Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad niecierpliwie oczekiwanym MMO - Age of Conan: Hyborian Adventures - dobiegły końca!

6 postów w tym temacie

CD Projekt

Światowi wydawcy gry, firmy Eidos i Funcom z dumą ogłosili dziś, że po czterech latach prac osiągnięto status "gold" - płyta z ostateczną, "złotą" wersją wyjechała do tłoczni i rozpoczęto produkcję całego nakładu. Wrota do brutalnego świata barbarzyńskich wojowników i ponętnych amazonek staną otworem już za miesiąc.

Przeczytaj cały tekst "Prace nad niecierpliwie oczekiwanym MMO - Age of Conan: Hyborian Adventures - dobiegły końca!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończone? Jeśli ta gra ma w dniu premiery wyglądać tak ja dzisiaj to, hehe... powodzenia! Chyba sprzedawanie niepełnowartościowego produktu w gatunku MMO stało się regułą. W końcu klienci mają net to sobie dociągną to czego nie zdążyli zrobić... Spodziewajcie się już na starcie minimum 10-15GB patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, czy to juz jest ukończona wersja gry? bo wygląda na jakiś półprodukt, brak mnóstwo rzeczy, rzemisoło w koncu jest? nie wiem, moze ta beta to ściema... sam już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzemioslo jest tyle ze to nie Wow .. jest dostepne dopiero od 40 lvlu:P ja mam cicha nadzieje ze to co teraz mamy w becie to nie jest ten ich finalny produkt...:) sporo problemow ze stabilnoscia i pozeraniem pamieci sterownikami odmawiajacymi posluszenstwa itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować