Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOTRO - obchody pierwszych urodzin

25 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Lord of the Rings Online ma już roczek! Z tej okazji studio Turbine przygotowało kilka interesujących nowości, z księgą numer 13 na czele. Na jakiś czas powróciła również opcja dożywotniej subskrypcji za 199 dolarów oraz pojawiła się możliwość długoterminowych deklaracji gry, przy których cena za miesiąc spada do niecałych 10 dolarów.

Przeczytaj cały tekst "LOTRO - obchody pierwszych urodzin" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już rok zabawy w LoTRO! Musze przyznać, że gra naprawdę jest świetna i twórcy zapewniają grającym wiele atrakcji. Dożywotnia subskrypcja to rewelacyjny pomysł. Raz płacisz, a później już się człowiek nie martwi opłatami. Teraz czekam na pierwszy dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi zachęcająco - mówiąc szczerze tylko dlatego nie kupiłem rok temu LotRO, że w zwykłej edycji nie było możliwości wykupienia dożywotniego abonamentu. 199$ przy tak niskim kursie dolara jaki jest teraz brzmi to jeszcze bardziej zachęcająco. Podstawka gry kosztuje około 75 złotych (razem z 30-45 dniami free).

Mam jednak pytanie czy dotyczy to również Europy? Na stronie międzynarodowej (lotro.com) jest napisane dokładnie to co wyżej, a nawet więcej - że do 1 czerwca 9,99$ za miesiąc lub 199$ lifetime. Na stronie EU widnieją nadal stare ceny podane w funtach, dolarach i euro.

Czy ja kupując grę w Polsce mogę płacić abonament zamiast w euro - w dolarach?

Jakie ceny obowiązują w euro? - dotarł ktoś do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się na kupnem tejże gierki... Przyciąga mnie jej niska cena i małe opłaty abonamentowe (o ile pamiętam gra kosztuje 30 a pre-paid około 10 euro). Jednakże muszę się upewnić czy gra w nią sporo ludzi, jaki jest limit poziomów i czy rozgrywka polega głównie na grindzie (czego bym nie chciał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 14:16, Ufo2 napisał:

W europie płaci się w dolarach ... przynajmniej ja tak płaciłem.
Nie wiem tylko czy promocje też u nas będą ...

A to w dolarach też można? Czyli koniec z pre-paidami do LOTRO, lepiej sobie mieć kartę kredytową i kupywać, a cena dożywotniego czy wynosiła do 500zł(ok. 10 standardowych miesięcy). :P

Blizz aż tak nie rozpieszcza szybko dodatkami, tylko robi co jakiś czas jeden duży... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dniu jutrzejszym składam swoje zamówienie na LotR Online właśnie :) Lwia część znajomych uświadamia mnie w tym, że ta gra jest praktycznie w 80% podobna do WoW-a, z którym miałem bardzo dobre stosunki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 11:03, Pablo09 napisał:

Ile ludzi wogóle gra w LOTRO?



Nie ważne ilu (z punktu widzenia gracza, nie twórcy), a kto gra. Wolę mniejszą ilość graczy ale znających chociaż podstawy tego czym jest RPG, a nie miliony ganiających za żelastwem i lewelami. Grom MMO jeszcze bardzo daleko do tego bym mógł im przypiąć na końcu skrót RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Lord of the Rings Online!
W dzisiejszych czasach nowym tytułom MMO trudno się utrzymać na rynku, chyba wszyscy wiedzą z jakiego powodu. Cały roczek minął, a ja nadal prawie nic o tej grze nie wiem... heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować