Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciek GTA IV do sieci - przyczajony Microsoft, zbanowani gracze?

98 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2008 o 15:06, Sephirath napisał:

Gdzieś też po sieci chodził fake listu od R* do jakiegoś sklepu, żeby z powodu wycieku
zaczęto sprzedawać GTA wcześniej...


w UK już sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, widzieliście co zrobił pewien serwis piracki (nazwy i linka nie podam, żeby nikogo do ściągania nie zachęcać, chociaż pewnie ten kto chce i tak ściągnie)? Widać jak "mało" rozwinięte jest piractwo na konsolach ;).

Link (obrazek):
http://img116.imageshack.us/img116/9416/libertybayvs3.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i cały misterny plan w p****, jak to kiedyś powiedział Siara Siarzewski :) Te debile grają sobie za darmo, a ludzi uczciwych zżera zazdrość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 15:57, ROTFL napisał:

Hahaha, widzieliście co zrobił pewien serwis piracki (nazwy i linka nie podam, żeby nikogo
do ściągania nie zachęcać, chociaż pewnie ten kto chce i tak ściągnie)? Widać jak "mało"
rozwinięte jest piractwo na konsolach ;).

Link (obrazek):
http://img116.imageshack.us/img116/9416/libertybayvs3.png


Taaa, jasne, nie kapłem się skąd to jest.
Nawiasem mówiąc jak się ma farta to można trafić na youtube na filmik z gameplayem tylko trzeba się odpowiednio zakręcić, bo koncern szybko takie filmiki kasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 17:57, Wintesun napisał:

Taaa, jasne, nie kapłem się skąd to jest.


Wiem, że niemal każdy skojarzy skąd to, ale regulamin regulaminem, więc dodałem krótkie wyjaśnienie, żeby wszystko było ok :P.

Dnia 25.04.2008 o 17:57, Wintesun napisał:

Nawiasem mówiąc jak się ma farta to można trafić na youtube na filmik z gameplayem tylko
trzeba się odpowiednio zakręcić, bo koncern szybko takie filmiki kasuje


Szybko to mało powiedziane ;), ale trzeba przyznać że sporo roboty mają, bo co chwilę ktoś wrzuca kolejne gameplaye. Swoją drogą prezentują się bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, nieźle, Microsoft - mam nadzieję, że wszyscy &%^#*@#^$% piraci zostaną zbanowani, tylko na to czekam, może w końcu nauczą się kupowania gier w sklepie. ;>
Jeszcze jedna sprawa... Czemu "(...) osoby z listy pewnie wrótce poczują banującą falę uderzeniową."? Czy to znaczy, że Microsoft jeszcze nic w tej sprawie nie zrobił? Żywię nadzieję na to, że przesuwają ten nieunikniony czyn tylko w celu zdobycia ich danych adresowych i osobowych... I like it, baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę bardzo, 200mln złotych czyli około 100mln$ już się poszło dla T2 rypać. A GTA IV miało wygenerować w pierwszym dniu 400mln$. W jeden dzień stracili 1/4 tej sumy. Do premiery zostały 4 dni... A podobno na konsolach piractwa nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He He... Przedwczoraj wpisałem sobie na YouTube "GTA IV gameplay". Ku mojemu zdziwieniu wyszukało mi bardzo duuuużo filmów. Kliknąłem na pierwszy z brzegu i oto co mi się pojawiło "Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania zgłoszenia o posiadaniu praw autorskich przez Take 2 Games.". No i sobie nie zobaczyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za ludzie dobrze że na ps3 nie ma takiego piractwa ja już gre zamówiłem na ps3 EK i będę miał w dniu premiery 4 dni do premiery a oni nie mogą zaczekać tylko się rzucają na gre jak głodny wilk na zdobycz.no nic myśle że xbox360 będzie miało lepsze zabezpieczenia takie jak np .ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jest sporo dostępnych gameplayów na YT, ale nie chciałem sobie psuć zabawy ;) Lepsze są filmiki pokazujące, jak gracze otwierają jeszcze gorącą przesyłkę z GTA4 :D

PS. Mi tam najbardziej szkoda niektórych powyższych osób, które psioczą na piractwo, a tymczasem w zasobniku systemowym znajduje się ciekawa jednoznaczna ikonka. Wystarczy tylko wejść to topika anty-piratów, a potem porównać to z ksywkami na najpopularniejszym serwisie p2p w Polsce. Jest pewien GS, który jednoznacznie pokazuje, jakie to "fajne" programy mają niektórzy userzy gram.pl.
Czekam na wersję PC i na stówę zamówię kolekcjonerkę w ramach przeprosin za "oryginalne" GTA: SA, jakim się raczyłem swego czasu. W sumie tym razem na prawdę bym się nie zdziwił, gdyby R* nie wydał gry na PC. Szczerze mówiąc nie znam żadnego kumpla z reala, który miałby jakąś oryginalną część GTA. Co więcej, znam tylko jedną osobę z mojego miasta, która w ogóle kupuje oryginały.
Najbardziej podoba mi się uśmieszek odwiedzających mnie kolegów, którzy widzą moją kolekcję ośmiu premierówek + tańsze serie. Na razie ROTFLują, widząc oryginały, ale może kiedyś zmądrzeją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu sie tak wszyscy dziwicie - wczoraj poszedłem do Empiku i znalazłem tam pre-order GTA IV, ja bylem tam wczoraj i było tam jeszcze sporo sztuk do kupienia nie wiem jaki problem kupić ta grę przed premiera i wrzucić do sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 13:12, ...TrzCIna... napisał:

Nie wiem czemu sie tak wszyscy dziwicie - wczoraj poszedłem do Empiku i znalazłem tam
pre-order GTA IV, ja bylem tam wczoraj i było tam jeszcze sporo sztuk do kupienia nie
wiem jaki problem kupić ta grę przed premiera i wrzucić do sieci?

To tylko pre-order - w środku są dwie kartki pocztowe oraz płyta z trailerami i tapetami :)
Po zakupie we wtorek odbiera się swoją kopię gry za grosika w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować