Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już dziś premiera nowego wydania serii eXtra Klasyka!

29 postów w tym temacie

Ja zakupiłem dzisiaj Jade Empire i Dawn of War. W książeczce dostarczonej z płytkami jest także TOCA3 oraz Kroniki Riddicka. Ciekawe, bo żadnej z tych gier nie ma na stronie...mam nadzieje, że będą potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoje gry musze czekać do jutra, a inni już sobie grają od piątku. Cena taka sama po dodaniu kosztów przesyłki jedynie dostane podkładke pod mysz gratis. Jakie więc są zalety zamawiania w preorderze? Bo ja nie widze takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również potwierdzam Settlerski w XK Gold są co najmniej śmiesznie wydani. Otworzyłem box''a a tam cdki z kopertach lool. Ta CD mogła by być przynajmniej podpisana prawidłowo czyli S 1-2 a nie 1-4 ... Box przy takiej ilości płyt też powinien być większy, a już w największym przypływie skąpstwa można było wpakować te Cd przynajmniej do nie zaklejonych kopert - 0 prawdopodobieństwa, że płytka wypadła by z koperty (box ledwo co domyka się z nimi wszystkimi), a wyglądało by to jeszcze w miarę teraz te rozklejone koperty wyglądają jakbym je z (_!_) wyjął nie wspominając, że jedną w czasie rozklejania rozerwałem.

Niestety w tym wypadku Panowie daliście ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 16:41, jaki of blade napisał:

Też jestem z Ostrowca i z tego co wiem, mają być "już" w poniedziałek, ale i tak nic
nie przebije tej parodii z wyprzedażą 50% która w Ostrowcu była po 2 tygodniach:)


Po 2 tygodniach? xD Nieźle. Nie interesowały mnie gry z tej serii, więc pewnie dlatego nie wiedziałam. Ech, nie ma to jak moje ukochane miasteczko :P Nie zdziwiłabym się, jakby w poniedziałek jeszcze XK nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 00:00, LPKorn3324 napisał:

Niestety w tym wypadku Panowie daliście ciała.

Wszystkim nie dogodzisz - jakby wydali grę na 1 DVD też by były narzekania że nie ma Soundtracku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zaskoczyło mnie w serii obecność Jade Empire i TOCA 3.Gra od BioWare za 20 zł.!Naprawdę świetne.Mam nadzieje na równie przyjemne niespodzianki w przyszłosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować