Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

6 milionów Assassin's Creeda

34 postów w tym temacie

pepsi

[Uaktualniono]Ubisoft poinformował, że Assassin's Creed sprzedał się na świecie w liczbie 6 milionów egzemplarzy. Tytuł ten debiutował na rynku 13 listopada ubiegłego roku w wersjach na PS3 i Xboksa 360, a niedawno doszło też do premiery wydania PeCetowego. Yves Guillemot powiedział z kolei, że w ciągu najbliższych lat marka AC doczeka się kolejnej zawartości.

Przeczytaj cały tekst "6 milionów Assassin's Creeda. Nowe części w planach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Assassin''s Creed''a grałem u przyjaciela, lecz średnio mi się spodobał. Grafika ładna(jeśli chodzi o max, innych nie widziałem :-P). Moim zdaniem gra jest średnia. Fajnie się rżnie tych strażników, fajnie się skacze po budynkach, itd. Nie wiem jak z Questami, stąd może być moje mniejsze zadowolenie. Może jeszcze powinienem pograć ? Nie wiem.

A sprzedaży oczywiście gratuluję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że na PC przynajmniej się milion sprzeda. Wiem, że w dzisiejszych czasach o to na tej platformie trudno, ale... w amerykańskich sklepach króluje, jak widać w europie(na przykładzie Polski) też, więc może i z tym milionem da radę, co by pokazało, że w ten rynek rzeczywiście jeszcze warto inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super gra się rewelacyjnie sprzedaję i ciesze się z tego bo gra jest super i idę grać w AC nara muszę jeszcze w ten weekend przejść ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 13:55, Azreix napisał:

A jak jeszcze wyjdzie na PC... To oszaleją od zielonych.^^

"a niedawno doszło też do premiery wydania PeCetowego." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:
1. O tym że jest 6 milionów sprzedanych egzemplarzy wyczytałem w CDA nr151, tzn 15 kwietnia ... trochę spóźniony news.
2. Szkoda że autor newsa nie do końca wie o czym pisze: od dawien dawna wiadomo że AC będzie trylogią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To,że AC będzie miało kolejne części,wiadome było od dawna... Tak samo jeżeli chodzi o liczbę sprzedaży,czytałem już o tym w CDA.No ale cóż,warto było kupić Assassin''s Creed - sprzedaży gratuluję,w tym jeden egzemplarz mój. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludzie sorki ze przeszkadzam ale Musze DOstac odpowiedzi w ramach pracy na technoligi informacyjnej .:
a pytania sa nastepujace
- co to jest Netykieta????
-co to jest ifnormacja ???
-co to jest Macintosh??

Prosze was o pilna odpowiedz mam tylko 1 h :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego zdania - myślę, że w Altaira już się nie wcielimy. Ubi kiedyś informowało, że każda kolejna część Assassin''s Creed będzie rozgrywana w innych realiach. Pewnie w następnej części ujrzymy poczynania Desmonta, a później... Zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować