Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złoty Age of Conan

38 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2008 o 15:58, reggie napisał:

europejskie serwery maja premiere 23 maja (20 maja dla tych co wykupia 3 day head start)


i tu mam pytanie do gram.pl czy wasz pre order zaklada taka opcje? wiem ze 3 day head
start kosztuje 5 dolarow, mam nadzieje ze pre order od was przyjdzie najpozniej w piatek
23, lub sobote 24 (22 to swieto wiec bedzie dlugi weekend, licze na to ze nie okaze
sie ze przesylke dostane w poniedzialek 26 maja bo wtedy chyba predzej kupie w piatek
lub sobote w empiku z polki:-) jest do dla mnie tak wazne ze moje zamowienie jest w duzym
stopniu uzaleznione od tego kiedy bedzie dostawa

a tak w ogole to ciesze sie ze gram.pl sie zajal dystrybujca tej gry i ze nawet gamespot
podaje was jako jedynego dystrybutora w Polsce




W ofercie sklepu, przy produkcie masz wyjaśnienie tej kwestii.

"Wszystkie osoby, które zamówią przed premierą grę i zapłacą za nią, otrzymają od nas w momencie weryfikacji ich płatności, specjalny klucz Pre-Orderowy umożliwiający:
- dostęp do specjalnych przedmiotów w samej grze. W zależności od wyboru klienta: War Mammoth lub Killer Rhino
- możliwość wykupienia za 5 euro wcześniejszego dostępu do gry."

Mnie bardziej interesuje kwestia tego o co chodzi z kartami płatniczymi bo wygląda na to, że do założenia konta trzeba będzie posiadać kartę płatniczą lub pre-paid. Tak jest napisane w preorderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Uwaga: Ilość sztuk ograniczona - odpowiednio 500 i 400."

Znaczy się wersji podstawowej jest niewiele więcej od kolekcjonerskiej ? evul ;p

Co do popularności i walki z WoWem - sam szef studia, które tworzyło AoC przyznał, że tytuł ten jest dość specyficzny i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że do WoW nawet się nie zbliżą, a nawet nie mieli takiego zamiaru tworząc grę.
Pod względem grafiki gra prezentuje się świetnie moim zdaniem. Muszę się bliżej przyjrzeć tej pozycji...zaciekawiła mnie. Być może nawet się na AoC skuszę, hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 16:01, Nefarel napisał:

Miesięczny abonament wynosić będzie 13 euro (15 dolarów). Mam nadzieję, że w Polsce będzie
taniej ;)

15 dolarów? Toż to będzie mniej niż 40 złotych... kolejny argument za kupnem EK ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli zamawiajac pre order, klucz do 3 day headstart dostane zanim przysla mi pudelko z gra? czy pre ordery beda rozsylane wczesniej zanim uruchomia serwery?

jest to o tyle wazne ze zmienia sie wtedy forma platnosci, wydaje mi sie ze chcac otrzymac 3 day headstart musialbym zaplacic karta z gory do gram pl, dostane kod a potem przysla gre jak dostana pudelka, prosze o potwierdzenie w miare mozliwosci bo nie wiem czy zmieniac forme platnosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanie

w jakiej formie i kiedy pobierana bedzie ta oplata za 3 day headstart (5 euro o ile sie nie myle) czy bedzie to polaczone z produktem w pudelku czy odbywa sie to jakos niezaleznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 18:44, reggie napisał:

a jeszcze jedno pytanie

w jakiej formie i kiedy pobierana bedzie ta oplata za 3 day headstart (5 euro o ile sie
nie myle) czy bedzie to polaczone z produktem w pudelku czy odbywa sie to jakos niezaleznie?


zamawiając w pre-orderze AoC w sklepie gram.pl po dokonaniu płatności otrzymasz klucz z bonusami ( http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=613357&n=38&k=3#km) i dający dostęp do serwerów przed oficjalną premierą gry, ten dostęp wykupisz na stronie Funcomu.

przy okazji warto zaznaczyć, że "produkt w pudełku" daje dostęp 30-dniowy do serwerów, a karty pre-paid będą w sprzedaży w okolicach premiery światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli lepiej dla mnie jak zaplace przelewem z gory? bo obecnie mam platnosc przy odbiorze a niestety nie moge zmienic formy platnosci w zamowieniu

z drugiej strony nie chce anulowac i robic nowego bo mam wrazenie ze ilosc jest ograniczona a moje zamowienie bylo chyba 1 dnia jak sie pre ordery pojawily, wiec jak anuluje i zrobie nowe moze sie okazac ze zabraklo:-(

z gory dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 07:02, Beror napisał:

AoC napewno nie przebije WoWa


ale sie wypowiedziales na temat

ale przynajmniej spadl ci kamien z serca i zrzuciles to co ci w jakis sposob ciazy

tak btw, nam nie bedzie przykro ze ludzie beda grali w wowa po 10 lat mimo nowych gier ktore sie pojawiaja, widocznie lubia piksele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Co z AoC na xbox360, bo niemogę znaleść w efercie.
I Jak bedzie wygladała sprawa serwerów?
Czy osoby grające na xbox360 będą mogli grać na tych samych serwerach co osoby grające w wersje PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 15:31, reggie napisał:

> AoC napewno nie przebije WoWa

ale sie wypowiedziales na temat

ale przynajmniej spadl ci kamien z serca i zrzuciles to co ci w jakis sposob ciazy

tak btw, nam nie bedzie przykro ze ludzie beda grali w wowa po 10 lat mimo nowych gier
ktore sie pojawiaja, widocznie lubia piksele



Następny geniusz patrzacy tylko pod kątem grafiki,jak dla mnie age of conan ma szanse bo ma tyle świetnych rozwiązan.Jeśli nastepne mmo beda typowe ala silkroad online czy inne tego typu gry to ja zostaje przy pikselowatym wowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie na krotkie zestawienie skoro juz zarzuciles mi powierzchownosc w mojej ocenie gry

AOC - grafika TAK WOW Grafika NIE
AOC - Guild siege pvp TAK WOW NIE
AOC - PVE raids TAK WOW - TAK
AOC - PVP mini games TAK WOW- TAK
AOC - directional combat system TAK WOW NIE
AOC - active shields TAK WOW - NIE
AOC - auto target system NIE WOW - TAK
AOC - pvp levels TAK WOW - NIE
AOC - 1 player instances TAK - WOW - NIE
AOC - active healers TAK - WOW - healbots
AOC - high level of difficulty showing skill TAK - WOW - skill smashing showing not much skill
AOC - mounted combat TAK - WOW - mount riding
AOC - guild cities/battlekeeps TAK - WOW - no housing at all
AOC - destiny quests TAK - WOW NIE
AOC - crafting quests TAK - WOW NIE
AOC - rich character customization TAK - WOW NIE
AOC - character collision TAK - WOW gaypiling
AOC - pvp knockbacks TAK - WOW NIE
AOC - fatalities TAK - WOW NIE

age of conan moze okazac sie pod kazdym wzgledem lepszy od wowa, nie tylko dlatego ze ma lepsza grafike

jedyne powody dla ktorych ludzie nadal beda grali w wowa to przyzwyczajenie, brak checi sprobowania czegos nowego co sie wiaze z nauka nowego swiata, trudniejsza walka itp ich wkreta w lore i swiat oraz zbyt slabe kompy zeby w pelni cieszyc sie age of conan

wow zapisal i nadal zapisuje sie w historii jako najlepszy mmorpg, ale nic nie trwa wiecznie i kazda gra musi sie dostosowac do postepu technologicznego, dlatego mysle ze Aoc moze czesciowo przejac baze graczy wowa do momentu jak blizzard nie zrobi czegos na miare dzisiejszych czasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować