Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOTRO - obchody pierwszych urodzin

25 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2008 o 14:16, Ufo2 napisał:

W europie płaci się w dolarach ... przynajmniej ja tak płaciłem.
Nie wiem tylko czy promocje też u nas będą ...


To pocieszająca wiadomość - a zakładając konto, zakładałeś na EU?. Zmyliło mnie podanie cen na stronie europejskiej w funtach, dolarach i euro. W dolarach wychodzi najkorzystniej. Jeśli tylko byłaby możliwość wykupienia dożywotniego abonamentu to... ech, chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 14:56, Probos napisał:

W dniu jutrzejszym składam swoje zamówienie na LotR Online właśnie :) Lwia część znajomych
uświadamia mnie w tym, że ta gra jest praktycznie w 80% podobna do WoW-a, z którym miałem
bardzo dobre stosunki ;]


No bo jest idealna kopia wowa ale ma jedną wadę brak sług ciemności,mniej klas.


Marco Polo

większość mówi ,że gra w rpg a tak naprawde nie wie co to rpg pokazując to w mmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest tak. Gram w LOTRO od dnia zero więc co nieco wiem. Gra jest fajna jak sobie levelujesz co zajmuje w najbardziej wolnym tempie 2 miesiące maksymalnie. Potem zostają dwie instancje rajdowe, 12 i 24 osobowa. Ta 24 jest pewnym wyzwaniem w zakresie głównego bossa ale jak już znajdziesz tych 24 sensownych ludzi i dopracujesz się strategii, Thorog jest na farmie. A to jedyny godny przeciwnik w grze. Reputacje dają tyle co nic i robi sie je głównie żeby coś robić. PvP a raczej PvMP to pomysł tyle fajny co skopany, a zdobywane w nim rangi, nie dosyć że w skutek niezbalansowania klas dla niektórych klas zupełnie abstrakcyjne do zrobienia, to jeszcze dające co najwyżej bezużyteczną pelerynkę. Więc tak po prawdzie to gra gdzie można się spotkać, pogadać ze znajomymi na niezłym TS ale konkretnego end game`u w niej jak na lekarstwo. Gdyby było go więcej to kto wie. To wszystko podkreślam IMHO. Może ktoś mi naświetli aspekty, których nie umiałem dostrzec.
Aha i B13 w Europie nie wyjdzie w rocznicę ani nawet w kwietniu. Kiedy? Termin to na razie - hgw pewnie w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to od 29 kwietnia jestem posiadaczem gry w wydaniu premierowym (na DVD). Wykorzystałem kod 14 dniowy, a później wpisałem kod gry i wykupiłem dożywotni abonament. Dziękuje wszystkim, którzy pomogli mi w podjęciu tej decyzji odpowiedziami na moje pytania.

Gra przypadła mi do gustu - jako miłośnikowi Tolkiena. Dożywotni abonament kosztował mnie przez PayPal (płatne kartą kredytową) około 535 złotych.

Muszę przyznać, że po obejrzeniu pobieżnym LotRO podejmę chyba decyzję o pozostaniu przy dwóch grach MMO: WoW i LotRO - a Age of Conan chyba sobie daruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kizi, gratuluję doskonałego wyboru. Lotro jest moim skromnym zdaniem najlepszą grą MMO w tej chwili, super świat, wspaniała społeczność, świetne questy i grafika. Wow jest nudnawy, a AoC pełen błędów jak na razie. Osobiście polecałbym amerykańskie serwery na których sam gram mimo różnic czasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować