Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

6 milionów Assassin's Creeda

34 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2008 o 14:42, lewak napisał:

Co do ostatniego zdania - myślę, że w Altaira już się nie wcielimy. Ubi kiedyś informowało,
że każda kolejna część Assassin''s Creed będzie rozgrywana w innych realiach. Pewnie
w następnej części ujrzymy poczynania Desmonta, a później... Zobaczymy. :)

Później to bym obstawiał na to, że będziemy jakimś prawnukiem Desmonda, czyli realia sci-fi, jako asasyn. Fajnie by było... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczba sprzedanych egzemplarzy budzi wrażenie! :)

6 milionów sztuk to ogromny sukces. Assassins Creed od początku zapowiadał się na znakomitą grę - niezła fabuła, piękna oprawa graficzna i tajemniczy bohater sprawiły, że masa ludzi zaopatrzyła się w ten tytuł. Ja sam z chęcią bym go kupił, ale obecne ceny wersji na Playstation 3 są jeszcze zbyt drogie, abym sobie na to pozwolił. Ale w przyszłości będę miał na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Hejka ludzie sorki ze przeszkadzam ale Musze DOstac odpowiedzi w ramach pracy na technoligi informacyjnej .:
>a pytania sa nastepujace
>- co to jest Netykieta????
>-co to jest ifnormacja ???
>-co to jest Macintosh??

>Prosze was o pilna odpowiedz mam tylko 1 h :(

O co koles:> Ziomek www.google.pl i jedziesz tam jest wszystko:P A co do newsa...kupię za miesiąc AC jak mi już będzie chodził bo wtedy nowy komp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dziwię.
Gdybym miał na czym tą grę odpalić też bym ją kupił. Jeśli chodzi o następne części to czekam na nie z wielką niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh miałem tą gierke 2 dni po polskiej premierze gra troche nudna ale parkour w średniowieczu TO MI SIĘ PODOBA ale na moje gdy wypuszczą 2 część powinni dużo bardziej tą grę urozmaicić (tylko mam nadzieje że nie będzie trzeba ganiać za kurami z ukrytym ostrzem :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować