• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kiop

Pytanie na temat CS:S

Pytanie

Gram w CS S od pewnego czasu i chciałbym się porozumiewać z drużyną przez mikrofon i właśnie nie wiem jaki klawisz uruchamia tą opcję czy trzeba go gdzieś ustawić w meny czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Próbowałem wszystkich klawiszy i do rozmowy przez mikrofon działa tylko K ludzie prosze ułatwcie mi rozmowe z drużyną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2006 o 22:26, kiop napisał:

Próbowałem wszystkich klawiszy i do rozmowy przez mikrofon działa tylko K ludzie prosze ułatwcie
mi rozmowe z drużyną ;-)


???? W tej grze można gadać TYLKO ze swoją drużyną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chwila przecierz widze jak ktoś powiedzmy z drużyny T mówi ogólnie do wszystkich a ja jestem w CT to słysze co on mówi. A jak ktoś mówi to pokazuje mi się informacja że jest teraz w np: T Spawn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.01.2006 o 18:20, kiop napisał:

Chwila przecierz widze jak ktoś powiedzmy z drużyny T mówi ogólnie do wszystkich a ja jestem
w CT to słysze co on mówi. A jak ktoś mówi to pokazuje mi się informacja że jest teraz w np:
T Spawn



Bo grasz na jakims dziwnym serwerze. Zapewne niemieckim bo tylko oni tak potrafia konfigurowac serwery. Wejdz na jakis Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to zależy od servera, mówiłem niektóre mają różne ustawienia, przydałby ci się program teamspeak . a tak musisz wciskac klawisz U i pisać do teamu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

boshe TS nie da sie podczepic pod serwa CSS i gadac tylko z Teamem. TS sluzy do rozmow np z czlonkami klanu podczas sparow/treningow itd. (chyba ze dany serwer udastepnia tez server TS wtedy wchodzisz na ten serw i gadasz sobie z osobami ktory sa na kanale). ale jak gadac przez program do gadania wmontowany w CSS to ci nie powiem bo w css nie gram :P poszukaj innych serwerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupiłem niedawno cs:s z empiku
To plastikowe pudełko z dodatkiem day of defeat source i half life 2 deathmath
OK.zainstalowalem steami i gry ,sciagnalem path .
Wlaczam cs ,gra dziala pogralem hwilemz botami .musialem konczyc wylaczylem gre ,komputrer .
Pare godzin puzniej wlaczam komp ,cs ,pokazuje sie obrazek z napisaem loading ,zonk.
NIebieskie tło .białe napisy ,jakis blad . Od razu muwie ze muj komputer w 200% spelnia wymagania gry.
Reinstal ,wlaczam gre ,dziala ,resetuje komp .znowu to samo .HLP plzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2006 o 12:22, miszcz91 napisał:

NIebieskie tło .białe napisy ,jakis blad .


- Jasnowidzami nie jestesmy zeby wiedziec jaki to blad. Przepisz ten komunikat.
- Moze jakis wirus? Masz program antywirusowy?


Zawsze mozesz tez skontaktowac sie z pomoca techniczna wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nasz kochany niebieski windowsowy ekran rzadko pojawia się,jeśli nie spełniasz wymagań gry . Jakoś nie tak kompa wyłączyłeś ( może jak css był włączony ? ) Coś tam się pokićkało w rejestrze czy gdzie i .... kaboom, nie pograsz ;p Choć bardziej podejrzewam wirusa.... Czy z tego niebieskiego tła i białych napisów możesz wrócić do windowsa ? Co jest w nich napisane ? Losowe znaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A czy inne gry działają poprawnie ? Jeżeli tylko niektóre nie działają, to jakie ? I podejrzewam, że masz kartę nvidii ? Spróbuj przeinstalować sterowniki do karty graficznej, nv4 to chyba plik od sterowników nvidii.
Zapraszam też do tematu ogólnego o css .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A czy poprawnie odinstalowujesz sterowniki ? Tzn. najpierw odinstalowujesz sterowniki, restartujesz komputer, instalujesz nowe, restartujesz ? ? ? . I mówisz, że ze WSZYSTKIMI grami w steamie tak jest ? Może przeinstaluj steama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować