Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Blog 27

396 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2008 o 11:01, lurynowicz napisał:

Nie wiem, nie czytam pudelka więc nie mam pojęcia, co w trawie piszczy. :>


Warto sobie poczytać od czasu do czasu, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat polskiego "szoł biznesu" w tym i o Blog27 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj specjalnie oglądałem Kubę Wojewudzkiego aby ją zobaczyć. Przyszła z jakąś maskotką, ciekawe czy sama chciała czy stylista jej wcisnął? Piosenki fajne, "hey boy" taka dziecięca, nowsza już lepsza. Blog 27 jest znany nie tylko w Polsce, to już lepiej niż Doda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blog 27 to największa żenada w polskiej muzyce od czasów powstania disco polo :P. Ala po prostu wie, jak trafić w gusta zbuntowanych nastolatek i emo-girls ;). Można to poznać po nowym teledysku, który jest po prostu tragiczny - ten angielski prezentowany przez Blog 27 brzmi jak w przypadku osoby, która nigdy nie miała do czynienia z językiem wyspiarzy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie za granicą mają z niej brecht... nie życze jej źle, ale niech spłonie. Ona jest żałosna, w swojej płycie ma zawarty błąd ''before i''ll die'' ? WTF. Z czym do ludzi. Dla mnie to jest prawie jak Avril, tyle , że Kanadyjka bardziej troche ogarnięta jest ( nie mówie tutaj o sprofanowaniu prze Soadu, ale za to w sumie powinna spłonąć na stosie). Powiem tak: co się dzieje z tym światem, że nawet takie dno zarabia więcej niż przeciętny Polak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:21, bartog123 napisał:

Wszędzie za granicą mają z niej brecht... nie życze jej źle, ale niech spłonie. Ona jest
żałosna, w swojej płycie ma zawarty błąd ''before i''ll die'' ? WTF. Z czym do ludzi.
Dla mnie to jest prawie jak Avril, tyle , że Kanadyjka bardziej troche ogarnięta jest
( nie mówie tutaj o sprofanowaniu prze Soadu, ale za to w sumie powinna spłonąć na stosie).
Powiem tak: co się dzieje z tym światem, że nawet takie dno zarabia więcej niż przeciętny
Polak ?


pudelek i super express to naprawdę rzetelne źródła informacji ... naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie Ona nie ma takich złych piosenek...ostatnia piosenka cute (i''m not cute) jest całkiem porządna, twarz ma do bani, całokształt też taki trochę...ale lepsze to niż Doda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2008 o 21:24, Taikun napisał:


pudelek i super express to naprawdę rzetelne źródła informacji ... naprawdę

Nie czytuję. Był niedawno artykuł na Onecie, coś tam, że recenzje jej w stanach wystawili, smięli się chociażby z tytułu płyty, prostackich tekścików...
A ty nie próbuj być cynikiem, bo jakoś nie wyszło. Nie tylko na pudlach i kozakach o tym piszą, ale również na portalach. Z resztą można samemu wydedukować, że Tola jest chusteczkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:28, Baluk25 napisał:

Panowie Ona nie ma takich złych piosenek...ostatnia piosenka cute (i''m not cute) jest
całkiem porządna, twarz ma do bani, całokształt też taki trochę...ale lepsze to niż Doda
^^

Jedziesz po Dodzi... nic do niej nie mam. Ma całkem hardkorowe piosenki, które są aż tak beznadziejne, że aż śmieszne :) Doda jest bardziej ogarnięta od Blogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wut? Ona nie robi nic, wszystko robi za nia sztab marketingowcow, powiedzialbym ze te dziewczyny stoja ponizej swoich rowiesnikow, a nie powyzej ;]
I nie ona planuje swoja kariere, tylko menedzerzy i wytwornia zbijaja na niej kase, a one sie ciesza ze sa jak jakies gwiazdki teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:12, Budo napisał:

/.../

Wut? Ona nie robi nic, wszystko robi za nia sztab marketingowcow, powiedzialbym ze te
dziewczyny stoja ponizej swoich rowiesnikow, a nie powyzej ;]
I nie ona planuje swoja kariere, tylko menedzerzy i wytwornia zbijaja na niej kase, a
one sie ciesza ze sa jak jakies gwiazdki teraz.

A jak to powiedział Smuggler:
Takie "gwiazdy"(jak np. Doda) będą na rynku z 2,3 lata.
Nie wiem ile lat jest Blog na rynku, bo dowiedziałem się o nich z 39 i pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię tego zespołu. Ona tam teraz jedna jest ? No popatrzcie... nawet jak zespół się rozpadł to dalej jest O.o Niezniszczalny jakiś... A szkoda :/ Poziom tekstów zerowy, muzyka nie lepsza. Taki shit''ek ;] A jeszcze wizerunek wokalistki jako EMO... no ludzie. Nie wiem czy to jest dobra postawa żeby ją promować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:26, jakoktochce napisał:

Nie cierpię tego zespołu. Ona tam teraz jedna jest ? No popatrzcie... nawet jak zespół
się rozpadł to dalej jest O.o Niezniszczalny jakiś... A szkoda :/ Poziom tekstów zerowy,
muzyka nie lepsza. Taki shit''ek ;] A jeszcze wizerunek wokalistki jako EMO... no ludzie.
Nie wiem czy to jest dobra postawa żeby ją promować.

A kto ją promuje?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:20, hammerfall87 napisał:

Dlatego poziom muzyki popularnej jest poniżej zera,ale cóż gówno zawsze się sprzeda

Niestety jest tylko kilka zespołów polskich które warto znać, a o innych lepiej nie myśleć bo głowa zaboli jaki shit robią...
No ale wiesz Emo-kids takie rzeczy kochają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:27, Aragloin napisał:

A kto ją promuje?..


Wokalistka promuje swoim wyglądem kulturę EMO... a nie wiem czy to dobrze ;]
Tak jak to z resztą widać w teledysku "Cute" bodajże... Same EMO latają wokół niej. A fani będą się upodabniać więc pewnie nie zaprzestaną na ubiorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty promujesz swój styl xD a co do teledysków to nie oglądam, i może sobie być emo, jak chce. Czyżbyś nie lubił ludzi za to, że są Skate/Emo/Goth/Barbie ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:05, Baluk25 napisał:

A Ty promujesz swój styl xD a co do teledysków to nie oglądam, i może sobie być emo,
jak chce. Czyżbyś nie lubił ludzi za to, że są Skate/Emo/Goth/Barbie ?;>


Kolego jak by to było gotyckie w ogóle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować