu (czy tam "skrutówki" , po twojemu niech będzie...) . Chodzi o to, że "will" (albo skrótu/skrutówki ''ll ) nie używa się w odniesieniu do czasu przyszłego prostego . Nie mów, że aż taki jesteś ograniczony,że nie możesz pojąć, że taka jest zasada gramatyki języka angielskiego? To tak samo, jak poprawnie nie można napisać "Moja jeść tera chipsy" . Rozumiesz?...
Chyba nie. A więc, łopatologicznie.
Twój "skrutowiec" ma się nijak to "Before I''ll Die", bo to jest napisane z błędem , wcale nie z powodu "skrutówki" . Pisząc tak, twoja Tola i cały jej Blog27 udowodnili swoją ignorancję, głupotę i denność. Mam nadzieję, że teraz coś zrozumiesz.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś takie głupoty wygaduje a na gramsajcie podał swoje konto nasza-klasa i numer telefonu. Ciekawe czy się nie boi, że ktoś znajomy zobaczy te głupoty co on tu wypisuje i nie puści np. na informatyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:55, HiSin napisał:

A ja myslałem ze chodzi ci o to że ten skrót jest nie poprawny
widac zaszła pomyłka :D


LOL... Kłóci się, rzuca, wszystkich od "tych, co angielskiego nie znają" wyzywa... A tu co się okazuje? Że pomyłka zaszła?...
Brak słów, nie mam więcej pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co to ma do tematu?!
__________________________________________________________________________ _______
Ślicznie wygląda w tych gatkach :D
Tylko a uj nie wiem jaka to marka :/

20080917101246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jestem dumny jak to czytam :D

Tola to wyjątkowa mieszanka charyzmy, energii, buntu oraz…naturalnego talentu, ambicji i zdeterminowania by spełnić swoje marzenia – trudno znaleźć bardziej utytułowaną młoda osobę. Jest najmłodszą laureatką MTV Music Award w historii; jej debiutancki <LOL> osiągnął status PODWÓJNEJ PLATYNY kiedy miała zaledwie 13 lat. Wraz z zespołem, Tola dostała nagrodę EBBA (European Boarder Breaker Award) za najlepiej sprzedający się album w Europie poza własnym krajem, a Chuck Eddy, zastępca redaktora naczelnego amerykańskiego czasopisma branży muzycznej Billboard Magazine, wskazał singiel Blog 27, “Hey Boy (Get Your Ass Up)” jako jeden z 5 jego zdaniem najlepszych singli roku 2006.

Zawsze marzyłem by tola miała nagrodę z rozdania nagród MTV Ema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 10:23, HiSin napisał:

Normalnie jestem dumny jak to czytam :D


o_o
*Czyta raz*...*Czyta drugi raz*...
Ee...
Sorry, ale czegoś tu nie łapię. Jak można odczuwać dumę z takiego powodu? Co, jesteście spokrewnieni? Ona to twoja dziewczyna (zresztą, ty i tak podniecasz się jej fotkami, więc...) ? W obu przypadkach bym się nei zdziwił - pasujecie do siebie.
Jednak, zakładając, że tak nie jest... Może jestem aż tak ograniczony, ale sorry... Ja tu nie widzę żadnego powodu do dumy...
Oświecisz mnie?

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 10:12, HiSin napisał:

Ślicznie wygląda w tych gatkach :D

Cały jej ubiór idealnie do siebie pasuje. Zaczynając od czarnych spodni w centki (czy jakąkolwiek diabeł nadał temu nazwę) po "oczojebną" kurtkę która wygląda jak wycięty kawałek balonu meteorologicznego. Pomijając garderobę można spostrzec skrzywienie kolan do wewnątrz - przykra przypadłość, będzie miała trudne życie w związku. Jej dłonie są dziwnie wykrzywione...wygląda to troszkę jak u pingwina. No i oczywiście dochodzi zrobiona przez nią mina - troszkę jakby dostała zatwardzenia. Ale poza tym to wygląda ślicznie, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:00, Findan napisał:

> Before i will die - before i''ll die
Odkrywczy jesteś :x Ale chyba czytałeś, że po before nigdy nie używa się "will" To jest
ta niepoprawność i ten błąd, którego nie widzisz...

To prawda. Może ona jest taka punkówa zbuntowana, że nie będzie nazywała płyty poprawnie ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 12:48, squeglee napisał:

> > Before i will die - before i''ll die
> Odkrywczy jesteś :x Ale chyba czytałeś, że po before nigdy nie używa się "will"
To jest
> ta niepoprawność i ten błąd, którego nie widzisz...
To prawda. Może ona jest taka punkówa zbuntowana, że nie będzie nazywała płyty poprawnie
;D?

Tak jak jest ubrana na teledyskach i na plakatach w BRAVO( czyli styl emo, sama kiedyś w telewizji mópwiła) to nie znaczy, że tak chodzi na codzień. Ale to nawet do niej pasuje. Bardzo Bil z Tokio Hotel jest do niej podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ bardzo ją lubię i szanuję :D
Czy ty nie był być dumny gdyby twój ulubiony zespół sprzedał 1mld płyt na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blog 27 to według mnie zupełna szmira. Potworne piosenki, beznadziejne teksty... Nie jestem w stanie czegoś takiego słuchać. Szanuję zdanie innych, ale HiSin powinien się nad sobą zastanowić. Widać, że kłamie odnośnie swojego wieku, znajomości angielskiego. Czego on się wstydzi? Nawiasem mówiąc, sam mam 12 lat. Dziwię się, że są ludzie starsi ode mnie i tak się zachowujący. No, ale to nie ten temat.

Wracając do HiSina. Dlaczego tak się ze wszystkimi kłócisz? Każdy ma prawo mieć własne zdanie. Nie chodzi tu wcale o Ciebie, ale i o wszystkich, którzy się tu wypowiadali negatywnie o Blogu 27. Podzielam ich zdanie, przyjemniejsze w słuchaniu są wszelakie Dody i Mandaryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować