Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Blog 27

396 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2008 o 14:49, HiSin napisał:

Oto mój wczorajszy zakup :D


Współczuje twoim rodzicą co będą musieli tego słuchać jak puścisz to na wieży albo boombox:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama tam nie ma nic przeciwko czego słucham
Jak coś sąsiedzi mogą mieć wąty że za głośno puszczam muzykę.
Ale na szczęście mieszkam w domku jedno rodzinnym więc mam ten luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 14:54, marcinshinoda napisał:

> Oto mój wczorajszy zakup :D

Współczuje twoim rodzicą co będą musieli tego słuchać jak puścisz to na wieży albo boombox:P

A co ci przeszkadzają utwory tworzone między innymi przez Tolę, ja ją lubiałem słuchać w "39 i pół" i mi to wcale nie przeszkadzało. Ale jakimś jej wielkim fanem nie jestem i nie zamierzam kupić tej płyty. PS: słownik ortograficzny się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:47, Heterko napisał:

> > Oto mój wczorajszy zakup :D
>
> Współczuje twoim rodzicą co będą musieli tego słuchać jak puścisz to na wieży albo
boombox:P
A co ci przeszkadzają utwory tworzone między innymi przez Tolę, ja ją lubiałem słuchać
w "39 i pół" i mi to wcale nie przeszkadzało. Ale jakimś jej wielkim fanem nie jestem
i nie zamierzam kupić tej płyty. PS: słownik ortograficzny się kłania.


Ja też do niej nic nie miałem, dopóki nauczyciel na kursie angielskiego nie pokazał mi tekstu jednej z jej piosenek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem tu przypadkowo i jak widzę niektóre wypowiedzi, to robi mi się niedobrze.

Krótka informacja - nie lubię takiej muzyki jaką prezentuje Blog 27, nie trafia to do mnie ani trochę. Nie chodziłem do żadnej prywatnej szkoły, jestem heteroseksualny, nie piszę po rękach.

Ale ludzie, jak widzę tu tekst, że pewnie dała w łapę na egzaminie, bo nie umie śpiewać, to robi mi się niedobrze. Ten temat to prawie idealne pokazanie stereotypu Polaka. Zawistny, nietolerancyjny, tak dalej, każdy wie o co chodzi. Wiadomo, że nikt nikomu nie każe wszystkiego tolerować, są rzeczy których ja też nie toleruję, ale zostawiam to dla siebie, a nie uprawiam forumowy hejting.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:47, Heterko napisał:

> > Oto mój wczorajszy zakup :D
PS: słownik ortograficzny się kłania.


Już nie rób z siebie takiego wielkiego polonisty. Błędy każdy popełnia:P A szczególnie, jak sie pisze szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:58, marcinshinoda napisał:

> > > Oto mój wczorajszy zakup :D
> PS: słownik ortograficzny się kłania.

Już nie rób z siebie takiego wielkiego polonisty. Błędy każdy popełnia:P A szczególnie,
jak sie pisze szybko.

Dobra, już sie uspokoiłem. Ale nadal nie wiem co ci przeszkadza w muzyce Blog27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 18:01, Heterko napisał:

> > > > Oto mój wczorajszy zakup :D
> > PS: słownik ortograficzny się kłania.
>
> Już nie rób z siebie takiego wielkiego polonisty. Błędy każdy popełnia:P A szczególnie,

> jak sie pisze szybko.
Dobra, już sie uspokoiłem. Ale nadal nie wiem co ci przeszkadza w muzyce Blog27.


Co mi przeszkadza? Przede wszystkim jej GŁOS!!! Ona nie śpiewa tylko kwiczy jak świnia! Teksty ma beznadziejne, a gwoździem do trumny jest jej ubiór:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do kłótni o to, czy pisze się w j. angielskim:
1. before I''ll die
2. before I die.
Otóż, poprawna jest druga odpowiedź, a sam to skojarzyłem podczas grania w Jedi Outcast, gdzie podczas ostatniej rozmowy z Lukiem, Kyle mówi:"before I do anything"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować