Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złoty Age of Conan

38 postów w tym temacie

Ciekawie czy będzie konkurentem WoW.Świat Conana chyba nie jest tak poularny jak Azeroth ale zobaczymy.Jedynie o co się martwię to o wymagania WoW miał malutkie a Conan duże ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 12:30, Ferago napisał:

Co z edycja kolekcjonerską.


Od dwóch dni jest możliwość jej zamówienia w gram.pl

Chyba, że chodziło Ci o coś innego - to sprecyzuj pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie więcej informacji o AoC. :) Cieszę się, że nie olaliście tego tytułu.

"W Polsce Age of Conan dostępny będzie od 22 maja w cenie 129,90 zł."

ale preordery będą wysłane normalnie czy z opóźnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 13:08, lastvegas napisał:

Nareszcie więcej informacji o AoC. :) Cieszę się, że nie olaliście tego tytułu.

"W Polsce Age of Conan dostępny będzie od 22 maja w cenie 129,90 zł."

ale preordery będą wysłane normalnie czy z opóźnieniem?


Preordery złożone w sklepie gram.pl będą wysłane jak tylko pudełka trafią do nas, nie przewidujemy opóźnień.
Edycja podstawowa z wykorzystaniem 30 wPLN kosztuje 99,90 zł, 129,90 bez wPLN:
http://www.gram.pl/sk4_9w3eGe5_Age_of_Conan_Hyborian_Adventures.html
Edycja kolekcjonerska 179 zł, koszty dostawy można pokryć wPLN:
http://www.gram.pl/sk8_9w3eGO1_Age_of_Conan_Hyborian_Adventures_Collectors_Ed ition.html

Uwaga: Ilość sztuk ograniczona - odpowiednio 500 i 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W Polsce Age of Conan dostępny będzie od 22 maja w cenie 129,90 zł."

Czy wiadomo coś o wydaniu Age of Conan w wersli PLmającej ukazac sie niby we wrześniu jak się maja prace nad polon
oizacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w sklepie.gram.pl będzie dostępnych tylko 900 sztuk Conan''a? Sądząc po tak małej liczbie egzemplarzy, zainteresowanie grą w Polsce będzie znikome (chyba, że więcej sprzeda się w tradycyjnych sklepach z grami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:24, jac22 napisał:

Co wy sie cofacie? Za jakis czas karty pre paid przestana produkowac bo od tego sa karty
przedplacane,kredytowe , debetowe.

Ta, wezmą przykład z Blizzarda i całkowicie zaprzestaną sprzedawanie pre-paidów.
Oh wait....
A sam najpierw sprawdzę gameplaye nagrane przez graczy, poczytam opinie i może w jakiś miesiąc po premierze przetestuję sam , w końcu 100zł to nie jest tak dużo, a na dodatek jest darmowy miesiąc. Oby ta gra miała do zaoferowania ciekawszy endgame niż WoW... Jeśli tak będzie to na pewno długo jej nie porzucę :)
P.S wiadomo może ile będzie wynosić abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:24, jac22 napisał:

Co wy sie cofacie? Za jakis czas karty pre paid przestana produkowac bo od tego sa karty
przedplacane,kredytowe , debetowe.


Z tym, że nie każdy dysponuje ww.

Dzięki za odpowiedź akne.

Ciekawi mnie jeszcze czy w związku z podpisaniem współpracy z Funcomem, wersje gry zakupione teraz i we wrześniu będą się jakoś drastycznie różniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

europejskie serwery maja premiere 23 maja (20 maja dla tych co wykupia 3 day head start)

i tu mam pytanie do gram.pl czy wasz pre order zaklada taka opcje? wiem ze 3 day head start kosztuje 5 dolarow, mam nadzieje ze pre order od was przyjdzie najpozniej w piatek 23, lub sobote 24 (22 to swieto wiec bedzie dlugi weekend, licze na to ze nie okaze sie ze przesylke dostane w poniedzialek 26 maja bo wtedy chyba predzej kupie w piatek lub sobote w empiku z polki:-) jest do dla mnie tak wazne ze moje zamowienie jest w duzym stopniu uzaleznione od tego kiedy bedzie dostawa

a tak w ogole to ciesze sie ze gram.pl sie zajal dystrybujca tej gry i ze nawet gamespot podaje was jako jedynego dystrybutora w Polsce


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem parę filmików z gameplay z Conana i ciekawi mnie czy świat będzie ograniczony jeśli chodzi o poruszanie się tzn ścisle wytoczone miejsca w których możemy sie poruszac np Wiedźmin był tak ograniczony nie dało sie przeskoczyc przez płotek i pobiegac po łące :) Czy będzie pełna swoboda tak jak w WoW. No jeszcze jedna chyba najważniejsza kwestia ile będzie abonamęt wynosił :)
Jak by tak przeliczając wyszło 25 zł miesiąc eh ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data premiery jest według mnie dobra - miesiąc przed zakończeniem roku, a więc nauki już prawie w ogóle nie będzie :) Ja tam raczej na pewno w Age of Conan się nie zaopatrzę - zupełnie nie kręcą mnie gry tego typu, tak samo jak cały gatunek MMO. I tak według mnie raczej większej walki z WoWem nie nawiążę, bo dzieło Blizzarda ma zbyt dużą liczbę graczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować